Editörler :
07 Kasım 2019 22:13

yozgatli1986
Şef
Hah işte orda adama sorarlar senin kimliğin ordaysa sende ordaydın anlat bakalım yeğenim derler sende ben cuma günü kaybettim kimliği ama pazartesi nüfusa gitçem memur abi dersin savcıda tek şüpheliyi tamam salın bu masum der zaten:))
angarabebesi060606, 2 hafta önce - Alıntıya git

ya sen ya polis değilsin ya çok kebab yerlerde çalışmıssın karakol görmemişsin ya da çok..........bana sonuncusu gibi geldi ama hayırlısı bakalım

07 Kasım 2019 22:14

yozgatli1986
Şef

kimlik kaybetme ile ilgili kaygınızda haklısınız neşer oluyor neler. kayıp durumunda nüfus müdürlüğüne bir ceza ödememek için emniyetten, karakoldan olayla ilgili olarak hem şikayetçi olun hem de bu şikayete ilişkin belge isteyin nüfus müdürlüğünde kullancam diyerek. uzun bir süre e-devlette bilgilerinize bakıp durun. adıma telefon hattı, şirket vb ne kdr sorgulanacak şey varsa bakın bir süre

kırkdort, 2 hafta önce - Alıntıya git

kardeş kayıp kimliğe karakol ceraim vermez ancak çalındı diyeceksin

08 Kasım 2019 00:18

angarabebesi060606
Şef

ya sen ya polis değilsin ya çok kebab yerlerde çalışmıssın karakol görmemişsin ya da çok..........bana sonuncusu gibi geldi ama hayırlısı bakalım

yozgatli1986, 2 hafta önce - Alıntıya git
Aslan parçası mesleğe karakolda başladım ve senin gibi boş karakolcuların anlamadığı işleri yapıyorum şu anda bi cinayete gidiyorsun orda kimlik var ve senin kimliğin hayırdır derler derdini anlatana kadar 2 yıl gün yüzü görmezsin polis kimliğini kaybedince neden yana yana kıvranıyorsun git 1 hafta sonra kayboldu desene yermi hadi şimdi git asaletini onaylat gel
08 Kasım 2019 02:52

Shrink.ruya94
Aday Memur
Yozgatlı arkadaş yazma bir daha, is artik terbiyesizlik boyutuna tasiniyor. Insanlarin ailelerine imali cumleler kuramazsiniz. Sorumun altinda boyle bir terbiyesizlik gormek istemiyorum. Biraz utan, yazdigin seyi kendine yakistirabilmen de cok aci. Hocalarim ben cevabimi aldim ve bu cevaplar dogrultusunda sorunumu hallettim. Herkese tesekkurler.
08 Kasım 2019 02:53

Shrink.ruya94
Aday Memur
Soruyu - konuyu kapatabilen varsa iyi olur
11 Kasım 2019 01:15

Schillaci
Aday Memur

Şu orospu evladına gereken yapılacak mı adminler? Yoksa bu fahişenin çocuğuna iltifat ettim diye beni mi yasaklayacaksınız?

11 Kasım 2019 01:30

ivan.snath
Daire Başkanı

Ortama bak. Evlerden ırak. Polis görünce yolumu değiştirmekte haklıymışım. Umarım adliyeye, emniyete yolum düşmez.

11 Kasım 2019 16:36

Shrink.ruya94
Aday Memur

Ortama bak. Evlerden ırak. Polis görünce yolumu değiştirmekte haklıymışım. Umarım adliyeye, emniyete yolum düşmez.

ivan.snath, 1 hafta önce - Alıntıya git
Insanoglu uktelerini bilincaltina nefret olarak kodluyor...
11 Kasım 2019 16:59

ivan.snath
Daire Başkanı
Insanoglu uktelerini bilincaltina nefret olarak kodluyor...
Shrink.ruya94, 1 hafta önce - Alıntıya git

Söylediğimden buna varabilmek için baya bir paranoyak olmak gerekiyor. Ama bir konuda haklısın. Atanamayan öğretmen de olsa, lisansüstü tahsili de olsa bir üniforma, bir silah gerçek zihniyeti gözler önüne seriyor. Varoşluk çıplak gözle görülebiliyor. O yüzden genel olarak kolluk kuvvetlerine karşı önyargılıyım. Bu konu başlığında da beni haklı çıkarıyorsunuz. Teşekkürler.

Toplam 29 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?