Editörler : asaygincihan27
04 Kasım 2019 20:05   

Sınıf öğretmenlerinin kırtasiyesi neden bitmez?

ÖSS kılavuzunda yoktu bu branşın kağıt küremek ile uğraştığı.

Sınıf öğretmenleri, ağaçları bitiren bir selüloz yiyicidir.Yani doğa düşmanıdır.

Öğretmenlikte Bu kadar evrak plan çizelge de olmazki.

Her sınıf öğretmenine ;

A-fotokopiden anlayan

B-bireyselleştirilmiş ödev evrak form ve çizelgeleri düzenlebilen

C-e-okul sosyal etkinlikleri bilen ve diğer girişleri yapabilen

.

AKLIMA GELMEDİLER----------- O KADAR ÇOK Kİ GERİSİNİ SİZ YAZIN

Kırtasiye ve yazı işleri memuru vaya katip verilmeli.

04 Kasım 2019 21:42

tharko
Aday Memur
Evrak işleri sınıftaki 40 öğrenciden daha çok yoruyor beni
05 Kasım 2019 10:19

bahadıralmula1964
Şube Müdürü

Yapmazsa biter sevgili hocam

05 Kasım 2019 10:28

bahadıralmula1964
Şube Müdürü

Ayrıca öğrencilere fotokopi ödevi o kadar fazla ki. Ben Türkçe branş öğretmeniyim. Ayrıca müdür yardımcısı olarak çalışıyorum. Akşam eve gidiyorum. Aparmanda bir tane öğrencim hemen hemen her akşam özellikle matematik fotokopisiyle geliyor. Çocuk zeki bir çocuk ancak ödev olarak verilen konuları belli ki anlamıyor. Kendi okulda gelince yapıyor. Ben sadece kontrol ediyorum. Ancak yaptığı soruların bir çoğu yanlış. Her gün en az bir, bir buçuk saat zamanımı alıyor. Zamanım gitsin ona da bir şey demiyorum. Belli ki çocuk konuyu anlamamış. Evde yapamıyor. Çocuğa konuyu anlamamışsın öğretmenine söyle bu konuları tekrar anlatsın dedim. Evde anneniz babanız tekrar anlatsın demiş. Hatta bazı konuları anlatmadan güya hazırlık olması açısından bile ödev verirmiş.

Sevgili Arkadaşlar

İnanın emeklerinizi anlıyorum. Ancak gerçekten o çocuklara yazık oluyor. Çok fazla ödev veriliyor. Geçenlerde ödevin kontrolü, düzeltmesi 9:30' u buldu. Bittikten sonra hadi artık gitte yat dedim. Öğretmenim daha Fen ve Türkçe ödevleri var dedi. Yorumu size bırakıyorum.

05 Kasım 2019 17:54

M Y T H
Şube Müdürü

Hocam çocuk değil, anası zeki. Başına komşuluk diye sarmış beleşten. Yoksa okulda anlatılanı anlasa hiç olmazsa çoğunu yapar. .

BİZDEKİ ÇOCUKLAR;

Öğlene kadar okulda

Akşama kadar sokakta.Anneler komşuda kahve içer.

Sonra, Akşam sana sarmış.

Saldım çayıra Bahadır kayıraHocam zeki çocuk, haftada 2 soru belki çözemez. Uyutmuşlar seni. Sende sevap ayağına gidiyorsun. Saat başı parasını al. Bakalım geliyormu?

05 Kasım 2019 19:20

skramz
Aday Memur

sadece sınıf öğretmenleri değil tüm öğretmenler kırtasiyeden çıkamıyo

05 Kasım 2019 20:44

hugo.almeida
Daire Başkanı

Hocam çocuk değil, anası zeki. Başına komşuluk diye sarmış beleşten. Yoksa okulda anlatılanı anlasa hiç olmazsa çoğunu yapar. .

BİZDEKİ ÇOCUKLAR;

Öğlene kadar okulda

Akşama kadar sokakta.Anneler komşuda kahve içer.

Sonra, Akşam sana sarmış.

Saldım çayıra Bahadır kayıraHocam zeki çocuk, haftada 2 soru belki çözemez. Uyutmuşlar seni. Sende sevap ayağına gidiyorsun. Saat başı parasını al. Bakalım geliyormu?

M Y T H, 2 hafta önce - Alıntıya git

:))

Toplam 6 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?