Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Kasım 2019 12:10   

20 bin atama hayırlı olsun

bakanın konuşmalarından ben bunu çıkardım. yüksek bir alım bekliyordum ama yanılmışım.

20-25 bin alım yapılacak. bu sene de çöp oldu benim için.

09 Kasım 2019 12:15

pnrakm
Aday Memur

Ne dedi ki hocam ben izleyemedim de.

09 Kasım 2019 12:16

atanamamismemur
Aday Memur
Ben olumsuz bir şey duymadım neden öyle düşündünüz hocam ?
09 Kasım 2019 12:17

OsmanSavas
Aday Memur

Selim Hocam biraz ani karar veriyorsun bence. Öyle bir şey söylemedi Ziya Hoca hemen umutsuz konuşma

09 Kasım 2019 12:18

Snn71
Aday Memur

Bencede hocam benim duyduğum en olumlu bakan konuşması son günlerde yüksek bir rakam için uğraşıyoruz bunu içinde sona yaklaştık dedi

09 Kasım 2019 12:18

atanamamismemur
Aday Memur
Atama sayısını yüksek tutmaya çalışıyoruz dedi . 20+20 en kötü ihtimalle olur.
09 Kasım 2019 12:21

SelimPusat34
Şef

valla arkadaşlar ben sizin kadar olumlu düşünemiyorum. dua edelim de tek atamada kalmasın iş. çünkü açıklanacak kontenjan 25 binin üzerinde olmayacak bence. eğer olursa da 30 bin tek atar.

09 Kasım 2019 12:25

fhurghan
Şube Müdürü

valla arkadaşlar ben sizin kadar olumlu düşünemiyorum. dua edelim de tek atamada kalmasın iş. çünkü açıklanacak kontenjan 25 binin üzerinde olmayacak bence. eğer olursa da 30 bin tek atar.

SelimPusat34, 1 hafta önce - Alıntıya git
bana laf ediyordun? ne oldu? indirdin mi yelkenleri?
09 Kasım 2019 12:26

SelimPusat34
Şef
bana laf ediyordun? ne oldu? indirdin mi yelkenleri?
fhurghan, 1 hafta önce - Alıntıya git

haklısın kardeşim. ben çok olumlu düşünüyormuşum meğer.

09 Kasım 2019 12:28

fhurghan
Şube Müdürü

haklısın kardeşim. ben çok olumlu düşünüyormuşum meğer.

ha soyle simdi de kardesin olduk, kardesin falan degilim ben senin.
09 Kasım 2019 12:29

SelimPusat34
Şef

tamam hocam benim açtığım konulara yazmazsan problemi çözeriz.

09 Kasım 2019 12:31

fhurghan
Şube Müdürü

tamam hocam benim açtığım konulara yazmazsan problemi çözeriz.

hah iste onune bakarsin boyle ama diyeyim sana bakanin soyledikleriyle paralel senin cikarimin tamamen yanlis.
09 Kasım 2019 12:32

meczupkız
Aday Memur

Hocam hemen kötü düşünmeyin ya net birşey söylenmedi ki

09 Kasım 2019 12:35

Didemm91
Kapalı

Ben olumsuz hiçbir şey duymadım birebir dinledim. Hatta geçtiğimiz yıllara göre en olumlu konuşmayı yaptı ve bu hafta bence bir ilan gelir. Kaldı ki bu kadar çabamızı göz ardı edebileceklerini sanmıyorum hocam bence açıklama gelmeden çöküşe geçmeyelim

09 Kasım 2019 12:38

hsybroaaa
Aday Memur

Mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışıyoruz,çalışmalar son aşamaya geldi dedi.

Bu cümleden anlaığınız 20 bin mi?

En az 35 en fazla 40

Tek atama olmaz, hep aynı şeyi düşündüm yine söylüyorum 20+20 olacak.

Da benim takıldığım sistem doymuş durumda çok az branşta ihtiyacımız var cümlesi.

Kontenjanları ne yaparlar bilemedim!

09 Kasım 2019 12:39

fhurghan
Şube Müdürü

Ben olumsuz hiçbir şey duymadım birebir dinledim. Hatta geçtiğimiz yıllara göre en olumlu konuşmayı yaptı ve bu hafta bence bir ilan gelir. Kaldı ki bu kadar çabamızı göz ardı edebileceklerini sanmıyorum hocam bence açıklama gelmeden çöküşe geçmeyelim

Didemm91, 1 hafta önce - Alıntıya git
ben normalde cok olumsuz biriyimdir butun forum beni tanir ama bakanin konusmasinda asla olumsuz bir sey gormedim. Karma alim icinde calisma bitmek uzere, burokrasi ayaginin bittigini soyledi son rutusu yapiyorlar, sayi belirlenecek 10-13 gune biter.
09 Kasım 2019 12:40

stuntmanmike
Memur
Bakanın "Sistem doymuş durumda sadece bazı branşlarda öğretmene ihtiyacımız var." demesi açıkçası benim iyimser düşünmemi engelliyor. Ne olacağını ilerleyen günlerde daha net görebileceğiz. İnşallah güzel olur her şey.
09 Kasım 2019 12:43

fhurghan
Şube Müdürü
Bakanın "Sistem doymuş durumda sadece bazı branşlarda öğretmene ihtiyacımız var." demesi açıkçası benim iyimser düşünmemi engelliyor. Ne olacağını ilerleyen günlerde daha net görebileceğiz. İnşallah güzel olur her şey.
stuntmanmike, 1 hafta önce - Alıntıya git
Belli branslar 60bin de alsam cok bir sey beklemesin demek istiyor. Total alimi etkilemez o.
09 Kasım 2019 12:44

Aliasl
Aday Memur
stuntmanmike, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sona gelindiğini söyledi 30 bin olacak atama sayısı açık olan bölümler belli yani aslında şöyle olur geçen yılın atamasına göre kontenjan çıkarımında bulunabilirsiniz kontenjanlar aynı olur yaklaşık sadece artması gerekn bölümlerde bi kaç bölümde artış olacağını düşünüyorum

09 Kasım 2019 12:47

meczupkız
Aday Memur

Umarım şoka uğramayız açıkçası bu zamana kadar sanki bir sırmış gibi saklı tutulması beni endişelendiriyor. Eskiden olsa kaç alım olacagı konuşulurrdu hep sonra kontenjan bekleyişine düşerdik şimdi hiçbir şey belli değil

09 Kasım 2019 12:49

sefa-24
Şef

Niye aklıma çiçek abbas sahnesi geldi şimdi :D

Toplam 103 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?