Editörler : afulutas
«20212223242526272829303132
23 Aralık 2019 15:34

memur4820
Aday Memur

Arkadaşlar bu hafta kesin açıklanır diyen var mı :)

Astrasedan, 5 ay önce - Alıntıya git

yok ocak sonu bulacak gibi.. bence bu hafta beklemeyin.. yatırım tavsiyesi değildir tahmini bu yönde

23 Aralık 2019 16:23

murtozo
Aday Memur

✋

23 Aralık 2019 17:13

Milli Ülkü
Aday Memur

Aradım çalışmalar devam ediyor ne zaman açıklanacağını söyleyemeyiz dediler bende yılbaşına kadar açıklanır mı peki dedim şimdi bunu söylersem açıklanma tarihini söylemiş olurum dedi.Bu konuşmayı siz yorumlayın

23 Aralık 2019 17:26

murtozo
Aday Memur

Sizin yazdıklarınıza göre yorumlayacak olursak eğer yılbaşından önce mülakat sonuçları açıklanacak sonucuna ulaşabiliriz sanırım.

23 Aralık 2019 17:46

Kral007
Kapalı

O zaman cuma veya cumartesi açıklanabilir dimi arkadaşlar

23 Aralık 2019 17:57

tekonkarkis
Aday Memur

Hiç yorumlanacak bir şey yok...Beklemeye devam diyorlar...

23 Aralık 2019 18:14

Stuanton
Aday Memur

Mülakat öncesi genel müdürlükçe kurum amirlerinin adaylar hakkındaki kanaati soruldu,cevaplar alındı.Ayrıca kurumlara adaylar hakkında verilmiş disiplin cezası ve devam eden disiplin soruşturması olup olmadığı soruldu,cevaplar alındı.Yazılı ve sözlü sınav notları da belli olduğuna göre atama yapılacak yerler ile ilgili çalışma devam ediyor tahminimce.

23 Aralık 2019 18:45

MWWY
Daire Başkanı

Mülakat öncesi genel müdürlükçe kurum amirlerinin adaylar hakkındaki kanaati soruldu,cevaplar alındı.Ayrıca kurumlara adaylar hakkında verilmiş disiplin cezası ve devam eden disiplin soruşturması olup olmadığı soruldu,cevaplar alındı.Yazılı ve sözlü sınav notları da belli olduğuna göre atama yapılacak yerler ile ilgili çalışma devam ediyor tahminimce.

Stuanton, 5 ay önce - Alıntıya git

Gözardı ettiğimiz bir konu atama yapılacak yerler ve unvanların durumu. Sonuçlar açıklanırken atama yapılacak yerler, unvanlarda ilan edilerek tercih şekli ve zamanı belirtiliyor. Bu konu neredeyse hiç konuşulmuyor.

23 Aralık 2019 20:05

atabeycte
Şef

Stuanton, 5 ay önce - Alıntıya git

Kimse senaryo yazmasın tek baktıkları

fetöcü olup olmadığı referansı , kim

puan kaç ,geçikmesı bir dünya fetö tespit edildi unutmayın önce fetö temizliği gerisi boş yorum kimse kolay kolay imzalamaz bu Karışık Ortamda

24 Aralık 2019 10:13

memur4820
Aday Memur

1-cte'de mazeret tayinleri var; 17 ocakta sonuçlanması bekleniyor,

2-dışardan alımların (psikolog sosyolog veteriner ve öğretmenler) tercih sonuçları var,

3-dışardan alım idare memurlarının mülakatı var,

4- bizim gys mülakat sonuçları var

varda var işler yoğun, ctenin sitesinde merkez çalışanlara baktım baya az personel var, hangi birine koştursunlar, bizim iş uzar gibi arkadaşlar, ki daha arada klasik rutin işleri saymıyorum.. yıl sonu beklentisine girmesek iyi olur gibi

günaydın bu arada..

24 Aralık 2019 10:14

carpediemmylove
Aday Memur

sınava giren arkadaşlar hangi kurumda çalışıyorsunuz hangi unvanda?

24 Aralık 2019 13:28

baylo
Aday Memur

1-cte'de mazeret tayinleri var; 17 ocakta sonuçlanması bekleniyor,

2-dışardan alımların (psikolog sosyolog veteriner ve öğretmenler) tercih sonuçları var,

3-dışardan alım idare memurlarının mülakatı var,

4- bizim gys mülakat sonuçları var

varda var işler yoğun, ctenin sitesinde merkez çalışanlara baktım baya az personel var, hangi birine koştursunlar, bizim iş uzar gibi arkadaşlar, ki daha arada klasik rutin işleri saymıyorum.. yıl sonu beklentisine girmesek iyi olur gibi

günaydın bu arada..

memur4820, 5 ay önce - Alıntıya git

Saydığın 4 maddenin 3'ü bizim gys süreci başladıktan sonra başlanan işler. 4. de biziz zaten. Sence hangisinin daha önce sonuçlanması lazımdı? iş bitirmeler bu sıraya göre olsaydı bizden de anlayış beklenebilirdi..

24 Aralık 2019 13:42

(burcu)
Aday Memur

Umarim.bu hafta aciklanir ve bu stresli bekleyis biter. Yokmu bir duyumu falan olan arayan soran ???

24 Aralık 2019 14:33

Milli Ülkü
Aday Memur

Umarim.bu hafta aciklanir ve bu stresli bekleyis biter. Yokmu bir duyumu falan olan arayan soran ???

(burcu), 5 ay önce - Alıntıya git

Birazdan arayacağım verecekleri klasik cevabı paylaşırım

24 Aralık 2019 15:08

Elyasa44
Aday Memur

İnşallah bu yıl başına kadar açıklanır yoksa bahanelerimiz hazır ; idare memuru öğrenci mülakatının 30/01/2020 tarihine kadar devam ettiği, 17/01/2020 de açıklanacak mazeret tayinleri, fetö operasyonu nedeniyle güvenlik soruşturmasının devam ettiği, dışarıdan alımı yapılan psikolog vs alımının tercih sonuçları vs vs vs... her hafta bir umut ile beklediğimiz bu uzun ve belirsizlik içinde inşallah bakanlığımız, genel müdürlüğümüz bizlere yılbaşı öncesi sonuçları açıklayarak hayatımızdaki düzenimize, planımıza, proğramımıza devam etmemizi sağlarlar. bu belirsizlik içinde ne hayat düzenimiz kaldı ne hayata dair beklentilerimizi düşünecek akıl kaldı ne de iş yerinde huzurumuz.. :((

24 Aralık 2019 15:13

Milli Ülkü
Aday Memur

İnşallah bu yıl başına kadar açıklanır yoksa bahanelerimiz hazır ; idare memuru öğrenci mülakatının 30/01/2020 tarihine kadar devam ettiği, 17/01/2020 de açıklanacak mazeret tayinleri, fetö operasyonu nedeniyle güvenlik soruşturmasının devam ettiği, dışarıdan alımı yapılan psikolog vs alımının tercih sonuçları vs vs vs... her hafta bir umut ile beklediğimiz bu uzun ve belirsizlik içinde inşallah bakanlığımız, genel müdürlüğümüz bizlere yılbaşı öncesi sonuçları açıklayarak hayatımızdaki düzenimize, planımıza, proğramımıza devam etmemizi sağlarlar. bu belirsizlik içinde ne hayat düzenimiz kaldı ne hayata dair beklentilerimizi düşünecek akıl kaldı ne de iş yerinde huzurumuz.. :((

Elyasa44, 5 ay önce - Alıntıya git

Şimdi aradım çalışmalar devam ediyor.Herhangi bir tarih söz konusu değil dediler

24 Aralık 2019 15:22

Elyasa44
Aday Memur

Birazdan arayacağım verecekleri klasik cevabı paylaşırım

Milli Ülkü, 5 ay önce - Alıntıya git

milli ülkü, hatırlarsanız memurlar.nette gys ile ilgili haber 10/12/2019 tarihinde yapıldı ve aramızda tecrübeli arkadaşlarımız bu haber üzerine iki hafta içinde gys sınavı açıklanabilir yorumları yapıldı ki ben de açıkçası bir iki hafta içinde açıklanır umudundaydım çünkü ramazan müdürün twitinin üzerinden bir ay geçti ve bu haber de gys sonucunun açıklanacağına dair bir emareydi. sizce bu hafta açıklanma ihtimali diğer geçen haftalardan daha fazla umut taşımıyor mu?

24 Aralık 2019 15:27

Elyasa44
Aday Memur

Şimdi aradım çalışmalar devam ediyor.Herhangi bir tarih söz konusu değil dediler

gerçekten çok klasik bir cevap olmuş :)) zaten genel müdürlükte çalışan hiçbir personel bu ve benzeri konular ile ilgili hiçbir bilgi paylaşmazlar hocam..

24 Aralık 2019 15:29

Milli Ülkü
Aday Memur

milli ülkü, hatırlarsanız memurlar.nette gys ile ilgili haber 10/12/2019 tarihinde yapıldı ve aramızda tecrübeli arkadaşlarımız bu haber üzerine iki hafta içinde gys sınavı açıklanabilir yorumları yapıldı ki ben de açıkçası bir iki hafta içinde açıklanır umudundaydım çünkü ramazan müdürün twitinin üzerinden bir ay geçti ve bu haber de gys sonucunun açıklanacağına dair bir emareydi. sizce bu hafta açıklanma ihtimali diğer geçen haftalardan daha fazla umut taşımıyor mu?

Elyasa44, 5 ay önce - Alıntıya git

Umudum var fakat bizim Genel müdürlüğümüzün işi hiç belli olmuyor varsın 1 sene sonra açıklasınlar derdim bu değil benim derdim adam yerine konmamamız.

24 Aralık 2019 15:44

06General
Aday Memur

Umudum var fakat bizim Genel müdürlüğümüzün işi hiç belli olmuyor varsın 1 sene sonra açıklasınlar derdim bu değil benim derdim adam yerine konmamamız.

Milli Ülkü öncelikle bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ancak daha önceki açıklamalarınızda yılbaşından önce açıklanacağı hususunda çalımalar

yapıldığını belirtmiştiniz. Bizde de yılbaşından önce açıklanacağı hususunda bir beklenti oluştu

yılbaşından önce açıklanır mı ? Sezgileriniz ne yönde

Toplam 625 mesaj
«20212223242526272829303132