Editörler : Pangaea
11 Kasım 2019 14:15

Bitmiş hayaller

Çok büyük hayallerle çok güzel puanla fizyoterapist oldum hacettepe mezunuyum ilk 20 bine girerek okudum şimdi asgari ücrete iş arıyorum hayatıö bitti kpss den88 puan aldım atanamıyorum sevdiğim kız evlenme hayalleri. Kuruyor cepte 5 liram yok napıcam ben

Cagrrrrkkkkk
Aday Memur
11 Kasım 2019 14:41

Bir meslektaş ve kaderdas olarak seni çok iyi anlıyorum kardeşim Allah yardımcın olsun 🙏

Bitikadam
Aday Memur
11 Kasım 2019 14:43

Nasıl olacak bilmiyorum kardeşim bize bunu yapanlara yazıklar olsun
Cagrrrrkkkkk, 4 yıl önce

Bir meslektaş ve kaderdas olarak seni çok iyi anlıyorum kardeşim Allah yardımcın olsun 🙏

Cagrrrrkkkkk
Aday Memur
11 Kasım 2019 14:46

Amin kardeşim benim

cepgoz
Aday Memur
11 Kasım 2019 15:04

Yas kac kiz mi

yok sana

Bitikadam
Aday Memur
11 Kasım 2019 15:05

Keşke mesele kız olsa sadece hocam iş yok para yok hayat yok
cepgoz, 4 yıl önce

Yas kac kiz mi

yok sana

cepgoz
Aday Memur
11 Kasım 2019 15:23

Sen bu kadar karamsar olma bize 88 nasil aldin onu anlat keyfin yerine gelsin

harita94
Genel Müdür
11 Kasım 2019 15:57

Hayat işte.benim lise arkadaşımda 300 binle ziraat mühendisliği okudu.kpss de 75 puan aldı veatandı aylık 6 bin alıyor.gerçekten lise hayatımızda çok bilinçsizmişiz.eşek gibi türev integral organik kimya kasmışız.

Arctichobit
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:36

Hocam Allah yardımcınız olsun. İğrenç bir adaletsizlik hakim 85 altı alan adamın atanması her bölümde haksızlıktır kimse kusura bakmasın. Kpss indirgenebilecek en basit seviyeye ait bir sınav. Sonra da sizin bizim gibiler asgari ücretle dahi iş bulamıyor. Ne denilebilir hocam Allah yeniden yardımcınız olsun
harita94, 4 yıl önce

Hayat işte.benim lise arkadaşımda 300 binle ziraat mühendisliği okudu.kpss de 75 puan aldı veatandı aylık 6 bin alıyor.gerçekten lise hayatımızda çok bilinçsizmişiz.eşek gibi türev integral organik kimya kasmışız.

Ziraatçi 0106
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:42

hocam genelleme yapmayalım önceden düşük puanla pek çok bölümden atama yapılıyordu. Malesef öyle bir döneme denk geldik ki 85 puanla 1 yılı aşkın süredir bekliyorum ama hala alim olacak anlamında hicbir gelişme yok ve ümitsizliğe kapıldım elimde puanım evde boş boş oturuyorum
harita94, 4 yıl önce

Bitikadam
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:43

Hocam aldımda atanamıyorumki bizim bölğmğn atamSı 92 düz memur bile ola aıyırum torpilim yok
cepgoz, 4 yıl önce

Sen bu kadar karamsar olma bize 88 nasil aldin onu anlat keyfin yerine gelsin

Bitikadam
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:44

Öyle hocam azıcık aklım olsa 2 yıllık bölüm okurdum
harita94, 4 yıl önce

Lepistesyavrusu
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:15

Çoğu genç sizinle ayni durumda malesef. Kendi alaninizdan iş bulana kadar iyi kotu bir yere girip bekleyin.

Evlenmek istiyorsanizda kiz arkadasinizda calismali. Yoksa gecinmeniz cok zor. Umarim en kisa surede is bulursunuz.

Yasiniz kac bilmiyorum ama 2 sene kadar beklemenizi tavsiye ederim. O sirada soz ve nisan yapin ve beraber para biriktirin.

Her sey kpss den ibaret degil devlete atanmayi kafaniza takip psikolojinizi daha da bozmayin.

İnsallah bol alim olur atanirsiniz

kınalıgergedan
Yasaklı
11 Kasım 2019 20:34

hayaller hayal kurmayı bıraktığımızda biter. umut ise asla bitmez. belki boş laf gibi gelebilir ama inancım bu benim hayal kurmaktan vazgeçmemeli ve hayatı fazla önemsememeliyiz .ayrıca milyonlarca işsiz genç olarak mücadele ettiğimiz şey hayatımızın sonuna kadar para içinde yüzeceğimiz bir miras değil altı üstü memurluk ,küçümsemiyorum asla yoksa peşinde olmazdım ama hayallerim bitti dedirtecek bir şey değil

Bitikadam
Aday Memur
11 Kasım 2019 20:36

Güzel diyosunda yok o altı üstü memurlukta yok aylık 3500 lira maaş alsam öpüp başıma koyucam ama yok
kınalıgergedan, 4 yıl önce

hayaller hayal kurmayı bıraktığımızda biter. umut ise asla bitmez. belki boş laf gibi gelebilir ama inancım bu benim hayal kurmaktan vazgeçmemeli ve hayatı fazla önemsememeliyiz .ayrıca milyonlarca işsiz genç olarak mücadele ettiğimiz şey hayatımızın sonuna kadar para içinde yüzeceğimiz bir miras değil altı üstü memurluk ,küçümsemiyorum asla yoksa peşinde olmazdım ama hayallerim bitti dedirtecek bir şey değil

baranbeyy
Aday Memur
12 Kasım 2019 11:06

Hocam bitiklik durum yok, bende kısmen senin durumdayım. Ha 'bitiklik' şöyle avantajın olabilir başka alternatifim yok dersin dibe vurmuşum dersin varın yoğunla ders çalışırsın ( zaten 88 almışsınız sizin altyapı benden daha iyi anlaşılan ) 8 ay sonra ödülünü alırsın. Böyle düşünürsen durumun seni motive bile eder. Sızlanarak başarı gelmez. Hala sızlanmaya devam edecekseniz edin ama ben sızlanmak yerine çalışmayı tercih ediyorum 2020 kpss den de işallah karşılığını alacağım. Herkese başarılar dilerim vazgeçmeyin :)

naturlive
Aday Memur
12 Kasım 2019 11:59

Ziraat mühendisleri 3 yıldır atama bekliyor. 75 alan nerede ataniyor acaba? .Saglik bakanligi bir alim yapti en azindan. Fizyoterapistler özelde iş bulabiliyor. İstanbula gidin gayet rahat bulursunuz. Cebinizde 5 kuruş yoksa gidin satiş danişmanligi kasiyerlik yapin bu süreçte. Erkeklerin iş bulma şansi daha yüksek. 88 puanin var ve sizlaniyorsun 6 ay daja çalişsan kpss98 alirsin.

Bitikadam
Aday Memur
12 Kasım 2019 13:05

Hocam konu bu meslek şu meslek değil bizler napıcaz ya 24 yaşındayım hayata dair umudum kalmadı bizlerinde çoluk çocuğu olucakmı iyi kötü bir evimiz arabamız olucakmı nokucaz abi
naturlive, 4 yıl önce

Ziraat mühendisleri 3 yıldır atama bekliyor. 75 alan nerede ataniyor acaba? .Saglik bakanligi bir alim yapti en azindan. Fizyoterapistler özelde iş bulabiliyor. İstanbula gidin gayet rahat bulursunuz. Cebinizde 5 kuruş yoksa gidin satiş danişmanligi kasiyerlik yapin bu süreçte. Erkeklerin iş bulma şansi daha yüksek. 88 puanin var ve sizlaniyorsun 6 ay daja çalişsan kpss98 alirsin.

naturlive
Aday Memur
12 Kasım 2019 14:12

27 yaşindayim ve hala işsizim tekrar başladim 2020ye yapacak tek bir şeyimiz yok başka çare malesef yok

harita94
Genel Müdür
12 Kasım 2019 14:32

80 Puan alıp atanamamak ile 92 puan alıp atanamamak arasında dağlar kadar fark var.

naturlive, 4 yıl önce

memuristann
Aday Memur
12 Kasım 2019 17:23

Offf offfff. Allah yardimcimiz olsun

naturlive, 4 yıl önce

27 yaşindayim ve hala işsizim tekrar başladim 2020ye yapacak tek bir şeyimiz yok başka çare malesef yok

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi