Editörler :
16 Kasım 2019 23:58   

İçişleri bakanlığı valilik açm
Merhaba arkadaşlar valiliğe bağlı 112 acil çagrı merkezinde çalısan 4bli personel valiliğe bağlı başka birime geceblirmi birde tayin hakkı ne kadar süre sonra istenebilir ?
17 Kasım 2019 03:10

Mustafa.fff
Aday Memur
https://www.memurlar.net/haber/33818/son-degisiklikleriyle-4-b-li-sozlesmeli-personel-calistirilmasina-iliskin-esaslar.html
17 Kasım 2019 03:12

Mustafa.fff
Aday Memur
vali ve açm müdürü isterse gönderebilir
17 Kasım 2019 09:43

Niypar
Memur

Varsayalım gönderdi nereye nüfustan başka biyere gelemezsin ordada hangisi daha iyi tartışmaya gerek bile yok al birini vur ötekine sizin maaşlar daha iyi bile olabilir

17 Kasım 2019 12:36

merve.555
Aday Memur
Benim istediğim 8 5 açm vardiyalı çalısılyo ve herhangi resmi tatil iznmiz vs yok suan nüfus ble dha iyi gbi gelyo maas konusunda cok bi fark yoktur dye düsünyrm
17 Kasım 2019 15:50

Hirotimota
Aday Memur
Benim istediğim 8 5 açm vardiyalı çalısılyo ve herhangi resmi tatil iznmiz vs yok suan nüfus ble dha iyi gbi gelyo maas konusunda cok bi fark yoktur dye düsünyrm
merve.555, 3 hafta önce - Alıntıya git
Nufus yogun pisman olursun
17 Kasım 2019 20:20

SrknBgr
Memur
merve.555, 3 hafta önce - Alıntıya git
İsteğiniz 8-5 mesaiyse kurumunuzda idari büro, kalite birimi ya da muhasebeye geçmeye çalışın. Bu kadrolar dolu bile olsa ara ara talepte bulunun, kurum değiştirmekten daha kolay olacaktır.
Toplam 6 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?