Editörler :
11 Kasım 2019 20:06   

eskişehirden gol geldi açıkladı !

kazananlara hayırlı olsun

11 Kasım 2019 20:08

comutansago
Aday Memur

Ayrılsa gel Angara ikö gerçi pek ayrılacağım yok 720 kişiyle ama genede gel sen ne olursn ol gel

11 Kasım 2019 20:41

İkmady
Aday Memur

Devrem 2 3 senedir hep aynı boş lafları ediyorsunuz. Gol haberi geldi, ayrıl da gel, hadi x şehri , kop gel. X adliyesinin açıklamasıyla y adliyesinin açıklaması arasında bir bağ yok. Özellikle de at yarışı gibi bir durum yoktur. Artık bu tür şeyleri göre göre milleti kabız ettiniz

11 Kasım 2019 20:43

İkmady
Aday Memur

Ayrılsa gel Angara ikö gerçi pek ayrılacağım yok 720 kişiyle ama genede gel sen ne olursn ol gel

comutansago, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam hele sen bu yazıyı titreyerek mi yazdın? -de -da eklerinin yazımına da dikkat edelim

11 Kasım 2019 20:43

ysfbas
Aday Memur
Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun Allah utandırmasın. Darısı bizim başımıza inşallah.
11 Kasım 2019 20:45

İkmady
Aday Memur
Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun Allah utandırmasın. Darısı bizim başımıza inşallah.
ysfbas, 4 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam sonunda kazandık hayırlı olsun

11 Kasım 2019 20:59

Wolkeyno1903
Memur

eskişehirde alım kaçtı ?

11 Kasım 2019 21:02

kung585
Aday Memur

bu biometrik fotoyu falan vermiştik 2 adet takım elbiseli falan. bir dha mı vercez acaba

11 Kasım 2019 21:32

kamuuucuuu
Şef

mübaşirlikte hiç ünv mezunu almamışlar

11 Kasım 2019 21:50

Ozan3534
Aday Memur

Darısı Mersin'e

11 Kasım 2019 21:57

kamuuucuuu
Şef

hemen neden eksi konuyor anlamıyorum lise mezunu da işinş bulsun iki yıllık da dört yıllık da ama ünv mezunu da bir tane alın o da ekmeğini bulsun yani hepsi ünv mezunu olsa bir lise mezunu almamışlar demezmiydiniz?

11 Kasım 2019 23:47

muhendisgaliba
Aday Memur

hemen neden eksi konuyor anlamıyorum lise mezunu da işinş bulsun iki yıllık da dört yıllık da ama ünv mezunu da bir tane alın o da ekmeğini bulsun yani hepsi ünv mezunu olsa bir lise mezunu almamışlar demezmiydiniz?

kamuuucuuu, 4 hafta önce - Alıntıya git
okumanın cezası mülakatlarda belli oluyor.
11 Kasım 2019 23:54

kamuuucuuu
Şef
okumanın cezası mülakatlarda belli oluyor.
muhendisgaliba, 4 hafta önce - Alıntıya git

gerçekten şimdiki aklım olsaydı kesinlikle iki yıllık okurdum ...

diplomamızla rezil olmak bu demek

12 Kasım 2019 00:27

kung585
Aday Memur

bu biometrik fotoyu falan vermiştik 2 adet takım elbiseli falan. bir dha mı vercez acaba

kung585, 4 hafta önce - Alıntıya git

bilen varm ı

12 Kasım 2019 09:16

Emelingoo
Aday Memur

Bu da olmadı benim. Kazananlar için hayırlı olsun. Yalnız listeye baktığımda geneli lise ve 2 yıllık okuyan kimseler. Bu da demek oluyor ki adalet okuyanlar ön planda. Yani torpil olmadığına inandırıyor beni. Bu da üzüntümü biraz olsun azaltıyor. Neyseki hala adalet var diyorum. Tekrar kazananları tebrik ederim.

12 Kasım 2019 09:34

muhammetacar
Aday Memur

gerçekten şimdiki aklım olsaydı kesinlikle iki yıllık okurdum ...

diplomamızla rezil olmak bu demek

kamuuucuuu, 4 hafta önce - Alıntıya git

dostum 4 yıl açıktan okuyordum bıraktım. önlisans mezunuyum 2. üniversiteyide önlisans kayıt yaptım

12 Kasım 2019 12:04

kamuuucuuu
Şef

dostum 4 yıl açıktan okuyordum bıraktım. önlisans mezunuyum 2. üniversiteyide önlisans kayıt yaptım

muhammetacar, 3 hafta önce - Alıntıya git

en iyisini yapmışsınız ben binpişmanım sonra da ünv mezunu mübaşir bile olamıyor üzülüyoruz halimize yani hepsine ayrı ayrı alımlar yap o zaman adalet olsun yok ya kpssden 90 alacaksın ki merkezi atamada atanacaksın o da olursa ..

beklemekten sıkıldım

12 Kasım 2019 12:57

cnkmo
Şef

hangisi

Toplam 17 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?