Editörler : nayzen
08 Kasım 2019 13:18   

Şef vekilliği

Arkadaslar bulunduğum kurumda şef bosluğu var. Şartları tutan tek VHKİ'de benim. Şef vekilliğine başvurmayı düşünüyorum. Önce Müdür ile konuşayım mı ? , yoksa direkt dilekçemi yazayım?

08 Kasım 2019 14:46

saenes74
Şube Müdürü

böyle olaylarda her zaman görüş. olumlu bakmazssa dilekçe bile verme.

08 Kasım 2019 14:58

bilginlik
Aday Memur

ne avantajın olacak şef vekili olunca.

08 Kasım 2019 16:42

devrimbesni
Şef

ne avantajın olacak şef vekili olunca.

bilginlik, 6 gün önce - Alıntıya git

çocukluk hayalimdi çocuklugumdan beri ilerde büyüyünce şef olacam derdim onun için

08 Kasım 2019 16:45

devrimbesni
Şef

böyle olaylarda her zaman görüş. olumlu bakmazssa dilekçe bile verme.

saenes74, 6 gün önce - Alıntıya git

arkadasla konuyu istisare ettim pek tavsiye etmedi önce bütün işleri öğren sonra başvur yarın memurun biri bise sorar cevap veremezsen senin yapacağın şefliği bilmem ne yapım der zoruna gider 100 lira icin değmez dedi bende haklı buldum vazgectim şimdilik

11 Kasım 2019 21:05

xrainmannnx
Şef
Şefligin bilerek alınan özlük ve maaş hakları için hesap sandıkta sorulacak...
12 Kasım 2019 08:44

CGülnar
Şef

Şeflik bir yönetim kademesi olmaktan çıkmış durumda. Yetkisiz, etkisiz ve de özlük hakları elinden alınmış memur ile aynı özlük haklarına sahip hale gelmiştir. Eskiden ek ders + maaş iken şimdi koskoca ek ders ücreti yok olmuş durumda. Ee ne diyelim hayırlı olsun.

12 Kasım 2019 16:07

guvenyesimsahin
Aday Memur

belediyede memurum.geçen hafta benım basıma geldi bu durum.müdürümle görüştüm ve vekaleten şeflik istediğimi belirttim. hatta dilekçeyi bile bana o yazdı al bunu ver dedi.insan kaynakları müdürlüğünden gelen yazıda vekaleten şeflik için butun kriterlerimin tuttugunu ama belediyede başkan onayı olmadan yapamayacakları yazıyordu.bende müdüre gösterdim cevabı.tamam o iş bende koçum dedi.en kısa sürede başkanla konuşup insallah benım içi halledicek.sonucta şeflik ile ilgili tüm tazminatları alıcam maaşımdada yaklasık 300tl artış olucak .ben zaten yaptıgım iş olarak şeften cok sorumlulugum var ve amır pozısyopnundayım.benım işime gelicek hayırlı bakalım.gelişmelerı sıze yazarım kardesım

12 Kasım 2019 16:10

guvenyesimsahin
Aday Memur

arkadaşlardan öğrendim bızım belediyede şu an yaklasık 20 tane boş şef kadrosu varmıs.

12 Kasım 2019 16:41

devrimbesni
Şef

belediyede memurum.geçen hafta benım basıma geldi bu durum.müdürümle görüştüm ve vekaleten şeflik istediğimi belirttim. hatta dilekçeyi bile bana o yazdı al bunu ver dedi.insan kaynakları müdürlüğünden gelen yazıda vekaleten şeflik için butun kriterlerimin tuttugunu ama belediyede başkan onayı olmadan yapamayacakları yazıyordu.bende müdüre gösterdim cevabı.tamam o iş bende koçum dedi.en kısa sürede başkanla konuşup insallah benım içi halledicek.sonucta şeflik ile ilgili tüm tazminatları alıcam maaşımdada yaklasık 300tl artış olucak .ben zaten yaptıgım iş olarak şeften cok sorumlulugum var ve amır pozısyopnundayım.benım işime gelicek hayırlı bakalım.gelişmelerı sıze yazarım kardesım

guvenyesimsahin, 2 gün önce - Alıntıya git

hadi insallah bakalım ben calıstığım kurumda daha yeniyim onun icin pek ısrar etmek istemiyorum sanki egomu tatmin etmek icin seflik istiyorum sanırlar halbuki tamamen duygusal sebep

Toplam 9 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?