Editörler :
17 Kasım 2019 00:37

Leykron06
Aday Memur

hocam özelden mesaj attım

ByMemur07, 4 hafta önce - Alıntıya git
mesajını gördüm hocam birazdan yazacam cevap sana
17 Kasım 2019 00:51

ByMemur07
Aday Memur
Leykron06, 4 hafta önce - Alıntıya git
Tamam hocam bekliyorum çok teşekkürler
17 Kasım 2019 01:42

Mesage-
Aday Memur

Özel mesaj gönderdim kutunu kontrol eder misin. ilgilenirsen konuyu yazayım. Şimdiden teşekkür ederim.

17 Kasım 2019 10:33

arfonn
Aday Memur

Herkes bişey yazmista. Kimse basından geçmeden elenmez demesin boşuna. Benimde hagb vardı ikm kazandım güvenlik soruşturmasından elediler. Isareye dava actim kazandim tekrar evrak yaptim saglik raporu vs. Tam butun islemlwe bitti isbasi yapacagim hagta istinaf karari bozdu ve yine atamam gerceklesmedk.. yok 2 ay cezasj varmis yok 6 ay varmis yok basit yararlanaymış bisey olmaz diye kimse kimseyi kandirmasin. Bu surecte en az 100 kisiyle tanistim birçoğu ise basladi. Bir çoğu hiç elenmedi bir çoğu davayla geri döndü. Hırsızlık silahla adam yaralama sucladindan 1 yil 11 ayb25 gun ceza alipta dava kazanınida gördüm . Hakaretten 20 gun ceza alıp elenenide. Burda tüm iş sizin başvuru yaptığınız komisyonun vicdanına kalmis. Ordakiler sizi geçirirse direk gider işbaşı yaparsınız. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah

Herşeye hazilrikli olun derim şimdiden..

17 Kasım 2019 14:51

Sahinle

Hocam ben de özelden yazdım size yardımcı olabilir misiniz?

17 Kasım 2019 16:27

Leykron06
Aday Memur

Hocam ben de özelden yazdım size yardımcı olabilir misiniz?

Sahinle, 4 hafta önce - Alıntıya git
sana mesaj gitmiyor hicam
17 Kasım 2019 22:52

volkan3301
Memur
Önceden sadece kazananlada Güvenlik Soruşturması yapılıyordu. Şimdi mülakata giren herkese yapılıyor. Kaybetsen bile neden kaybettiğini bilemediğinden dava açmak için elinde somut delil kalmıyor
17 Kasım 2019 23:18

Bkttyf
Aday Memur

Herkes bişey yazmista. Kimse basından geçmeden elenmez demesin boşuna. Benimde hagb vardı ikm kazandım güvenlik soruşturmasından elediler. Isareye dava actim kazandim tekrar evrak yaptim saglik raporu vs. Tam butun islemlwe bitti isbasi yapacagim hagta istinaf karari bozdu ve yine atamam gerceklesmedk.. yok 2 ay cezasj varmis yok 6 ay varmis yok basit yararlanaymış bisey olmaz diye kimse kimseyi kandirmasin. Bu surecte en az 100 kisiyle tanistim birçoğu ise basladi. Bir çoğu hiç elenmedi bir çoğu davayla geri döndü. Hırsızlık silahla adam yaralama sucladindan 1 yil 11 ayb25 gun ceza alipta dava kazanınida gördüm . Hakaretten 20 gun ceza alıp elenenide. Burda tüm iş sizin başvuru yaptığınız komisyonun vicdanına kalmis. Ordakiler sizi geçirirse direk gider işbaşı yaparsınız. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah

Herşeye hazilrikli olun derim şimdiden..

arfonn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam şimdi hagbsi olanı komisyon geçirirse bakanlık elemiyormu diyorsun
18 Kasım 2019 01:54

Mesage-
Aday Memur
sana mesaj gitmiyor hicam

Ben de yazdım gelmedi mi mesajim

18 Kasım 2019 09:36

Uzamasın
Kapalı

https://youtu.be/TulbbPXobec

Burada cevabınız verilmiş sanırım.

18 Kasım 2019 23:47

ByMemur07
Aday Memur
Peki hocam adliye mülakatında elendim ne sebeple elendigimi yada hagb dan elenip elenmedigimi nasıl öğrenirim başvurduğum adliyeye dilekçe mi yazmam gerekiyor
19 Kasım 2019 19:00

Bugrahan Beyim
Şube Müdürü

güvenlik soruşturmasında takılırınısınz %90 ihtimal

20 Kasım 2019 23:21

arfonn
Aday Memur
Hocam şimdi hagbsi olanı komisyon geçirirse bakanlık elemiyormu diyorsun
Bkttyf, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bakanlığın güvenlik soruşturmasıyla ilgili bi tasarruf yok. Bütün iş komisyonda. Komisyon olur verirse gerisi hikaye

Toplam 33 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?