Editörler :
11 Kasım 2019 00:17

matador7777
Aday Memur
+++
12 Kasım 2019 21:51

Tekmst
Aday Memur
arkadaşlar sizin bilginize ihtiyacım var. bugün akşam saat 8 gibi beni adliyeden aradılar güvenlik soruşturması formunu gondermemissin acilen yarın göndermem gerekiyor artı nüfus kayıt örneği birde adli sicil kaydı istediler .bunları herkesten mi istiyorlar yoksa kazanan adaylardan mi
12 Kasım 2019 23:20

ekaracakk
arkadaşlar sizin bilginize ihtiyacım var. bugün akşam saat 8 gibi beni adliyeden aradılar güvenlik soruşturması formunu gondermemissin acilen yarın göndermem gerekiyor artı nüfus kayıt örneği birde adli sicil kaydı istediler .bunları herkesten mi istiyorlar yoksa kazanan adaylardan mi
Tekmst, 2 gün önce - Alıntıya git

boy kilo ölçümün de herkesten alınmıştı.

12 Kasım 2019 23:21

alioz51
Aday Memur
1. si guvenlik sorusturmasi demek polisin evine gitmesi demek degl.muhtariniza veya ilce emniyetinize yakininizdaki karakola sorabilirsiniz bu durumu.muhtar sizi taniyor biliyorsa veya emniyetten sizi taniyp biliyorlarsa gitmeyebiliyorlar eve.2. si 5 agustosta basladi guvenlik sorusturmalari.onceki yillarda mulhakatlardan sonra baslanabiliodu ama bu sene her yerin 5 agustosta basladi.mulhakatlardan sonra arsiv kaydi sorusturmasi surecektir en az 1-1 buck ay.bunun sebebi butcenin 2019 butcesi olmasi.yani her ne kadar 2019 a atamalari yetistirmeyecek olsalar da hizlandiriyorlar iste.
Madsizzle, 1 hafta önce - Alıntıya git

reis ben 1 yıl oldu şehir değiştireli ne muhtar tanır ne emniyetten birileri. ama polis yine de gelmedi eve. neden olabilir sence

12 Kasım 2019 23:38

Madsizzle
Şube Müdürü

reis ben 1 yıl oldu şehir değiştireli ne muhtar tanır ne emniyetten birileri. ama polis yine de gelmedi eve. neden olabilir sence

alioz51, 2 gün önce - Alıntıya git
belki komsularina sormuslardir belki de guvenilirdir sorusturman.belki de islerini o kesimdekiler duzgun yapmiyordur.bunu kimse bilemez.belki ihmal belki goz ardi belki gereksizlik.ama guvenlik sorusturmasinin ispati eve gelip kontrol etmeleri ikametinizi sormalari degl bu isin cok kucuk bi kismi.fazla kafaya takmayn yani
13 Kasım 2019 00:15

Razor42
Aday Memur
Güvenlik soruşturmasını her bankanlik Kendi bünyesinde mi yapıyor yoksa Türkiyede yapan tek bir kurum mu var ?
13 Kasım 2019 15:56

Razor42
Aday Memur
++++????
13 Kasım 2019 16:49

Tekmst
Aday Memur
benim bildiğim dosyalar herkesin kayıtlı olduğu emniyet amirliği ne gönderiliyor .bir diğer nüshası da emniyet istihbarat şube ye gidiyor
Toplam 28 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?