Editörler : Mehmet Balci
10 Kasım 2019 13:50   

Kpss gygk çalışma önerisi ?

kpss gygk evde yazırlanıyorum daha doğrusu çalışamıyorum ve bir programa ihtiyacım var. Daha önce yüksek puan almış arkadaşlar nasıl çalıştılar, acaba biraz bilgi verebilir misiniz ?

10 Kasım 2019 14:19

Pol.enes
Aday Memur

4 ay sıkı çalıştım. Ortaöğretim kpss girdim. 87 aldım. Benim hocam kanalını takip ettim. Kesinlikle tavsiye ederim ramazan yetgin i. Bol bol soru çözmeliisn. Başarılar dilerim

10 Kasım 2019 14:20

harita94
Daire Başkanı

Gece yatarken vicdanın bugün yeterince çalışamadım/hiç çalışamadım diye sızlıyorsa herhangi bir programa ihtiyacın olmuyor.sızlamıyorsa dersaneye falan yazıl derim.

10 Kasım 2019 14:26

Kelebek4
Aday Memur
tarih mehmet celal özyıldız, coğrafys engin eraydın.., vatandaslik emrah hoca(hocawebte) , matematik ilyas güneş, türkçe benim hocam video ders notlarını aldım. sizce nasil? verimli olur mu?
10 Kasım 2019 14:31

Kelebek4
Aday Memur

4 ay sıkı çalıştım. Ortaöğretim kpss girdim. 87 aldım. Benim hocam kanalını takip ettim. Kesinlikle tavsiye ederim ramazan yetgin i. Bol bol soru çözmeliisn. Başarılar dilerim

Pol.enes, 4 hafta önce - Alıntıya git
teşekkürler :)
10 Kasım 2019 14:32

Kelebek4
Aday Memur

Gece yatarken vicdanın bugün yeterince çalışamadım/hiç çalışamadım diye sızlıyorsa herhangi bir programa ihtiyacın olmuyor.sızlamıyorsa dersaneye falan yazıl derim.

harita94, 4 hafta önce - Alıntıya git
yeterince sızlıyor o yüzden artık bi yerlerden başlamam gerek..
10 Kasım 2019 14:34

Kelebek4
Aday Memur
tarih mehmet celal özyıldız, coğrafys engin eraydın.., vatandaslik emrah hoca(hocawebte) , matematik ilyas güneş, türkçe benim hocam video ders notlarını aldım. sizce nasil? verimli olur mu?
Kelebek4, 4 hafta önce - Alıntıya git
ya da şöyle sorayım tarihte mehmet celal özyıldız mı yoksa ramazan yetgin mi ?
10 Kasım 2019 14:43

Buzahir
Memur

Tarih soruları artık Ramazan Yetgin tarzında değil. 3-4 Soru direkt net bilgi olabilir ama çoğunlukla verilen paragrafın yorumlanması isteniyor. O yüzden tarih bölümü mezunlarının bile zorlanacağı tarzda saçma sapan bilgiler veren birini dinlemenizi tavsiye etmem. Benim hocam videoları izleyecekseniz coğrafya ve vatandaşlık hocalarını tavsiye edebilirim sadece.

10 Kasım 2019 14:44

Kelebek4
Aday Memur

Tarih soruları artık Ramazan Yetgin tarzında değil. 3-4 Soru direkt net bilgi olabilir ama çoğunlukla verilen paragrafın yorumlanması isteniyor. O yüzden tarih bölümü mezunlarının bile zorlanacağı tarzda saçma sapan bilgiler veren birini dinlemenizi tavsiye etmem. Benim hocam videoları izleyecekseniz coğrafya ve vatandaşlık hocalarını tavsiye edebilirim sadece.

Buzahir, 4 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ederim :) dikkate alıcam
10 Kasım 2019 14:49

alonestyle
Aday Memur

güncel kpss formatı için hangi hoca veya kanalları önerirsiniz arkadaşlar

10 Kasım 2019 18:04

harita94
Daire Başkanı

hoca seçimi kişiseldir.

yukarda bir arkadaş ramazan yetgini yermiş ancak ben onun videoları ve notlarıyla sınava hazırlandım 2018 lisans kpss tarih 25 doğru 2 yanlış geldi.

başka bir hocadan dinleyen 27 doğru da yapmış olabilir 15 doğruda.

beni derse bağlayan,sıkılmamamı sağlayan tek hoca ramazan yetgindi.

bir çok hoca denedim yok olmuyor dersi dinlerken bunalıyorum 10 dakikada bir videoyu durdurup başka işlerle uğraşıyodum.

hele ki hocaweb de aydın yüce benim için tam bir faciaydı.bir öğretmen derste 150 kere arkadaşlar/arkadaşlarım diye hitap etmez/etmemeli ve bu kadar somurtkan,resmi olmamalı.

benim naçizane tavsiyem kendi yapına uygun bir hoca bulup ordan devam et.

ben ders anlatırken çok resmi olan hocayı sevmiyorum mesela.ara sıra espiri yapıp öğrenciyi güldürecek ve derse bağlayacak.

zaten bu yüzden lise hayatı boyunca öğrencilerin %95 i okulda tarih öğrenemeden mezun oluyor.duvar gibi öğretmenler sayesinde.

10 Kasım 2019 20:07

Kelebek4
Aday Memur
.
11 Kasım 2019 09:44

Kelebek4
Aday Memur
.
11 Kasım 2019 10:27

Aydems
Aday Memur
ya da şöyle sorayım tarihte mehmet celal özyıldız mı yoksa ramazan yetgin mi ?
Kelebek4, 4 hafta önce - Alıntıya git
ramazan Yetgin bayram Meral matematik İlyas hoca
Toplam 13 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?