Editörler : hopaliSafak Vaktii
13 Aralık 2019 17:26

asilışık
Aday Memur
hocam sen çalışmıyorsun ve çalışmak için meb den gelecek haberi bekliyorsun sanırım...keşke haber gelse ama bu aym kararı sanki daha da ellerini yavaşlattı...bence çok kısa zaman için kendini şartlama...türkiye de alınan kararları uygulayan kurum yok maalesef...ben artık liste yayınlanmış mı diye bakmıyorum bile..bilgi vermeye bile gerek görmeyen bir meb var.ikircikli ve iki yüzlü davranıyor...bezdim,soğudum iyice...
elzeser, 2 gün önce - Alıntıya git
ben Facebook'da bir grup var oradan güvenlik soruşturmaları bitti atanıp gitmeyen soruşturmadan kalanların yerine 122 kişi atandı diyor bu sebeple merak ettim sordum açıkçası
13 Aralık 2019 17:39

elzeser
Aday Memur
ben o haberden bisey anlamadım anlayan varsa beri gelsin....yani bize haber gelmediğine göre elenmis mi olduk
13 Aralık 2019 17:50

asilışık
Aday Memur
ben o haberden bisey anlamadım anlayan varsa beri gelsin....yani bize haber gelmediğine göre elenmis mi olduk
ben de anlamadım hocam kime neye inanicam şaşırdım artık.
13 Aralık 2019 17:51

elzeser
Aday Memur
bu memurlar.nette de o dediginiz haber var...yaren türkçe hocam sizin durumunuz nedir
13 Aralık 2019 18:35

Yaren Türkçe
Aday Memur

Hocam her sene bos kontenjana atama yapilir zaten.Normal bir durum yani.Tercih yapip atanip da gitmeyenlerin yerine

13 Aralık 2019 18:37

Yaren Türkçe
Aday Memur

Bize olumlu ya da olumsuz mutlaka dönüş yapmak zorundalar

13 Aralık 2019 18:38

elzeser
Aday Memur

Hocam her sene bos kontenjana atama yapilir zaten.Normal bir durum yani.Tercih yapip atanip da gitmeyenlerin yerine

Yaren Türkçe, 2 gün önce - Alıntıya git
tamam da bu biz daha sonuç beklerken olunca kafalar karışıyor...yani bu gel başla deyip gitmeyenlerin yerine olan atama oluyor dogru mu?
13 Aralık 2019 18:38

Yaren Türkçe
Aday Memur

Olumlu olursa zaten baslariz goreve olumsuz olursa 60 gun icinde dava açma hakkımız var

13 Aralık 2019 18:40

Yaren Türkçe
Aday Memur

Bu yeni atanan 122 kişi daha evrak teslim edecek güvenlik sorusturmasi gecirecekler kac ay beklerler ALLAH bilir biz gibi olurlarsa 4 veya 5 ay onlar da bekler

13 Aralık 2019 18:40

elzeser
Aday Memur

Olumlu olursa zaten baslariz goreve olumsuz olursa 60 gun icinde dava açma hakkımız var

peki olumsuz olursa 1 sene boyunca yeni başvuru hakkımızda elimizden alınıyor mu?öyle bir haber görmüstüm.
13 Aralık 2019 18:41

gurunanik
Aday Memur
Hangi haber hocam?
13 Aralık 2019 18:43

Yaren Türkçe
Aday Memur

Evet hocam

13 Aralık 2019 18:43

elzeser
Aday Memur
tamam da bu biz daha sonuç beklerken olunca kafalar karışıyor...yani bu gel başla deyip gitmeyenlerin yerine olan atama oluyor dogru mu?
hocam bu sorum cevapsiz kaldi
13 Aralık 2019 18:45

Yaren Türkçe
Aday Memur

Evet hocam gitmeyenlerin yerine

13 Aralık 2019 18:46

elzeser
Aday Memur

Evet hocam gitmeyenlerin yerine

anladım hocam.teşekkür ederim
13 Aralık 2019 18:46

Yaren Türkçe
Aday Memur

41i acip cikan yere gitmek istemeyen kisilerin yerine

13 Aralık 2019 18:49

Yaren Türkçe
Aday Memur

1000 kişi var hocam güvenlik sorusturmasi bekleyen

13 Aralık 2019 18:49

elzeser
Aday Memur

41i acip cikan yere gitmek istemeyen kisilerin yerine

hem gel basla dendigi halde bir sekilde baslamayanlar ve 41 de cikan yeri begenmeyip hic belge teslim etmeyenlerin yerine olanlar..
13 Aralık 2019 18:51

elzeser
Aday Memur
peki olan ki olumsuz geldi diyelim...bu basvuramadigimiz 1 sene ne zamandan basliyor.herseyi bilelim ki hazirlikli olalim...yeterince belirsizlikteyiz zaten
Toplam 159 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;