Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Kasım 2019 18:34

adayogretmenhanim

arkadaşlar aday dosyası ve öğretmen dosyası arasındaki fark nedir? biz ikisini de hazırlayacağız değil mi?

15 Kasım 2019 18:48

Begümmgnll
Memur

arkadaşlar aday dosyası ve öğretmen dosyası arasındaki fark nedir? biz ikisini de hazırlayacağız değil mi?

adayogretmenhanim, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam ogretmen dosyasinda Ataturk resmi istiklal marsi şök zumre planlar vs oldugu dosyadir. Adaylik icin dosya da hafta hafta doldurmamiz gereken formlarin olduğu dosya mebin safyasinda bu formlari bulabilirsiniz. Evet ikiside bulunmali
16 Kasım 2019 21:18

adayogretmenhanim
Hocam ogretmen dosyasinda Ataturk resmi istiklal marsi şök zumre planlar vs oldugu dosyadir. Adaylik icin dosya da hafta hafta doldurmamiz gereken formlarin olduğu dosya mebin safyasinda bu formlari bulabilirsiniz. Evet ikiside bulunmali
Begümmgnll, 3 hafta önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam.

18 Kasım 2019 11:35

fenveteknol.
Aday Memur
Evet doldurmaya başladım hocam. Goreve basladigimdan bu yana daha yeni bilgilendirme yapildi. O yuzden birikti yapmam gerekenler. Simdi ise yetistirmeye calisiyorum. Hic vakit kaybetmeden doldurmaya baslayin hocam cunku bir sureden sonra sinir geliyor insana.
hocam ek dersler ne zamn yatıyr bilginiz var mı
18 Kasım 2019 11:41

Begümmgnll
Memur
hocam ek dersler ne zamn yatıyr bilginiz var mı
fenveteknol., 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam benim 7sinde yatti ama herhalde okul ne zaman bildiriyorsa o zaman yarıyormuş değişebiliyormus
18 Kasım 2019 11:55

fenveteknol.
Aday Memur
Hocam benim 7sinde yatti ama herhalde okul ne zaman bildiriyorsa o zaman yarıyormuş değişebiliyormus
biz 12sınden snrq ımzaladk da 18i gbı denıldı de acaba dıger okullarda da ortak mı dıye merak ettım
18 Kasım 2019 20:05

Betelgeus
Daire Başkanı

Merhaba arkadaşlar, bana verilen kılavuza göre bilgi geçeyim. İlden ile değişiyor olabilir. O konuda bilgim yok.

FORM 1 Her hafta okul müdürü ve danışman tarafından doldurulur.

FORM 2 Form 1'in faaliyet raporudur. Ondaki etkinliklerin yapıldığına dair. Aday öğretmen doldurur.

FORM 3 Aday öğretmen her hafta farklı bir öğretmenin dersini izler ve doldurur.

FORM 4 Danışman öğretmen her hafta aday öğretmenin dersine girer ve formu doldurur.

FORM 5 Aday öğretmen ayda 1 kitap okur ve doldurur.

FORM 6 Aday öğretmen ayda 2 film izler ve doldurur.

FORM 7 Aday öğretmen okul dışı faaliyetleriyle ilgili doldurur.

FORM 4B Her dönem sonu danışman öğretmen tarafından doldurulur.

18 Kasım 2019 20:33

fenveteknol.
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, bana verilen kılavuza göre bilgi geçeyim. İlden ile değişiyor olabilir. O konuda bilgim yok.

FORM 1 Her hafta okul müdürü ve danışman tarafından doldurulur.

FORM 2 Form 1'in faaliyet raporudur. Ondaki etkinliklerin yapıldığına dair. Aday öğretmen doldurur.

FORM 3 Aday öğretmen her hafta farklı bir öğretmenin dersini izler ve doldurur.

FORM 4 Danışman öğretmen her hafta aday öğretmenin dersine girer ve formu doldurur.

FORM 5 Aday öğretmen ayda 1 kitap okur ve doldurur.

FORM 6 Aday öğretmen ayda 2 film izler ve doldurur.

FORM 7 Aday öğretmen okul dışı faaliyetleriyle ilgili doldurur.

FORM 4B Her dönem sonu danışman öğretmen tarafından doldurulur.

Betelgeus, 3 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ediyrm
20 Kasım 2019 21:57

adayogretmenhanim

arkadaşlar ek görevlendirmeyle bir okulda daha çalışıyorum. acaba her iki okul içinde birer öğretmen dosyası mı hazırlayacağım?

21 Kasım 2019 15:07

fenveteknol.
Aday Memur

arkadaşlar ek görevlendirmeyle bir okulda daha çalışıyorum. acaba her iki okul içinde birer öğretmen dosyası mı hazırlayacağım?

adayogretmenhanim, 2 hafta önce - Alıntıya git
bence görevlendrıldıgnz okulda danısmanınız olmalı
21 Kasım 2019 18:55

Begümmgnll
Memur

adayogretmenhanim, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hayir hocam tek dosya hazirlamaniz yeterli asil atandiginiz okul icin hazirlayin
22 Kasım 2019 13:51

Türkçemaay
Aday Memur
hangi ilde okulda hocam
fenveteknol., 3 hafta önce - Alıntıya git

Istanbul hocam.

Toplam 32 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?