Editörler :
14 Kasım 2019 11:55

İkmady
Aday Memur

Ankara Bakanlıkta yani merkezde oranında onayı alınıyormuş galiba

ruhumira, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba bu dosyaların gidip gelmesi olayına şahit olmuşsun gibi görünüyor. Sana zahmet dosyalara bi bakıp kazananları söyler misin? :)) ek olaraktan hocam dikkat et kazanırsan psikiyatri muayenesinde geçemezsin böyle olmayan şeyleri olmuş gibi görürsen. Şizofreni başlangıcı olabilir

14 Kasım 2019 12:19

ruhumira
Aday Memur

Hocam bakanlıkta çalışıyorsunuz galiba bu dosyaların gidip gelmesi olayına şahit olmuşsun gibi görünüyor. Sana zahmet dosyalara bi bakıp kazananları söyler misin? :)) ek olaraktan hocam dikkat et kazanırsan psikiyatri muayenesinde geçemezsin böyle olmayan şeyleri olmuş gibi görürsen. Şizofreni başlangıcı olabilir

İkmady, 3 hafta önce - Alıntıya git

Araştırın bakalım şizofren kim, seni almamışlardır bu terbiyeyle emin ol!

14 Kasım 2019 12:23

İkmady
Aday Memur

Şizofreni bi küfür değildir hocam sağlık sorunudur. Şizofren olmak utanılacak bir şey de değildir insanların sağlık sorunlarına demek ki bu gözle bakıyorsun. Özür dile şimdi tüm hasta kişilerden

14 Kasım 2019 12:26

İkmady
Aday Memur

Şizofreninin semptomları nasıl düşündüğünüzü, hissettiğinizi, ve davrandığınızı etkiler. Doktorlar bunları üç kategoriye ayırmaktadırlar:

? Pozitif semptomlar: olmayan şeyleri görmek, kokuları ve tatları algılamak ve delüzyonlar, bunlar da kötülük görme, telepat ik , büyüklük, dinsel, bilim-kurgu, veya paranormal şeklinde olabilirler.

? Negatif semptomlar: düşük motivasyon veya duygulanım, aileden ve arkadaşlardan uzaklaşma, uyku alışkanlığında değiş ik l ik , asosyal davranış

? Bilişsel semptomlar: Karışık düşünme ve bir cümleyi tamamlayamama gibi

Not: Birgün bu erken teşhisim için bana teşekkür edeceksim

14 Kasım 2019 12:27

ruhumira
Aday Memur

Şizofreni bi küfür değildir hocam sağlık sorunudur. Şizofren olmak utanılacak bir şey de değildir insanların sağlık sorunlarına demek ki bu gözle bakıyorsun. Özür dile şimdi tüm hasta kişilerden

İkmady, 3 hafta önce - Alıntıya git

Özür dilemesi gereken bir kişi varsa oda sizsiniz

14 Kasım 2019 12:27

İkmady
Aday Memur

Özür dilemesi gereken bir kişi varsa oda sizsiniz

Özür dilerim hocam

14 Kasım 2019 12:33

Adıyamanaday

Haydibe Adıyaman

14 Kasım 2019 12:39

Katip5454
Aday Memur

Gerçekten bi başlığa bakın bi altında konuşulanlara yazık yahu yazıkkk. İlkadım.Net olmuş forum. Yahu sizler memur adaysınız değil mi ben yanlış yerde değilim Yani yapmayın gözünüzü seveyim.

14 Kasım 2019 13:05

Ozan3534
Aday Memur

Fark ettim de ya da yanılmış da olabilirim Akdeniz Bölgesi daha açıklanmadı Antalya Adana Mersin Hatay falan

14 Kasım 2019 14:55

ruhumira
Aday Memur

Fark ettim de ya da yanılmış da olabilirim Akdeniz Bölgesi daha açıklanmadı Antalya Adana Mersin Hatay falan

Ozan3534, 3 hafta önce - Alıntıya git

Diğer illeri bilmem ama ant. Açıklanmadı

15 Kasım 2019 15:42

mithrals
Aday Memur

Bursayı bekliyoruz hala

15 Kasım 2019 15:44

kamuuucuuu
Şef

Bursayı bekliyoruz hala

mithrals, 3 hafta önce - Alıntıya git

ben de bekliyorum ama bugün açıklanacak gibi değil benim umut pazartesine kaldı

15 Kasım 2019 18:30

Arthur099
Memur

Hadi be Aydın açıkla artık ya yeterrrr

15 Kasım 2019 19:46

çoksıkıcı
Aday Memur

izmir hadi artık.. kimse izmirden bahsetmiyorda heralde alımlar iptal oldu mülakata girdiğimizle kaldık

Toplam 34 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?