Editörler : E.Kayı Han

16 Kasım 2019 17:51

Seçimi kaybetmeme sebep olsa da

işte bize bunlarla gel uzun adam. geçmişte fetöyle yaşadığın ilişkiden kalan kötü imajı hızla düzeltiyorsun tebrikler. her icraatinin arkasına 'seçimi kaybetmeme sebep olsa da' lafını yapıştırabilecek kadar karakterli ol, ciğerimizi ye. eyt için 'seçimi kaybetmeme sebep olsa da eytliler umutlanmasın' dediğin gibi her zaman omurgalı duruş gösterebilsen keşke.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
17 Kasım 2019 09:47

eyt yani emeklilikte yaşa takılanlar sorunu konusunda tamemen haksız bence adam prim gününü doldurmuş Neden emekli edilmiyor

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
17 Kasım 2019 10:03

Yarın insanlar üç kuruş parayla emekli olduklarında büyük bir kısmı hiç bir iş bulamayacakları gibi birde iş bulamamış evlatları varsa ne olacak halleri? Emeklilerin maaşları ne kadarki? İreis biraz kendine bakıp empati yapıyormu?

1881.1938
Kapalı
17 Kasım 2019 10:28

müşteri garantili köprü yaptım yol yaptım diye böbürleneceklerine vatandaşın dertlerini çözsünler. 

akademikbaytar
Yasaklı
17 Kasım 2019 13:07

tartışılması gereken, vicdanların yanıtlaması gereken konu geçmiş dönem siyasilerinin oy devşirmek için haksız yere dağıttıkları emeklilik hakkıdır. geçmişte Süleyman demirel 34 yaşına ulaşanların emekli olmasına imkan sağlayan düzenlemeleri seçim vaadi olarak yaptırdı. ülkenin anasını sattılar kendileri de ölüp gittiler. orta yere sıç.p batırdıkları pisliklerini de bizim üzerimize hatta tüyü bitmemişlerin hatta henüz doğmamışların üzerine bırakıp gittiler. bu koltuk sevdalısı, cukka avcıları yüzünden bebeklerimiz gırtlağa kadar borca gömülü doğuyor. erkenden emekli olanlar yüzünden senin benim hatta doğmamış çocuklarımızın borç batağında olması hangi vicdana sığar. eytliler hakkımız gasp ediliyor diyor da hangi haktan bahsediyorlar. uzun adamı sevmem ama eytlilerden alacağı oyların üzerine resmen kırmızı kalem çekme pahasına tüyü bitmemiş yetimin hakkına girmediği için kendisine helal olsun diyorum.

akademikbaytar
Yasaklı
17 Kasım 2019 13:10

şimdi ya chp ya sp ya iyip ya da mhp burada oluşan oy rantını muhtemelen değerlendirmek isteyecek. seçimi kazanırsak sizi emekli edeceğiz vaadinde bulunacak. akıl ve vicdana sığan hangisi sizce; geçmiştekilerin yanlışını devam ettirip 34 yaşında emekli olunmasını sağlamak mı, yoksa buna karşı durmak mı?

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Kasım 2019 14:36

Nooldu la sana ..iyimisin

Destur ..bisssmilllah

Herif çarpıldı ..ilk defa birseyi begendi

akademikbaytar, 4 yıl önce
tartışılması gereken, vicdanların yanıtlaması gereken konu geçmiş dönem siyasilerinin oy devşirmek için haksız yere dağıttıkları emeklilik hakkıdır. geçmişte Süleyman demirel 34 yaşına ulaşanların emekli olmasına imkan sağlayan düzenlemeleri seçim vaadi olarak yaptırdı. ülkenin anasını sattılar kendileri de ölüp gittiler. orta yere sıç.p batırdıkları pisliklerini de bizim üzerimize hatta tüyü bitmemişlerin hatta henüz doğmamışların üzerine bırakıp gittiler. bu koltuk sevdalısı, cukka avcıları yüzünden bebeklerimiz gırtlağa kadar borca gömülü doğuyor. erkenden emekli olanlar yüzünden senin benim hatta doğmamış çocuklarımızın borç batağında olması hangi vicdana sığar. eytliler hakkımız gasp ediliyor diyor da hangi haktan bahsediyorlar. uzun adamı sevmem ama eytlilerden alacağı oyların üzerine resmen kırmızı kalem çekme pahasına tüyü bitmemiş yetimin hakkına girmediği için kendisine helal olsun diyorum.

akademikbaytar
Yasaklı
17 Kasım 2019 16:17

dediklerimi koyunlar anlamaz sen işine bak
sakaya.fırat, 4 yıl önce

Nooldu la sana ..iyimisin

Destur ..bisssmilllah

Herif çarpıldı ..ilk defa birseyi begendi

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Kasım 2019 18:38

Ben sovmeyince rahat edemiyon demi

akademikbaytar, 4 yıl önce
dediklerimi koyunlar anlamaz sen işine bak

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Kasım 2019 18:41

Eyt lileri en çok kullanan siyaset soytariligi yapan kim

.. ssk genel müdürü tabiki

Ip te kullanıyor

Pkk lilardan o yönde birşey duymadım

Devlet bahcelininde böyle birşey yapacağını sanmıyorum

Yaparsa yanlış yapar

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
17 Kasım 2019 22:12

Eyt ve 3600 ülkenin kaldırabileceği bi yük değil. O yüzden yüksünüyor zaten devlet ";)

1881.1938
Kapalı
18 Kasım 2019 11:35

seçimden evvel söz vermiştiler :)))

fazilet-83, 4 yıl önce

Eyt ve 3600 ülkenin kaldırabileceği bi yük değil. O yüzden yüksünüyor zaten devlet ";)

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
18 Kasım 2019 14:57

Emekçinin hakkını teri soğumadan verin.Kaç yılda emekli olunuyorsa süresi doldumu vereceksin.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi