Editörler :
11 Kasım 2019 17:50

Cglyn94
Aday Memur

siz iki yerde girdiniz heralde ben tek bursa da girdim benim mülakat orta halliydi hayırlısı artık..

kamuuucuuu, 4 hafta önce - Alıntıya git
keşke tüm şansınızı kullansaydiniz ikm mübaşir icra zabıt
11 Kasım 2019 17:50

kamuuucuuu
Şef
Bursa ömrümüzü yedi valla . Burda hep mubasirlik bekleyen var galiba . Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah tez zamanda açıklanır
Edef, 4 hafta önce - Alıntıya git

siz hangi unvan bekliyorsunuz bursayı bekleyen çok ama açıklamaya niyetleri yok kazananlar çoktan bellidir de heralde nden açıklamazlar ki anlamıyorum

11 Kasım 2019 17:52

kamuuucuuu
Şef
Cglyn94, 4 hafta önce - Alıntıya git

bilmiyorum ya bursanın sayısı çok diye sadece oraya başvurduk katiplik 2 kez girmiştim ama klavye mülakatında çok heyecan yapıyorum.. olmamıştı bu sefer sadece mübaşirlik dedim senelerdir olmadı bir yer sıkıntı stres aldı başını gitti o kadar genç değiliz yaş oldu 34

11 Kasım 2019 17:54

Cglyn94
Aday Memur

bilmiyorum ya bursanın sayısı çok diye sadece oraya başvurduk katiplik 2 kez girmiştim ama klavye mülakatında çok heyecan yapıyorum.. olmamıştı bu sefer sadece mübaşirlik dedim senelerdir olmadı bir yer sıkıntı stres aldı başını gitti o kadar genç değiliz yaş oldu 34

bu sefer olur inşallah
11 Kasım 2019 17:56

Ozan3534
Aday Memur

Şimdi mevzu sonuç amenna ama beklemek zor cunki önümüzü göremiyoruz tamamen beklemeye koyulduk olur ya da olmaz bilemem ama 92 puan ve 3 mülâkat sorusuna 3 doğru cevap onca süre hazırlık ve 2 kere de daha önce elenme askerlik de tamamlandı.simdi sonuçlansa hayırlısıyla ona göre adım atsak

kamuuucuuu
Şef
bu sefer olur inşallah

inşallah hepimizin inşallah hayırlısı ile sağlıcakla olur innşallah bazen çok umutlanıyorum bazen yok diyorum açıklanınca ak mı kara mı göreceğiz...

burada mesleği gömen de çok ya bizim gibi evde olsalar anlarla da işte

Edef
Aday Memur

siz hangi unvan bekliyorsunuz bursayı bekleyen çok ama açıklamaya niyetleri yok kazananlar çoktan bellidir de heralde nden açıklamazlar ki anlamıyorum

Ben de mubasirlik icin bekliyorum . Muhakkak listeler bellidir ama bekletiyorlar işte. Ama çok sürmez bence açıklanır yakinda
11 Kasım 2019 18:00

Ozan3534
Aday Memur

Ben de bu haftaiçi açıklanacağını ve sonucları beklettiklerini düşünüyorum

11 Kasım 2019 18:56

34fthru
Aday Memur

Arkadaslar merhaba, güvenlik soruşturmasına herkes çağırıldı mi? Bazı personel alımlarında sözlü mulakat sonuçlarının açıklanmasından sonra güvenlik soruşturması yazıyor da.. Ve mulakatta takım elbise giyilmemesinin atanmaya etkisi olur mu?

11 Kasım 2019 18:56

SezgiN2s
Aday Memur

Selam antep bekleyen var mi mubasir ?

11 Kasım 2019 19:13

Madsizzle
Daire Başkanı

Arkadaslar merhaba, güvenlik soruşturmasına herkes çağırıldı mi? Bazı personel alımlarında sözlü mulakat sonuçlarının açıklanmasından sonra güvenlik soruşturması yazıyor da.. Ve mulakatta takım elbise giyilmemesinin atanmaya etkisi olur mu?

34fthru, 4 hafta önce - Alıntıya git
takim elbise ciddiyetsizlik gostergesi dostum.maalesef sorun olur.
11 Kasım 2019 19:30

kamuuucuuu
Şef
takim elbise ciddiyetsizlik gostergesi dostum.maalesef sorun olur.
Madsizzle, 4 hafta önce - Alıntıya git

benim de mülakata girdiğim gün biri kot pantolon sakalla gelmişti tamam bu kesin elendi dedim öyle gelinme yani..

11 Kasım 2019 19:37

Yummynu
Aday Memur

Ama Kırşehir açıklanmadı :'/

13 Kasım 2019 07:53

alioz51
Aday Memur

kardeşım nasıl aynı anda ıkı farklı unvana basvurabıldınız. baska arkadallardan da duydum basvurduk dıye. ama personel alımı duyurusunda basvuramazsınız dıyordu. hatta kopyalayıp yapıştırıyorum ben mı yanlış anladım bunu da basvurmadım acaba ?

Adaylar sadece bir unvan için ve bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu

başkanlığının yapacağı sınava başvurabileceklerdir. Aynı ya da farklı unvan için aynı ya da farklı

komisyona başvurulması durumunda yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava

girenler kazanmış olsalar dahi yerleştirme işlemleri yapılmayacaktır

13 Kasım 2019 10:30

Cglyn94
Aday Memur

kardeşım nasıl aynı anda ıkı farklı unvana basvurabıldınız. baska arkadallardan da duydum basvurduk dıye. ama personel alımı duyurusunda basvuramazsınız dıyordu. hatta kopyalayıp yapıştırıyorum ben mı yanlış anladım bunu da basvurmadım acaba ?

Adaylar sadece bir unvan için ve bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu

başkanlığının yapacağı sınava başvurabileceklerdir. Aynı ya da farklı unvan için aynı ya da farklı

komisyona başvurulması durumunda yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava

girenler kazanmış olsalar dahi yerleştirme işlemleri yapılmayacaktır

alioz51, 3 hafta önce - Alıntıya git
ikm ve mübaşir ayrı hatta icra ve zabıtta ayrı istesek 4 yere bile başvuru yapabilirdik ben tabi katipler için pc serfikasi gerekiyor bende olmasına rağmen kendime güvenim yoktu başkası elenmedin diye katipliklere başvuru yapmadım
Toplam 35 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?