Editörler :
13 Kasım 2019 10:37

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Florencenight burda renk korlugune bakmadilaryazmissin baska bi baslikda onemli olan renk koru yazmissin arkadaslar lütfen cvplerinizi ozveriyle verin bak bu arkadas beni tedirgin etti ben renk koruyum ikm de bu sorun olmuyor diye biliyordum durduk yere gerildim sabah sabah

13 Kasım 2019 10:39

Florancenight
Aday Memur

Florencenight burda renk korlugune bakmadilaryazmissin baska bi baslikda onemli olan renk koru yazmissin arkadaslar lütfen cvplerinizi ozveriyle verin bak bu arkadas beni tedirgin etti ben renk koruyum ikm de bu sorun olmuyor diye biliyordum durduk yere gerildim sabah sabah

ADALETİN GÖZÜ, 3 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaşım bana renk körü olup olmadığımı sormadı sadece gözümü ölçtü ve bilgisayarda geçmişime baktı. Geçmişte her şey belli oluyor zaten bana sorsa ne sormasa ne
13 Kasım 2019 10:40

atanamayangiller00
Aday Memur

Renk körlüğüne bakmadılar sadece kaç derece olduğunu baktılar ölçüm yaptırdıktan sonra. benim küçük astigmat var ama sıkıntı olmadı. Eçinizi ferah tutun
13 Kasım 2019 10:44

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Florencenight daha burda bana ters ters cvp yaziyosun sormadilar madem niye onemli olan renk korlugu yaziyosun guzel kardesim

13 Kasım 2019 10:51

Florancenight
Aday Memur

Florencenight daha burda bana ters ters cvp yaziyosun sormadilar madem niye onemli olan renk korlugu yaziyosun guzel kardesim

Arkadaşım hastanede çalışanlar bana renk körünün önemli olduğunu dediler. Ben hemşireyim. Doktor sadece gözümü ölçtü ve geçmişime baktı o kadar
13 Kasım 2019 13:21

mustafa4026
Aday Memur
Arkadaşım hastanede çalışanlar bana renk körünün önemli olduğunu dediler. Ben hemşireyim. Doktor sadece gözümü ölçtü ve geçmişime baktı o kadar
Florancenight, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam peki kan frlan alıyorlarmı ?
Toplam 46 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?