Editörler : afulutas
«181920212223242526272829»
19 Aralık 2019 15:26

Milli Ülkü
Aday Memur

Kesinlikle bu alım sınav konularinda planlama yapilmali.osym gibi hangi tarihte sinav yapilacak aciklanacak belli olsun insanlarda rahat rahat hayatlarina devam etsinler.

(burcu), 4 ay önce - Alıntıya git

Bir çok bakanlık bu şekilde işliyor aslında birazda biz adalet çalışanları olarak evhamlıyız bunuda kabul etmemiz lazım.

19 Aralık 2019 15:27

(burcu)
Aday Memur

Ben simdi aradim ama Milli Ulku arkadasim sen nasil baglaniyosun planlama istihdam burosuna baglamiyorlar bile santealdeki gorevli internet sitemizde yayinlancak herhangi bir tarih yok diyor

19 Aralık 2019 15:41

Milli Ülkü
Aday Memur

Ben simdi aradim ama Milli Ulku arkadasim sen nasil baglaniyosun planlama istihdam burosuna baglamiyorlar bile santealdeki gorevli internet sitemizde yayinlancak herhangi bir tarih yok diyor

(burcu), 4 ay önce - Alıntıya git

Ben akraba oldum artık genel müdürlüktekilerle

19 Aralık 2019 16:54

Astrasedan
Aday Memur

Güncel

19 Aralık 2019 18:15

MWWY
Şube Müdürü

mulakat asamasında gbt yapılır . bır havuz olusması gerekır guvenlık sorusturması ıle ılgılı ..1 sınav 2018 de ılana cıkıp 2020 de sonuclanmamalı. bu arada bır cok kısı emeklı oldu yenı kurumlar acıldı. şimdıye yenı bır sınavın bıle yapılması gerekırdı. 25 kısı atanacak bır kadro ya suan 75 acık olustu. atanacaklar acıgı kapatmıyor. personel eksıgı gıt gıde buyuyor. personel atamasının bır planlamasının yapılması lazım. bır personel polıtıkası olmalı. bakanlık profesyonelleşmelı.. yada bu ısı layıgı ıle yapabılecek kısıler goreve gelmelı.

zorsevda, 4 ay önce - Alıntıya git

Yazıyı okuyunca acaba farklı kurumlarda mı çalışıyoruz? sorusu aklıma geldi. Adalet Bakanlığı ve CTE personel seçim ve terfi işlerinde giderek profesyonelleşiyor ama konuyla ilgili olmadığınız için sanırım yapılanları atladınız. Ben sizi sonuç açıklanınca torpil ve haksızlık yapıldı algısı güden kışkırtma amaçlı yazılar yazarak görev ifa etmenizi bekliyordum ama görev bilinciniz yüksek bir şekilde daha erken vazife icra ettiniz kolay gelsin diyelim :)

19 Aralık 2019 18:23

MWWY
Şube Müdürü

Yazıyı okuyunca acaba farklı kurumlarda mı çalışıyoruz? sorusu aklıma geldi. Adalet Bakanlığı ve CTE personel seçim ve terfi işlerinde giderek profesyonelleşiyor ama konuyla ilgili olmadığınız için sanırım yapılanları atladınız. Ben sizi sonuç açıklanınca torpil ve haksızlık yapıldı algısı güden kışkırtma amaçlı yazılar yazarak görev ifa etmenizi bekliyordum ama görev bilinciniz yüksek bir şekilde daha erken vazife icra ettiniz kolay gelsin diyelim :)

MWWY, 4 ay önce - Alıntıya git

Önceleri sadece popülizm yaparak forum kariyeri hedefliyor yada forumu hareketlendirmek isteyen farklı isimli bir moderatör diye düşünüyordum ama değil

19 Aralık 2019 18:30

MWWY
Şube Müdürü

mulakat asamasında gbt yapılır . bır havuz olusması gerekır guvenlık sorusturması ıle ılgılı ..1 sınav 2018 de ılana cıkıp 2020 de sonuclanmamalı. bu arada bır cok kısı emeklı oldu yenı kurumlar acıldı. şimdıye yenı bır sınavın bıle yapılması gerekırdı. 25 kısı atanacak bır kadro ya suan 75 acık olustu. atanacaklar acıgı kapatmıyor. personel eksıgı gıt gıde buyuyor. personel atamasının bır planlamasının yapılması lazım. bır personel polıtıkası olmalı. bakanlık profesyonelleşmelı.. yada bu ısı layıgı ıle yapabılecek kısıler goreve gelmelı.

zorsevda, 4 ay önce - Alıntıya git

Bir konuya olayın taraflarının ilgisinden daha fazla ilgi gösterip duyarlılık gösterenlere her zaman şüpheyle bakmışımdır. Kimse sizden sınava komisyonunun sorumluluğunu üstlenmeniz veya adayların kaygısını aşan bir endişe taşımanızı beklemiyor, en kolay anlaşılan şey empatinin sahtesidir.

19 Aralık 2019 18:34

MWWY
Şube Müdürü

Bir çok bakanlık bu şekilde işliyor aslında birazda biz adalet çalışanları olarak evhamlıyız bunuda kabul etmemiz lazım.

Milli Ülkü, 4 ay önce - Alıntıya git

Konuya ilgili olanlar belli, sağduyulu ve sabırlı. Sayfaya konuyu saptırmayalım, böylelerine kaptırmayalım.

19 Aralık 2019 20:07

atabeycte
Şef

Kimse tarih filan yorumda olsa durumda

olsa konusupta kendimizi strese

sokmaya gerek yok zamanı gelir açıklanır

19 Aralık 2019 22:04

faruk1440
Aday Memur
Güncel
19 Aralık 2019 23:06

enginay14
Aday Memur

Yarın ola hayrola

20 Aralık 2019 07:46

drunkinlord
Aday Memur

Hayırlı Cumalar :)

20 Aralık 2019 09:10

faruk1440
Aday Memur
Bugün cuma. Hayırlı cumalar. İnşallah bugün açıklanır. Yoksa iyice kabak tadı vermeye başlar.
20 Aralık 2019 09:57

Bynikm
Aday Memur

sanırım bugünde olmayacak

20 Aralık 2019 10:15

Kral007
Kapalı

bence bu hafta kalır,amirlerimizinde keyfe keder beklettiklerini düşünmüyorum hayırlısı olsun inş..

20 Aralık 2019 10:17

Kral007
Kapalı

sanırım bugünde olmayacak

Bynikm, 4 ay önce - Alıntıya git

katılıyorum

20 Aralık 2019 11:32

Astrasedan
Aday Memur

Keşke bugün açıklansaydı. Hayırlısı olsun ben ocağın ilk haftası diyorum

20 Aralık 2019 13:40

Başkan37
Aday Memur

gün bitmedi henüz. açıklanırsa akşam 9 buçuk gibi açıklanıyor. umudumuzu yitirmeyelim derim ben

20 Aralık 2019 14:10

Milli Ülkü
Aday Memur

gün bitmedi henüz. açıklanırsa akşam 9 buçuk gibi açıklanıyor. umudumuzu yitirmeyelim derim ben

Başkan37, 4 ay önce - Alıntıya git

Sabah aradım bilgi veremeyiz dedi şimdi aradım çok yakın dediler.

20 Aralık 2019 14:12

Başkan37
Aday Memur

Sabah aradım bilgi veremeyiz dedi şimdi aradım çok yakın dediler.

Milli Ülkü, 4 ay önce - Alıntıya git

bu sevindirici bir şey. Bence bu sözlerin altında bu akşam veya yarın akşam var :) İnşallah yani

Toplam 625 mesaj
«181920212223242526272829»

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?