Editörler :
09 Kasım 2019 17:24   

Sakarya Adliyesi Mübaşirlik Kazananlar

Merhaba arkadaşlar Sakarya mübaşirlik kazananlar toplanalım

09 Kasım 2019 17:26

emreakdogan54
Aday Memur

Beni dün adliyeden aradılar pazartesi oryantasyon eğitimi var 8:30-9:00 gibi adliyede olun bundan sonra buradasınız dediler. Başka aranan varmı?

09 Kasım 2019 18:29

Mersimen
Aday Memur

peki belge teslimi yaptınızmı acaba bu kadar erken çağırılıyormu

09 Kasım 2019 19:23

emreakdogan54
Aday Memur

Zaten dün(cuma) açıklandı sonuçlar akşam üstü de aradılar pazartesi gelin gelirken de evrakları getirin dediler

09 Kasım 2019 20:42

Hakan54100
Aday Memur
hayirli olsun bende kazandim :)
09 Kasım 2019 20:58

matador7777
Aday Memur
+++
12 Kasım 2019 18:53

Mubasir54
Aday Memur

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Hayırlı Uğurlu olsun. Allah muvaffak etsin. Allah utandırmasın. Evrak tesliminden sonra başka bir işlem yapıldı mı ? Sözleşmeye imza attınız mı, eğitimdeyken maaş verecekler mi ? Sakarya adliyesini kazanamadım. Ben de kocaeli sonucunu bekliyorum. Allah herkese gönlüne göre iş versin. Kazanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum.

16 Kasım 2019 16:07

emreakdogan54
Aday Memur

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Hayırlı Uğurlu olsun. Allah muvaffak etsin. Allah utandırmasın. Evrak tesliminden sonra başka bir işlem yapıldı mı ? Sözleşmeye imza attınız mı, eğitimdeyken maaş verecekler mi ? Sakarya adliyesini kazanamadım. Ben de kocaeli sonucunu bekliyorum. Allah herkese gönlüne göre iş versin. Kazanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum.

Mubasir54, 4 gün önce - Alıntıya git

pazartesiden beri çalışıyoruz. Eğitim falan yok direk işe başladık hatta duruşmaları bile kendimiz yapıyoruz. sözleşmeye imza atmadık henüz büyük ihtimalle aralık ortası diye söyleniyor. çalıştığımız sürelerin ücretini verirler mi bilmiyorum ama kimse söylesek verirler diyor.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?