Editörler : cihan27E.Kayı Han
«20212223242526272829303132
05 Ekim 2020 10:04

burdaki verdiğin kısa msj ekran görüntüsü

Segmentum, 4 yıl önce

Arkadaşlar ünvan değişikliği sınavı 6 Aralık 2020'deymiş diyorlar. Link için : https://ibb.co/H2tzrfY

mebdemeb
Aday Memur
05 Ekim 2020 16:26

Sınav tarihi olarak TEÇSEN; 6 aralık 2020, saat:10.00 demiş ancak yine de resmi açıklamayı beklemek lazım.

hsnbsn
Şef
05 Ekim 2020 22:10

oo saat de mi vermeye başlamış teç-sen...

mebdemeb, 4 yıl önce

Sınav tarihi olarak TEÇSEN; 6 aralık 2020, saat:10.00 demiş ancak yine de resmi açıklamayı beklemek lazım.

neverxxx
Aday Memur
05 Ekim 2020 23:34

Kayseri ebs yönetimi ile gorustum 6 aralık tarihinin doğru olduğunu kendilerine de böyle bir bilgi

neverxxx
Aday Memur
05 Ekim 2020 23:36

Ulaştığını resmi yazının yazı işlerinde olup yakında çıkacağını soylediler

mebdemeb
Aday Memur
06 Ekim 2020 08:40

Hayırdır? Teçsen ile ne gibi bir alıp veremediğiniz var? Ünvan değişikliği sınavı için personel genel müdürüyle, bakan yardımcısıyla görüşen Teçsen değil mi? Başka bir sendikanın bunun için görüştüğünü ve görüşme notlarını aktardıklarını gördünüz mü?

Çok rahat edecekseniz eğitim bir sen de teçsen'den sonra aynı tarihi verdi üyelerine.

Bu süreçte Teçsen'in verdiği tarihlerde sınav olmamasının nedeni de Teçsen değil, tarih verip sınavı yapmayan bakanlık. Derdiniz bağcıyı dövmek resmen.

hsnbsn, 4 yıl önce

oo saat de mi vermeye başlamış teç-sen...

bilginlik
Şef
06 Ekim 2020 10:17

Eğitim çalışanlarının sorunlarını TEÇ SEN den başka dile getiren yok. Boşuna öğretmen sendikalarında gezmeyin. Oralardan size fayda olmaz. Ben de daha önce o sendikalara üye oldum fakat bizlere bakış açılarını fark ettiğim anda hemen ayrıldım. Onların öğretmenleri var ve diğerleri olsa da olur olmasa da. Onun için boşuna oralarda zaman kaybetmeyin fark etmez var olan bir eğitim çalışanı sendikasına girin derim. İlla da Teç Sen olacak diye bir şey yok.

ibozturk2734
Memur
07 Ekim 2020 13:50

Pazar gününe denk geliyor. Pazar günü sınav oluyormuydu yahu meb de..

machinex
Aday Memur
07 Ekim 2020 14:11

geçtiğimiz sınav cumartesi olmuştu. 6 aralıkta aynı zamanda ales sınavı var. nasıl olacak bu iş? o sınava da girmek insan sayısı çok olacaktır.

machinex
Aday Memur
07 Ekim 2020 14:23

ünvan değişikliği sınavı eğer olacaksa muhtemelen 5 aralığa çekerler. takvimi daha önce belli olan hali hazırda başvuruları devam eden merkezi bir sınavla aynı güne denk getirmeleri sıkıntıya yol açabilir. bir kişi bile itiraz etse o sınavın ertenlenme durumu olabilir. umarım dikkate alırlar ve 5 aralık cumartesine çekerler.

Segmentum
Aday Memur
09 Ekim 2020 12:56

Noldu bugün cuma yok mu bir haber? İlan edilmedi hala...

muratbalamut
Aday Memur
09 Ekim 2020 14:38

Bu gün ilan edildi edildi edilmedi daha da bu yıl için sınav beklemeyin

PinkFloyd21
Aday Memur
09 Ekim 2020 19:56

Edilmedi
muratbalamut, 4 yıl önce

Bu gün ilan edildi edildi edilmedi daha da bu yıl için sınav beklemeyin

ibozturk2734
Memur
12 Ekim 2020 10:31

Teç-Sen e saygım sonsuz ama malesef söylediği hiç bir tarih gerçekleşmedi.

bilginlik
Şef
12 Ekim 2020 11:49

Sanırım Bakanlık Teç Sen'in üye sayısı fazla olmadığı için hafife alıyor, oyalama boyalama açıklamalarla başından savuşturuyor. Onun için birlik olalım yalnız bizim taleplerimizle ilgilenecek olan bir sendikada buluşalım. Bu fark etmez a, b,c memur, hizmetli sendikalarından biri olabilir. Yoksa biz eğitim çalışanlarının öğretmen sendikalarına girip onlardan medet beklememiz doğanın kurallarına aykırı. Onlar öğretmenleri için çalışır. Son yıllarda bu sınav taleplerimiz için Teç Senden başka bir tek sendika var mı, gören, bilen , duyan gösterebilen var mı?

ibozturk2734, 4 yıl önce

12 Ekim 2020 12:09

zerre kadar değerimiz yok

bilginlik, 4 yıl önce

Sanırım Bakanlık Teç Sen'in üye sayısı fazla olmadığı için hafife alıyor, oyalama boyalama açıklamalarla başından savuşturuyor. Onun için birlik olalım yalnız bizim taleplerimizle ilgilenecek olan bir sendikada buluşalım. Bu fark etmez a, b,c memur, hizmetli sendikalarından biri olabilir. Yoksa biz eğitim çalışanlarının öğretmen sendikalarına girip onlardan medet beklememiz doğanın kurallarına aykırı. Onlar öğretmenleri için çalışır. Son yıllarda bu sınav taleplerimiz için Teç Senden başka bir tek sendika var mı, gören, bilen , duyan gösterebilen var mı?

machinex
Aday Memur
12 Ekim 2020 12:42

takip ettiğim kadarıyla sendika bakanlık yetkililerin söylediklerini iletiyor. bu durumda sendika yerine bakanlığın söylediği hiç bir tarih gerçekleşmedi.

ibozturk2734, 4 yıl önce

ibozturk2374
Aday Memur
12 Ekim 2020 13:52

Tarihi saçmalıkta bir cevap olmuş.

Birincisi Bakanlık yetkililerinin sadece bu sendikaya açıklama yapması saçma. Belki de hiçbir şey söylenmiyor ya da yetkisiz kişilerin yaydığı dedikodularla sendika bize umut pompalıyor.

İkincisi Bakanlık yetkilileri sendikayı böyle haberleri iletmek için kullanıyor olabilir. Bu sendika aracılığyla gazımızı alıp duruyor olabilir. Sendika her duyduğunu ileterek buna alet oluyor olabilir.

İki ihtimalde de sendika kanıtlanabilir olmayan bilgileri yayıp bizi perişan ediyor aylardır.

machinex, 4 yıl önce

takip ettiğim kadarıyla sendika bakanlık yetkililerin söylediklerini iletiyor. bu durumda sendika yerine bakanlığın söylediği hiç bir tarih gerçekleşmedi.

machinex
Aday Memur
12 Ekim 2020 14:14

Neresi saçmalık?

Bakanlığa gidip uğraş veren sendika belli. Dolayısıyla onlara planlamayla ilgili bilgiler verilmesi kadar normal birşey yok. Eğer birşey söylenmiyorsa ve sendika yalan atıyorsa bunu bilemem. Burada güven meselesi ortaya çıkıyor. Durduk yere söylenmeyen birşeyi söyleyeceklerine inanmıyorum.

Bakanlığın gazımızı almak için böyle hareket ediyor olması da muhtemel. Bu durumda da sendikanın bir yanlışının olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta uğraç veriyorlar. Samimiyetlerine inanıyorum. Sonuçta tüm eğitim çalışanları için çalışmalar yapıyorlar ve geçmişte hayata geçen uygulamalardaki emekleri ortada.

Burada sendika güzellemesi vs. yapacak değilim. Herhangi bir sendikaya da üye değilim. Sadece sezarın hakkını sezara veriyorum.

ibozturk2374
Aday Memur
12 Ekim 2020 14:46

Ya hocam bakma, bir hırsla yazdım. Çok gerginim bu konuda. Ben Teç-Sen üyesiyim. Asıl düşüncem sendikamın kullanılması, öne atılması. Adamlar sendikayı eğitim çalışanlarının önüne yem olarak atmaktan çekinmiyor. Dalga geçiyorlar. Hiç yapmayacağız demeleri şu anki durumdan daha iyi. Dayanamıyorum artık.

Toplam 635 mesaj
«20212223242526272829303132

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi