Editörler :
07 Kasım 2019 18:45

alkantaralı
Aday Memur

Teşekkür ederim kardeşim...

Bana niye yok dediler yaw

07 Kasım 2019 18:45

Subay olalım

Aklima gelmisken dim ilk 3 gun h k ikmal kontrol fln vs vardi ya onlar ertelenmiyor eger ogleyse ertelenmez onlarin sinavi ilk 3 gun

07 Kasım 2019 18:48

alkantaralı
Aday Memur

Bnimkiler kara kuvvetleri hepsi bir de elektrik mühendisliği falan var..

07 Kasım 2019 18:50

Subay olalım

Gerekcen ne kardesim anlayis gisteriyolar normalde bence 10 da git ne kaybedersin

12 Kasım 2019 11:46

harxd
Memur
arkadaşlar merhaba, gerçekten bu dönem için fyt'ye bir gün sonra yada daha sonra giden erteleyen oldu mu ?
12 Kasım 2019 20:01

herkülcan
Aday Memur

6 kasimda fyt mi erteletemedim. Ilk uc gun ertelenmiyormus. Kkk muhabere. Gitsem mi gitmesem mi kararsizim. 4 unde aciklayipta 6 sinda cagirmak ne diyeyim. Sehir disindan gelince birde calisinca kolay olmuyor.bir gunde herseyi ayarlamak.

12 Kasım 2019 22:41

alkantaralı
Aday Memur

6 kasimda fyt mi erteletemedim. Ilk uc gun ertelenmiyormus. Kkk muhabere. Gitsem mi gitmesem mi kararsizim. 4 unde aciklayipta 6 sinda cagirmak ne diyeyim. Sehir disindan gelince birde calisinca kolay olmuyor.bir gunde herseyi ayarlamak.

herkülcan, 5 gün önce - Alıntıya git

erteleyemediysen nasıl gidecen kabul edecekler mi???

bende senle aynı durumdayım gitsem kabul olur mu acaba diye düşünüyorum. net

bir bilgi verende yok

14 Kasım 2019 11:18

Fatih2310
Aday Memur
Aradım pertemi 21 kasımda mülakatım var dedim. Zorunlu sebepten erteletmem lazım dedim. 28 kasımda gel dediler ama herhangi bir resmi kayıt yapılmadı. İçime bir kurt düştü. Fyt tarihini değiştiren arkadaşlarda da mı böyle oldu
14 Kasım 2019 12:58

Duruer32
Aday Memur

Merhaba, pertem de dahili numara kaç ertelemek için? Benimde erteletmem lazım yoksa gidemeyeceğim

Toplam 29 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?