Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Kasım 2019 21:56

gs0909
Aday Memur
Mülakat kalkmalı ancak güvenlik soruşturması uygulanmaya devam etmelidir çocuklarımızı kime emanet edeceğini bu millet bilmelidir
17 Kasım 2019 22:53

seksenlerdeyasamak
Mülakat demek ...
17 Kasım 2019 23:46

T1903
Aday Memur

Mülakat kalkmaz atama işi bile belli değil düşük bı ara verip mülakatla devam ederler ses çıkmadığına göre durum bu keşke böyle olmasa ama iyi bir şey olsaydı şimdiye bin kere haber olmuştu mülakatı kaldırıyoruz su kaar öğretmen ataması gerçekleştiriyoruz diye

18 Kasım 2019 08:29

Max weber
Şube Müdürü

Mülakat kalkmaz atama işi bile belli değil düşük bı ara verip mülakatla devam ederler ses çıkmadığına göre durum bu keşke böyle olmasa ama iyi bir şey olsaydı şimdiye bin kere haber olmuştu mülakatı kaldırıyoruz su kaar öğretmen ataması gerçekleştiriyoruz diye

T1903, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bence kaldırılması halen düşünülüyo fakat bu karma alım meselesinde dezavatajlı olan kişilere mülakat puanı ile eksik olduğu kadar fazla vererek durumu eşitleme düşünülüyo olabilir.

18 Kasım 2019 10:47

T1903
Aday Memur

Valla atama sayısı gelsin artık işimize bakakaim bu surunceme bitirbi biz bu

18 Kasım 2019 13:13

Max weber
Şube Müdürü

Valla atama sayısı gelsin artık işimize bakakaim bu surunceme bitirbi biz bu

T1903, 4 hafta önce - Alıntıya git

Evet bu hafta da sessiz geçerse durum kötüye doğru gidebilir

18 Kasım 2019 13:49

meczupkız
Şef

Max weber hocam sizin yorumlarınız çok akılcı geliyor bana sizde şuan olumsuz düşünecek seviyeye geldiyseniz o halde artk benimde olumsuz düşünmem normal :(

18 Kasım 2019 13:57

Max weber
Şube Müdürü

Max weber hocam sizin yorumlarınız çok akılcı geliyor bana sizde şuan olumsuz düşünecek seviyeye geldiyseniz o halde artk benimde olumsuz düşünmem normal :(

meczupkız, 4 hafta önce - Alıntıya git

yok hocam olumsuzu ifade edicek bir durum yok. Ama bu hafta Öğretmenler günü olmasına rağmen sessiz geçerse durum kötüye gidebilir . Benim tezim en başından beri aynı. Mülakat kalkıcak .Ve şubat ataması olucak. Karma alım mesekesi ile ilgili dezavantajlı durumda olanlara mülakatta + puan verilme durumu olursa şayet bu seferde mülakat kalkmasa da sayının 3 değil 2 ye çekiliceğini düşünüyorum.Meb isterse koşullar ne olursa uyarlayarak şubat atamasını yapabilir.Bunu hiç kafa yormadan biz düşünüyorsak onlar hayli hayli düşünür.

Toplam 128 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;