Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Kasım 2019 19:54   

İlan gelince ne yapacağız?
Merhaba hocalarım. Ben atama işlerinde yeniyim, aradım ama istediğim cevabı bulamadım. Farz edelim ki (inşallah) haftaya güzel bir sayıyla ilana çıktı MEB. Biz başvuruyu sadece online olarak mı yapıyoruz üniversite tercihlerinde olduğu gibi? Yoksa fiziksel olarak belge toplama/teslim etme işlemleri gerekecek mi? Yani elbet belge isteyecekler ama ilk aşamada mı gerekir bilmiyorum. Cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.
15 Kasım 2019 19:54

Okdusty
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
15 Kasım 2019 19:56

İngilizceci2019
Aday Memur
Tavsiye için teşekkürler ama sorumun cevabı bu olamaz. Lütfen ilanın çıkmasına müteakip yürütülecek süreçle ilgili bir bilginiz varsa paylaşınız.
15 Kasım 2019 19:57

fatmat55
Aday Memur
Neler oluyor? Biri çıkıp bir şey diyebilir mi? Bu kadar umut ettik bekledik bugündü yarındı derken günler geçiyor. Hani sürecin sonuna gelinmişti hani 27-30 binler havada uçuşuyordu? Hani nerede?
15 Kasım 2019 20:15

Rmznts
Memur

Mülakat için online başvuru yapıp milli eğitime gidip istenen belgeleri teslim edeceğiz. Sonra mülakatlar yapılacak mülakattan sonra sıralamalar açıklanıp tercihler alınacak son olarak atama yapılacak. Yaklaşık 3 aylık bir süreç. Güvenlik soruşturması ile beraber 5-6 ay sürer ortalama.

15 Kasım 2019 20:19

İngilizceci2019
Aday Memur

Mülakat için online başvuru yapıp milli eğitime gidip istenen belgeleri teslim edeceğiz. Sonra mülakatlar yapılacak mülakattan sonra sıralamalar açıklanıp tercihler alınacak son olarak atama yapılacak. Yaklaşık 3 aylık bir süreç. Güvenlik soruşturması ile beraber 5-6 ay sürer ortalama.

Rmznts, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarıyla haftaya ilan gelirse belge teslimi de söz konusu. Şehir dışına çıkmak için uygun bir zaman değil?
15 Kasım 2019 20:26

memurolm
Şef
Çok teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarıyla haftaya ilan gelirse belge teslimi de söz konusu. Şehir dışına çıkmak için uygun bir zaman değil?
İngilizceci2019, 4 hafta önce - Alıntıya git

istediğin yerdeki istediğim milli eğitim müdürlüğüne verebilirsin

15 Kasım 2019 20:28

İngilizceci2019
Aday Memur

istediğin yerdeki istediğim milli eğitim müdürlüğüne verebilirsin

memurolm, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bu çok iyiymiş. Teşekkürler.
15 Kasım 2019 20:33

bote40
Aday Memur

İlan gelirse yaparsınız. Bu gidişle haberler kötü anlaşılan

Toplam 8 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?