Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Kasım 2019 00:46   

Ücretli öğretmen ataması istiyoruz

Uc kuruşa çalışmaktan usandık bu şartlarda bir ogretmen çalışır mi sesimizi dağ taş duydu bir tek meb ve hükümet duymadı. Yeter artık.

14 Kasım 2019 02:09

Hilal betüll
Aday Memur

Kpss'ye girin. Diğer tüm adaylar gibi

14 Kasım 2019 02:20

Arnava
Şef

Üç kuruşa çalışmaktan bıktıysanız bırakın kpssye hazırlanın atanın tutan yok sizi veya başka iş bulun. Buradan destek çıkmaz size! Bakın KPSS öğretmenlik mezunları yazıyor forum alanında. KPSS!

14 Kasım 2019 07:11

LOKITURKS
Memur
Atandınız ya kaç defa istiyorsunuz :)
14 Kasım 2019 09:07

fatmat55
Aday Memur
Şunu yazabiliyorsunuz ya utanmadan sıkılmadan.. binlerce aday gecesini gündüzüne katsın kpss çalışsın sen ücretli öğretmenlik yaptın diye sınavsız mülakata gir atan. Allahtan reva mı bu? Bir de bunu hak diye istiyorsunuz?
14 Kasım 2019 09:12

PilavlıkPirinç
Kapalı

KPSS diye bi sınav var ona giriyorsunuz ve atanıyorsunuz. Ama yooookk siz niye uğraşasanız ki beleş atanmak varken dimi??

14 Kasım 2019 09:30

catcus
Aday Memur

Siz kafayı yemişsiniz.. Sınava girip helalinden atanın.. Hakkımızı haram ediyoruz bu hakkı zamanında verene de alana da..

14 Kasım 2019 09:32

Ayaz68
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
14 Kasım 2019 09:37

zafercix
Aday Memur

Kpss ile bizim Atama farkli siz gidin ders çalışın bizim.amacimiz verdiğimiz onca senenin ödüllendirilmesi. 1 sene çalışan atandın demiyoruz. Senelerini verenler aransın. ÇÖZÜM basit. 5 10 sene emek verenler aransın.

Ayaz68, 2 ay önce - Alıntıya git

saçma sapan konuşma seni linç ederler burda , sen emek veriyosunda burda ki oğretmenler ne verıyo yılları sınavla gecıyo sımdı kaybol ...

14 Kasım 2019 09:58

Burakd85
Aday Memur

Kafa ağrıtma

14 Kasım 2019 10:11

tyagmur
Aday Memur

Kpss ile bizim Atama farkli siz gidin ders çalışın bizim.amacimiz verdiğimiz onca senenin ödüllendirilmesi. 1 sene çalışan atandın demiyoruz. Senelerini verenler aransın. ÇÖZÜM basit. 5 10 sene emek verenler aransın.

Sen kafayı yemişsin git KPSS çalış ya da seni bu kafayla ücretli öğretmen yapanlara yalvar burası yeri değil
14 Kasım 2019 10:22

ekonomik.çöküş
Yasaklı

Ücretli öğretmenlik yapanların neredeyse hepsi bu cahiller ve ülkeyi fakirleştiren iktidarın torpillisi karaktersiz kişilerdir!

14 Kasım 2019 10:37

İşinyoksa
Aday Memur

Burda emek verip kpss çalışıp çabalayıp türlü fedakarlıklar yapıp uğraşanlara bunu yazmak herşeyi geçtim nasıl bir vicdan alışmışsınız torpille o haketmediğiniz yerlere gelmeye( sadece ücretli öğretmenlik için söylemiyorum devletin tüm kademeleri için geçerli) maaşıno özlüğünü beğenmiyorsan özelde çalış başka sektörde çalış ben de ücretli öğretmenlik yaptım ilk mezun olduğum yıllar ama hiç bi zaman böyle pervasız olmadım özelde kölelik edeceğime devlete kölelik eder iki çocuk benden bişey alırsa o da benim başımın gözümün sadakası olur dedim hemde köyde öğretmenliği yalnızca para olarak gören ücretli bile olmasın

14 Kasım 2019 10:38

İşinyoksa
Aday Memur

Sırf insanları kışkırtmak için yaptığınızı da düşünmüyor değilim

14 Kasım 2019 10:41

memurolm
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
14 Kasım 2019 10:49

zafercix
Aday Memur

ben kendi branşımda ilk 10dayım inşallah ilk atamada da atanırım amma velakin ki şuan ücretli 2 aydır öğretmenlik yapıyorum ve bir insan bunu 5 yıl yapabildiyse bence kadroya alınsın çünkü gerçekten çok zor. ayrıca bu torpil olmuyor ki ? senin amerikan armudunun ne olduğunu bilmen öğretmenlik becerini ne kadar ölçsün ? bu adamlar 5 yıl yapmış. Yok bakanın kankası diye alınırsa torpil olur.

bunlar benim düşüncelerim sonuçta ben karar vermiyorum ne olacağına ama mallar mallık yapmasın bence

memurolm, 2 ay önce - Alıntıya git

ya bu nasıl bi düşünce anlamıyorum , o zaman ozel okullar dersaneler hepsini alalım biz neden sınav yapıyoruz ki , zorluk yaşayabılırsınız emin olun herkes yaşıyo sadece ucrretlı yapan degıl

14 Kasım 2019 10:51

İşinyoksa
Aday Memur

geriye kalan 119soru ne o zman onları yapta armut eksik kalsın alan sınavında eğitim sınavında gösterin baba yiğitliğinizi gk gy %30

14 Kasım 2019 10:55

Kursathello
Aday Memur

Bu alemin akıllısı sizsiniz zaten. Daha okuduğunu anlamayan adamlar öğretmenlik yapıyor.

14 Kasım 2019 11:08

tyagmur
Aday Memur

ben kendi branşımda ilk 10dayım inşallah ilk atamada da atanırım amma velakin ki şuan ücretli 2 aydır öğretmenlik yapıyorum ve bir insan bunu 5 yıl yapabildiyse bence kadroya alınsın çünkü gerçekten çok zor. ayrıca bu torpil olmuyor ki ? senin amerikan armudunun ne olduğunu bilmen öğretmenlik becerini ne kadar ölçsün ? bu adamlar 5 yıl yapmış. Yok bakanın kankası diye alınırsa torpil olur.

bunlar benim düşüncelerim sonuçta ben karar vermiyorum ne olacağına ama mallar mallık yapmasın bence

Sen ilk 10dasın öyle mi kargalar güler senin bu söylediklerine de neyse
14 Kasım 2019 11:23

Burakd85
Aday Memur

Sende kafa ağrıtma

14 Kasım 2019 11:23

PilavlıkPirinç
Kapalı

"Onca sene KPSS çalışmadım haliyle atanmak için çaba harcamadım,ücretli öğretmenlik tatlı geldi bi de üstüne atama olsa değme keyfime" iç sesin bu senin.

Toplam 33 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?