Editörler : Mehmet Balci
14 Kasım 2019 22:14   

Tapu kadastro nun 125 alımı
Bu beyfendi hazretlerı acaba uykudamı mıllet alım var deyıp onaylatıp ertesı gün alıma Çıkar bu Çomar yalakalar 2 aydır bi alım onaylatamadı yada işlerine gelmıyor yine bi az sayı geldıgınde çıkıp haritacı tapucular ıcın umudunuzu diri tutun sozlesmelı alım yakında dıe pişkin pişkin yazacakmı gerçekten Tkgm den alım duyum olan varmı acaba ?
14 Kasım 2019 22:25

niluferce
Aday Memur

Haritacimisiniz?

14 Kasım 2019 22:25

skorbit72
Aday Memur

Haritacimisiniz?

niluferce, 3 hafta önce - Alıntıya git
Evet
14 Kasım 2019 22:28

niluferce
Aday Memur

Haritaci oldugunuz belli.

14 Kasım 2019 22:29

Alfa1903
Aday Memur
Beklemekten ciğerimiz soldu.
14 Kasım 2019 22:29

skorbit72
Aday Memur

Haritaci oldugunuz belli.

niluferce, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bellı olabılır emlakçı tapucuda olsam Yazarım bunca alım oldgu halde su 3 bölüme bişey bile vermediler nıe yazmıyayım
14 Kasım 2019 22:34

unknow89
Aday Memur

Haritacılar 1 yıldır bekliyor. Ve sadece 10 kişi alındı yeter

14 Kasım 2019 22:39

Hümüş
Aday Memur

Biri bana comar yalaka piskin dese ve ben bunu duysam elimden surundurmek geliyosa surundururum.

14 Kasım 2019 22:46

skorbit72
Aday Memur

Biri bana comar yalaka piskin dese ve ben bunu duysam elimden surundurmek geliyosa surundururum.

Hümüş, 3 hafta önce - Alıntıya git
Çok istersen sanada soleyevılırım dert deıl kuldan cekındıgımız yok
14 Kasım 2019 22:54

skorbit72
Aday Memur

He kardesım sen somdı bu şahısları savunuyorsun yanbu kelımelerı bunlara layık görmüyorsun bu şahsiyetler göz önünde lıse mezunu bile olmayan adamları işe alıp çalıştırmaya başladı aynı ve bunu şikayet edecez dedık ettık adamlar resmen kımı kime şikayet edıyorsun dedıler anladın mı sen kollamaya dewam et sıkıntı deıl ben solerım
14 Kasım 2019 23:08

Hümüş
Aday Memur
He kardesım sen somdı bu şahısları savunuyorsun yanbu kelımelerı bunlara layık görmüyorsun bu şahsiyetler göz önünde lıse mezunu bile olmayan adamları işe alıp çalıştırmaya başladı aynı ve bunu şikayet edecez dedık ettık adamlar resmen kımı kime şikayet edıyorsun dedıler anladın mı sen kollamaya dewam et sıkıntı deıl ben solerım
skorbit72, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ilanin henuz cikmamasi bir sey yapmiyolar amlamina gelmiyo.alim olcak.sendika baskani bunu soylemis zaten.o kadar durdunuz da biraz daha duramiyosunuz.sonucta hersey de onlarin elinde degil.

14 Kasım 2019 23:09

Hümüş
Aday Memur

Ben kimseyi savunmuyorim.istemsizce asiri empati yapiyorum.Elimde degil.

14 Kasım 2019 23:10

skorbit72
Aday Memur

Ilanin henuz cikmamasi bir sey yapmiyolar amlamina gelmiyo.alim olcak.sendika baskani bunu soylemis zaten.o kadar durdunuz da biraz daha duramiyosunuz.sonucta hersey de onlarin elinde degil.

Benım kızıdıgım nokta o deıl bunca ılan yoktu adamlar bir gün önceden ılan çıkacak deyıp ertesı günü cıkardı ve tercıh aldı madem sen daha onaylatmadın bunca ınsana nıe haber verdin herkes bı Umut bekledı mecbur hala beklıuor benım dedgım elınde somut bosey yokken nıe millete onay aşamasında diyorsun onaylandı de
15 Kasım 2019 09:21

Furkanozandac
Aday Memur
Skorbit kardeşim 125 kişi alındığında zaten haritaya çok fazla bir şey bekleme en fazla 5 10 kişi Büyük çoğunluğu tekniker geri kalanı büro personeli
15 Kasım 2019 11:11

İpeksuuu
Aday Memur
Skorbit kardeşim 125 kişi alındığında zaten haritaya çok fazla bir şey bekleme en fazla 5 10 kişi Büyük çoğunluğu tekniker geri kalanı büro personeli
Furkanozandac, 3 hafta önce - Alıntıya git
Siz nerden biliyorsunuz hocam 5-10 kişi olacağını bir yerden mi duydunuz
15 Kasım 2019 11:13

İpeksuuu
Aday Memur
Furkanozandac, 3 hafta önce - Alıntıya git
Harita bölümünü de tekniker olarak alıyor
15 Kasım 2019 11:15

skorbit72
Aday Memur
Harita bölümünü de tekniker olarak alıyor
İpeksuuu, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam tapuda teknıker die gecıyor arkadaş tapu teknıkerı demıs haritacı 5-10 demıs bende ole beklıuorum tapunun veya çevre sehırcılıgın bizi taktığı falan yok en kral son alıma kadar ılk 200 gider oda söZleşmelılerle beraber berbat otesı durumda suan teknıkere muhendıse reva görülen
15 Kasım 2019 11:16

İpeksuuu
Aday Memur
Hocam tapuda teknıker die gecıyor arkadaş tapu teknıkerı demıs haritacı 5-10 demıs bende ole beklıuorum tapunun veya çevre sehırcılıgın bizi taktığı falan yok en kral son alıma kadar ılk 200 gider oda söZleşmelılerle beraber berbat otesı durumda suan teknıkere muhendıse reva görülen
Kadastroya alacak belki belli olmaz
15 Kasım 2019 11:18

skorbit72
Aday Memur
Kadastroya alacak belki belli olmaz
İpeksuuu, 3 hafta önce - Alıntıya git
Allah sesını duyar inşAllah ulkenın temel geçımı tarım olduğu halde üretimi bile göz ardı edıp zıraatcılerı takmıyorlae adamlar resmen 2 seneye yakındır sofır gıdıyor böle ortamda ıns güzel gelır ama ben merkezıdede sozlesmelı 125 dede çok olacağını düşünmüyorum en fazla 2 su 50 olur inşAllah yanılırım inşAllah 200 olur tek seferde
15 Kasım 2019 11:20

Furkanozandac
Aday Memur
Allah sesını duyar inşAllah ulkenın temel geçımı tarım olduğu halde üretimi bile göz ardı edıp zıraatcılerı takmıyorlae adamlar resmen 2 seneye yakındır sofır gıdıyor böle ortamda ıns güzel gelır ama ben merkezıdede sozlesmelı 125 dede çok olacağını düşünmüyorum en fazla 2 su 50 olur inşAllah yanılırım inşAllah 200 olur tek seferde
İnşallah kardeşim benimki geçmişi baz alıp bi tahmin yoksa hepimiz atanır da kurtuluruz inşallah
15 Kasım 2019 11:21

İpeksuuu
Aday Memur
İnşallah hocam ama bizi hep alan kurum tapu kadastrodur Bizi illaki alacaklar inşallah
Toplam 20 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?