Editörler :
07 Kasım 2019 23:47   

Sınav Yerine ulaşım

Arkadaşlar mülakata girenler ve Ankara'yı bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim. AŞTİ'den sınav yerine ulaşım ne ile sağlanıyor? Otobüs filan var mı? Sınav yerinin olduğu yerde yanımızda gelecek olan kişiler için biz sınavdayken bekleyebilecekleri alanlar, kafeler var mı?

08 Kasım 2019 00:51

ranger627
Aday Memur
kardesim sınav yeri icin 2 otobus değistirmen gerekiyor giden arkadasim oyle demisti. taksiyle gitmen faydali olur bence. ne olur ne olmaz
08 Kasım 2019 05:31

Pesetme.asla
Aday Memur

Aştinin ust katinda metro var 3 tl tek kullabimlik biletler var bin dikimevi duraginda in ordan taksi ile 20 25 tl felan yazar kizilayda inip kaç numarali oldugunu bilmiyorum otobus ile de ulaşim saglayabilirsin

08 Kasım 2019 07:55

Flatue
Aday Memur

İyide sabah saat 8 de orda olun demişler vasıtalar kaçta çalışmaya başlıyor?

08 Kasım 2019 08:32

benibilimleyargila
Aday Memur
kardesim dikimevi metrosundan yürüme mesafesinde 750 mtre falan ne kızılayı
08 Kasım 2019 08:38

benibilimleyargila
Aday Memur
pardon pertemle karistirmisim bizim sinava gircegimiz yer farkli
08 Kasım 2019 08:40

Pesetme.asla
Aday Memur

Taksiler 7/24 metro ve otobus 6 da başliyor sabah

08 Kasım 2019 10:03

ademlayiçç
Memur

kardeşim aştiden metroya bin sabah erken saatlerde başlıyor çalışmaya. dikimevi son duraktır orda in. Mamak yazan her hangi bi dolmuşa bin. Mamak orta okulunda inicem dersin mebse gidicem dersin orda inip düm düz 10 dk yürüyosun ve ordasın. dolmuştan inince yine sora sora gidersin 10 dk mesafede. ben mamakta oturuyorum

08 Kasım 2019 10:15

omerfarukseyran
Aday Memur
yakında kafe vs yaklaşık 1-2 km mesafede Mamak çarşı içinde bulabilirsin ulaşım için de Dikimevi metro istasyonunda inip otobüse aktarma yapabilirsin.. ankara kart almani tavsiye ederim aktarmada kullanirsin
08 Kasım 2019 15:40

Tihitok
Aday Memur

Boş muhabbet yapıp milleti kandırmayın dikimevi metrosunun ordan taksiye bin kardeşim taksiciye mülakat sınavına gidicem mamağa de o zaten seni götürüyor direk ücreti 13 tl. Ayrıca telefon vs elektronik cihaz kutularında yer kalmıyor içerde dışarda emanetçiler var 10 tl veriyosun emanete bırakıyosun.Fyt mülakat beklemekle geçiyor yanınıza çikolata su vs. alın

Toplam 9 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?