Editörler :
08 Kasım 2019 21:22

ulrich2019
Aday Memur

benim aile hekimim de ben o sorumluluğu alamam kimseye vermiyorum, deyip normalini verip gönderdi :)

susuzsaka, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ya zaten muvafakatname yazıyoruz, ekstradan niye sağlık raporu isterler anlamış değilim.

08 Kasım 2019 23:36

susuzsaka
Aday Memur
Hocam sıkıntı çıkmadı. Kabul edildi sağlık raporum bilginiz olsun. Size de başarılar.
Askerradayi, 1 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için, inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur, kalan süreçte de başarılar diliyorum

09 Kasım 2019 00:15

Askerradayi
Aday Memur

teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için, inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur, kalan süreçte de başarılar diliyorum

susuzsaka, 1 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkürler hocam size de başarılar.
09 Kasım 2019 20:42

Ch06
Aday Memur
Aile hekiminin verdiği sağlık raporu kabul olmuyor mu simdi ?
09 Kasım 2019 23:00

durukanb61
Aday Memur

Hocam aile hekimi rapor vermiyor sorun çıkartıyor. Raporsuz gitme durumu var mı öğrenebilir misiniz

10 Kasım 2019 00:23

Fazli58
Aday Memur

Tek hekim raporunu aile hekiminden alamayanlar hastahanedenmi alicak ? Bilen yapan varmı?

10 Kasım 2019 00:34

Ferhat0734
Aday Memur

Polislik için gittiğimde aile hekimi artık kişinin beyanı yeterli oluyor diyip vermemişti. Dilekçe yazıp girmiştik parkura. Burada da bu şekilde giren var mı acaba? Hem hekim raporu hem muvafakatname yazıyor kılavuzda. Ben bütün sorumluluğu kabul edeceksem neden bir de rapor?

Toplam 27 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?