Editörler : ayşegül bgm
07 Kasım 2019 21:19

pehpehasd
Aday Memur
07 Kasım 2019 21:25

:d CLİCK BAİT

Ufuk3542
Aday Memur
08 Kasım 2019 14:05

Aynı haberi geçen haftada yaptı tarih değiştirip yayınlıyorlar oyalama taktikleri

LLisanshemsiree
Aday Memur
08 Kasım 2019 15:23

Araş Ali mecliste toplanıp sesimizi duyurmak için milletvekili ile konuşmuş. Toplanıp sesimizi duyuralım arkadaslar belkide son sansimiz

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:07

bu iş için çok geç kalındı 2 hafta önce yapılsaydı şimdi anca faydasını görürdük
LLisanshemsiree, 4 yıl önce

Araş Ali mecliste toplanıp sesimizi duyurmak için milletvekili ile konuşmuş. Toplanıp sesimizi duyuralım arkadaslar belkide son sansimiz

Deniz esin
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:18

hiç yapmasa ne diyebilirdik hiç bir mecburiyeti yok ki hala bizim için cabaliyorken kıymet bilelim gösterdiği yola gidelim
AyyıldıZ-06, 4 yıl önce
bu iş için çok geç kalındı 2 hafta önce yapılsaydı şimdi anca faydasını görürdük

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:21

hiç yapmasa veya ağzını açmasa Ağustostan beri sus pus beklemeyiz millet bıkmazdi bu kadar usanmazdi. insanların üstüne bu kadar olumsuzluk çökmeden etkinlikler yapılabilirdi. milleti susturarak açıklama yapmak için bekleterek mücadeleden soğuttu bu yüzden artık birlik olamıyoruz ve bu durumdayız
Deniz esin, 4 yıl önce
hiç yapmasa ne diyebilirdik hiç bir mecburiyeti yok ki hala bizim için cabaliyorken kıymet bilelim gösterdiği yola gidelim

Deniz esin
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:27

yanılıyorsunuz aras ali bize destek olmasa ne halde olduğumuz ne derece mücadele ettiğimiz ikinci atamayı bekleme sürecinde belli oldu
AyyıldıZ-06, 4 yıl önce
hiç yapmasa veya ağzını açmasa Ağustostan beri sus pus beklemeyiz millet bıkmazdi bu kadar usanmazdi. insanların üstüne bu kadar olumsuzluk çökmeden etkinlikler yapılabilirdi. milleti susturarak açıklama yapmak için bekleterek mücadeleden soğuttu bu yüzden artık birlik olamıyoruz ve bu durumdayız

LLisanshemsiree
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:32

Maliyete onayda beklediği için kasımın ilk haftası haber gelme ihtimali yüksek diye sessiz kalmış. Şimdi haber gelmediği için sesimizi duyuralım diyor . Mecliste toplamışsak bu bizim için iyi olur 12 binlik atama öncesi yapıldı ve etkili oldu bence. Şimdide yapmalıyız.

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:34

bence siz görmek istemiyosunuz gerçeği. Aras Ali bize bayramdan sonraki hafta 2. alımın sayılarını açıklayacaktı bu eylüle ertelendi eylüle geldiğimizde ekimin ikinci haftası açıklama yapacam belli olacak dedi. sonrasında bu lafını çevirip 3. haftaya erteledi sonrasında ise sustu ve Kasım'da kılavuz, alım vs herşeyin tamamlanacağını söyledi. Size soruyorum hangisi çıktı dediğinin? şimdi diyeceksinizki yok bakan ve yanındakiler oyalıyor vs peki o zaman bizleri neden susturdu neden öncülük yapıp etkinlik düzenletmedi? görün artık gerçekleri
Deniz esin, 4 yıl önce
yanılıyorsunuz aras ali bize destek olmasa ne halde olduğumuz ne derece mücadele ettiğimiz ikinci atamayı bekleme sürecinde belli oldu

LLisanshemsiree
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:37

Ben 2016 mezunuyum inanın en çok ben yoruldum beklemekten. Ama yinede bunu yapmak sağlıkçılar için bir tepki oluşturur mecliste yapılacak basın eşliğinde yapılacak bi etkinlik bu bundan sonuç alınacağını umuyorum.

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:38

arkadaşım maliye olayıda yalan çıktı. sayılar hala CB da onay bekliyor. açın Facebookta sağlıkçılar sayfasına bakın görün millet güler sağlama sövüyordu tabi bende bunlardan biriyim halbusemki doğru söylüyormuş hala cbda açın gözünüzü 2-3 hafta öncesinden bu etkinlik yapılacaktıki Kasım'da alım olurdu. fakat şimdi gönül ister ki en en geç Aralık ortasında yapılsın ama zor. inşallah en yakın zamanda yapılır
LLisanshemsiree, 4 yıl önce

Maliyete onayda beklediği için kasımın ilk haftası haber gelme ihtimali yüksek diye sessiz kalmış. Şimdi haber gelmediği için sesimizi duyuralım diyor . Mecliste toplamışsak bu bizim için iyi olur 12 binlik atama öncesi yapıldı ve etkili oldu bence. Şimdide yapmalıyız.

LLisanshemsiree
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:41

Peki siz söyleyin o zaman herşeye böyle karşı olarak yok o yalan bu yalan deyip sus pus oturup atama olmamasını mi bekleyelim?? Mecliste yapılacak bu etkinlik eninde sonunda karşılık bulacaktır. Toplanıp ses duyurmak lazim

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:55

söyleyim o zaman. etkinliğe karşı hiçbir zaman olmam herkesin kendi iradesidir ama ben bu kadar geç oluşturulan etkinlinliğede katılmam ankarada olduğum halde. bakan verdiği sözü tutmadi ve şuanda tepkilerde azaldı faydalı olacağını sanmıyorum. bu dönemin bakanının canı ne zaman isterse o zaman alım olacak belli oldu zaten zorlamaya lüzum yok.

LLisanshemsiree
Aday Memur
08 Kasım 2019 17:12

Bu sizin kararınız. Siz katılmayın etkinliğe ama bari heves kırmayın. Geç kalındı evet ama hiç yoktan iyidir...

prmhakan
Aday Memur
08 Kasım 2019 18:57

Arkadaşlar bu arkadaş her yerde algı yapıyor. böylelerine inat daha fazla kenetlenmemiz lazım. sadece Ankara değil çevre illerden de olabildiğince etkinliğe destek vermeye çalışalım.

AyyıldıZ-06, 4 yıl önce
söyleyim o zaman. etkinliğe karşı hiçbir zaman olmam herkesin kendi iradesidir ama ben bu kadar geç oluşturulan etkinlinliğede katılmam ankarada olduğum halde. bakan verdiği sözü tutmadi ve şuanda tepkilerde azaldı faydalı olacağını sanmıyorum. bu dönemin bakanının canı ne zaman isterse o zaman alım olacak belli oldu zaten zorlamaya lüzum yok.

Elif ince
Aday Memur
08 Kasım 2019 19:00

+++

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 19:05

ulan dallama bende atama bekliyorum ne diye algı yaratayim mal mal konuşma illaki senin yalakalik yaptığın kişilere destekmi çıkmamız lazım ama boşver ayaklarını öpmeye devam et sen
prmhakan, 4 yıl önce

Arkadaşlar bu arkadaş her yerde algı yapıyor. böylelerine inat daha fazla kenetlenmemiz lazım. sadece Ankara değil çevre illerden de olabildiğince etkinliğe destek vermeye çalışalım.

prmhakan
Aday Memur
08 Kasım 2019 20:15

destek vermeyeceksen konuşma o zaman ha bide sözlerine dikkat et adam gibi konuş

AyyıldıZ-06, 4 yıl önce
ulan dallama bende atama bekliyorum ne diye algı yaratayim mal mal konuşma illaki senin yalakalik yaptığın kişilere destekmi çıkmamız lazım ama boşver ayaklarını öpmeye devam et sen

AyyıldıZ-06
Aday Memur
08 Kasım 2019 20:18

sanamı soracam konuşacağımı konuşmayacağımı yorumu beğenmezsen - le geç boş yapma herkesin fikri düşüncesi kendine
prmhakan, 4 yıl önce

destek vermeyeceksen konuşma o zaman ha bide sözlerine dikkat et adam gibi konuş

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi