Editörler : "eskiyara"Pangaea

incifen
Aday Memur
15 Kasım 2019 09:34

Öncelikle bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Hatanin anlaşıldığı gün memurun saygısızca konuşması ve olayın sokuylaCIMER e sikayette bulundum.Bu gün cevap geldi.KBS denilen bir sistem var Bu sisteme memur yanlış veri girmiş.(Ama biz öğretmenlere bu sistem bize şeffaf degil)Devlet memuru bilgilerini duzeltmeklede sorumludur. Seklinde cevap.Keske herkes işinde titiz davransa.Not:Bu benim bulduğum ilk yanlışlık değil.Baska birinin heyet raporu alıp benden kesmelerini de yakaladım.Bu miktar fazla olduğu için anında fark ettim.Simdide bu miktarı hesaplayan memur işini düzgün yapıp parayı doğru hesaplayacak mi onu düşünüyorum.

TME3
Şef
15 Kasım 2019 23:45

Geçmiş olsun ama ödeme dışında seçenek yok, farketmeniz büyük başarı,

Fiilen girilen dersler üzerinden bende yüzde 5 arttirimli alıyorum ama hiçbir zaman oturup kaç TL yapıyor diye hesaplamadim, yalnız madem memur işini bilmiyor büyük ihtimal bir daha hata yapacak, arttırım tüm ek dersi kapsamaz yani planlama rehberlik ve nöbet ile kurs ek dersi arttirimli odenmemeli, başıma geldi yıllar sonra faizi ile ödedim, o konuda da dikkatli olun. Kolay gelsin

incifen, 4 yıl önce

Öncelikle bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.Hatanin anlaşıldığı gün memurun saygısızca konuşması ve olayın sokuylaCIMER e sikayette bulundum.Bu gün cevap geldi.KBS denilen bir sistem var Bu sisteme memur yanlış veri girmiş.(Ama biz öğretmenlere bu sistem bize şeffaf degil)Devlet memuru bilgilerini duzeltmeklede sorumludur. Seklinde cevap.Keske herkes işinde titiz davransa.Not:Bu benim bulduğum ilk yanlışlık değil.Baska birinin heyet raporu alıp benden kesmelerini de yakaladım.Bu miktar fazla olduğu için anında fark ettim.Simdide bu miktarı hesaplayan memur işini düzgün yapıp parayı doğru hesaplayacak mi onu düşünüyorum.

kutlay7
Daire Başkanı
21 Kasım 2019 09:04

Hocam sonucunuzu bizle de paylasin.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi