Editörler :
04 Aralık 2019 16:44

busrastpçncnv
Aday Memur
yeni cezaevi açıldı diyen personel yok diyen var. ne zaman çağrılacağımızı kimse bilmiyor sanırım. ben şu an çalışıyorum iş yerime bir ay öncesinden bildirmem gerek o nedenle bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? bide eğitim için geldiğimizde misafirhanede kalma gibi bir sansımız var mı ben uzaktan şehir dışından geleceğim çünkü
04 Aralık 2019 17:20

44gm
Aday Memur
yeni cezaevi açıldı diyen personel yok diyen var. ne zaman çağrılacağımızı kimse bilmiyor sanırım. ben şu an çalışıyorum iş yerime bir ay öncesinden bildirmem gerek o nedenle bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? bide eğitim için geldiğimizde misafirhanede kalma gibi bir sansımız var mı ben uzaktan şehir dışından geleceğim çünkü
busrastpçncnv, 2 gün önce - Alıntıya git

Biz de sizin gibi beklemedeyiz bence siz komisyonu arayın durumunuzu da söyleyin çünkü bize 1 -- 2 ay dediler kesin bir şey diyemezler ama yinede ararsanız en doğru bilgiyi 1.ağızdan alırsınız

05 Aralık 2019 16:58

Teoman Ertem
Ben yedek 6'yım. Çağırılma ihtimalim hakkında bir bilgisi olan var mı.
05 Aralık 2019 17:53

Mustafa Lab
Aday Memur
busrastpçncnv, 2 gün önce - Alıntıya git
Geçen gittik üç tır malzeme indiriliyordu yatak dolan falan bi otuz ikm görev yapıyor 24-72 olarak mahkum yok açılması sürer iki ay falan
Toplam 84 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?