Editörler : Pangaea

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 13:56

Bu okulda öğretmen olarak kendilerini insanların gözüne sokan ve psikolojikdışlamauygulayanlar oldu

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 13:59

Senin psikolojik sorunun var aslında defalardır algı, prim yapmaya çalışmıyorum dememe rağmen bunu

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 14:00

Devamlı söylediğiniçin.yazma da zaten çok iyi olur. Neyse ben Allaha havale ettim

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 14:10

Zafercix İnanmayabilirsin arkadaşım ben sen inan diye yazmadım. Prim demişsin ne çıkarım olabilir

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 14:11

Ne getiri olabilir çok merak ettim. Zaten çok üzgün birine bu şekilde bir yaklaşımda bulunmanız çok

Spectrall
Kapalı
14 Kasım 2019 14:13

çok daha kötü. Burada bu konuyu kapatıyorum.

Ogretemeyenkız
Aday Memur
14 Kasım 2019 20:47

ben de bir sene yaptım ama öğretmenlikten soğudum soğutuldum.. çalışma arkadaşlarım tarafından sırf kendime güvenim tam ve branşım adına okula öğrencilere bişeyler eklemek istediğim için kıskanıldım .. ama kadrolu olabilseydim uğraşırdım hepsiyle fakat bu bana ğretti ki bir daha ücretli yapmayacağım , cevabımı tam ve düzgün verebilmek için kadroya geçeceğim ....

ogretmenbozova
Kapalı
15 Kasım 2019 10:50

Bugüne kadar bir çok okulda çalıştım . Kimseyi ırkı mezhebinden dolayı dışlandığını görmedim. Şayet böyle bir durum oldu ise şikayet edin. Eğer varsa böyle bir olay sonuç alamayacaginizi düşünmüyorum. Hakkınızı aramayıp burada konu açmanız beyhude bir çaba.

cansu008selvi
Yasaklı
16 Kasım 2019 20:17

Bende çaresizlikten ve öğretmenlik durumundan dolayı ücretli yapıyorum ve dershaneye gidiyorum.2 dönem yapar mıyım bilmiyorum....Kadrolu atanmak için bütün gücümle çalışmalarımı sürdürüyorum...... kpss konusunda çok sevdim.Öabt derslerimiz önümüzdeki aylarda başlayacak.Öabt yayınlarını beğendim gerçekten.

16 Kasım 2019 22:35

Torpille ücretli öğretmenlik yapıp karaktersizliğini ortaya koyduktan sonra bir de burada uyduruk bir dershanenin gizlice reklamını yapıp karaktersizliğini katmerlemişsin!

cansu008selvi, 4 yıl önce

Bende çaresizlikten ve öğretmenlik durumundan dolayı ücretli yapıyorum ve dershaneye gidiyorum.2 dönem yapar mıyım bilmiyorum....Kadrolu atanmak için bütün gücümle çalışmalarımı sürdürüyorum...... kpss konusunda çok sevdim.Öabt derslerimiz önümüzdeki aylarda başlayacak.Öabt yayınlarını beğendim gerçekten.

Edepya
Yasaklı
17 Kasım 2019 08:15

Hakkı hukuku çok iyi bilen ve her kurumunda buna özen gösteren çalışanları olan bir ülke miyiz? Her kurumda her çalışan çok mu adaletli, işini çok mu iyi yapıyor? Haksızlığa hiç uğramadınız, aşağılanıp, yaptığınız iş hiç mi değersizleştirilmedi, hiç mi yüzünüze karşı başka arkanızdan başka konuşup yalanlar oluşturup, bunu olağanlaştıran insanlarla karşılaşmadınız. Eğer öyleyse bu tip şeyler yaşamadıysanız cennette yaşıyorsunuzdur. Fakat öyle değil hayaller ve gerçekler var. Birşey yaşanmışsa yaşanmıştır hiçkimse çok rahat ettiği iyilik gördüğü, fayda gördüğü, değer gördüğü, mutlu olduğu yeri hiç sebep yokken durup dururken kötülemez bunu yapmaz hiçkimse. Eğer bunu anlayabiliyorsak insanız. Bakanlığa falan yaşadıklarınızı şikayet edin demişsiniz kişiye şikayet ettiğinizde haksız olan siz olursunuz. çünkü öyle bir sistem ki bu şekilde işliyor. Ülkemizde bireye verilen değer yoktur kuruma değer verilir bireye değil. Yani hak hukuk yoktur ülkemizde bunu kabul etmelisiniz. Gücü yeten kazanır ülkemizde. Bunu bir vatansever olarak belirtiyorum burda ve bu böyle devam edecek maalesef.

fhurghan
Kapalı
17 Kasım 2019 08:34

vatansever olan bu duzeni boyle kabul etmez, nasil degistirebilirim, payima dusen nedir diye ugrasir, klavye vatanseverleri yuzunden bazi isler bu hallerde.
Edepya, 4 yıl önce

Hakkı hukuku çok iyi bilen ve her kurumunda buna özen gösteren çalışanları olan bir ülke miyiz? Her kurumda her çalışan çok mu adaletli, işini çok mu iyi yapıyor? Haksızlığa hiç uğramadınız, aşağılanıp, yaptığınız iş hiç mi değersizleştirilmedi, hiç mi yüzünüze karşı başka arkanızdan başka konuşup yalanlar oluşturup, bunu olağanlaştıran insanlarla karşılaşmadınız. Eğer öyleyse bu tip şeyler yaşamadıysanız cennette yaşıyorsunuzdur. Fakat öyle değil hayaller ve gerçekler var. Birşey yaşanmışsa yaşanmıştır hiçkimse çok rahat ettiği iyilik gördüğü, fayda gördüğü, değer gördüğü, mutlu olduğu yeri hiç sebep yokken durup dururken kötülemez bunu yapmaz hiçkimse. Eğer bunu anlayabiliyorsak insanız. Bakanlığa falan yaşadıklarınızı şikayet edin demişsiniz kişiye şikayet ettiğinizde haksız olan siz olursunuz. çünkü öyle bir sistem ki bu şekilde işliyor. Ülkemizde bireye verilen değer yoktur kuruma değer verilir bireye değil. Yani hak hukuk yoktur ülkemizde bunu kabul etmelisiniz. Gücü yeten kazanır ülkemizde. Bunu bir vatansever olarak belirtiyorum burda ve bu böyle devam edecek maalesef.

Edepya
Yasaklı
17 Kasım 2019 09:52

fhurghan doğru haklısınız hiç yakışmaz bize burda klavye ile derdimizi anlatmaya bir fayda da getirmez aksine çok daha farklı yönlere çekilir. Eğer siz bireysel olarak vatan için fiilen birşeyler yapabiliyorsanız yani bireyin mağduriyetine göre hareket ediyor ona göre bir çözüm yoluna giriyorsanız işi çıkılmaz hale getirmektense hiçbirşeyden korkmadan,eli öpülecek insansınızdır. Tabii ki burada yazmak hiç doğru değil. Yanlış olduğu kadar yanlış yönlere çekilmeye de müsait ve kötü amaçlıların bunu provake malzemesi olarak kullanmasına da müsait. Evet hepimize iş düşüyor adaletli olmak için sadece hükümete muhalefete değil kurum kurum her çalışana iş düşüyor her vatandaşa. Fakat biz iyiyi, güzeli değil kötüyü, çirkini, yalanı, iftirayı, yanlışı heybemize alıyor ve kocamanlaştırıyoruz. Kimin gücü kime yettiyse. Derdinizi burda anlatırken anlaşılmıyor linç ediliyorsunuz.Gerçek hayatta da burada yazanlar değil mi bizleri mağdur eden,gerçek hayatta da bunlarla yaşamıyor muyuz. Yine bu zihniyette olanlar olmayacak mı şikayette bulunacağını kişiler. Tabi ki işini adil yapanların başımızın üstünde yerleri var. Tecrübeyle sabit ki siz yaşadığınız sıkıntıyı şikayet ettiğinizde ilgili kuruma çözüm oluşturulması ve rahat ettirilmeniz yerine çok daha mağdur edilirsiniz,herşey daha kötüye gider.

Edepya
Yasaklı
17 Kasım 2019 10:04

fhurghan şunu da belirteyim karakter olarak adaletli bir yapım var gücüm yettiğince gördüğüm bir haksızlık karşısında da hiçkimseden korkmadan tavrımı koyabilen ve koyan biriyim asla haksızlık karşısında susmam çıkarım olsa da olmasa da.Gel gelelim ki elimizde şu an imkan yok ve yanıp tutuşuyoruz, yoksa yapmak istemez miyiz vatanımız için güzel şeyler, güzel hizmetler,örnek hizmetler. İnanın sizden çok daha fazla istiyoruz,çabalıyoruz arkadaşım. Burda olmanın burda yazmanın hiçbir faydası olmadığının farkındayız, zarardan başka.

Edebiiyyat
Kapalı
19 Kasım 2019 13:07

Editör bu kişinin bu kişiye yaptığı yorum çok mu doğru da verilen cevap olan yorumu kaldırmışsın da bu kişiye karaktersiz diyen bu yorumu yazanın yorumunu burda bırakmışsın, nasıl bir tahlil yapıyorsun. Oh ne ala burda istediğini söyleyenlerin bazılarını kayır söylediği her hakareti, yalanı bırak işine gelmeyenleri yasakla veya yaptığı yorumu kaldır bu şekilde mi editörsünüz.

ekonomik.çöküş, 4 yıl önce

Torpille ücretli öğretmenlik yapıp karaktersizliğini ortaya koyduktan sonra bir de burada uyduruk bir dershanenin gizlice reklamını yapıp karaktersizliğini katmerlemişsin!

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi