Editörler :
13 Mart 2020 13:35

mustafa4026
Memur

Alim yapılacak bu belli şuan bakanlığın ilana çıkması bekleniyor diye biliyorum ama nezmn olur bilmiyorum. Yeni bi alim olacağı kesin ama nezmn olur bi fikrim yok eğer bi gelişme olursa sizinle paylaşırım

Pinar3828, 7 ay önce - Alıntıya git

hocam bi çalışanar ilana çıkılmıcak ilanı durdurduk demişler ama yalan yada doğru bilmiyorum sizce öyle şey olurmu yoksa eninde sonunda ilan 2018 puanıyla kesin çıkacakmı?

15 Mart 2020 22:07

mustafa4026
Memur
personel taleplerini de topladılar ama neyi bekliyorlar bilmiyorum
burksker, 7 ay önce - Alıntıya git
Hocam 1-2 arkadaş 112 ilanının hiç çıkmayacağını söylüyor ama bazı arkadaşlarımızda kesin ilan çıkıcak diyor 2018 puanıyla sizce ne olur bilgi varmıdır eninde sonunda ilan çıkarmı 2018 puanıyla
16 Mart 2020 14:38

burksker
Aday Memur

hocam bi çalışanar ilana çıkılmıcak ilanı durdurduk demişler ama yalan yada doğru bilmiyorum sizce öyle şey olurmu yoksa eninde sonunda ilan 2018 puanıyla kesin çıkacakmı?

mustafa4026, 6 ay önce - Alıntıya git
kim durdurmuş anlamadım kim söyledi bunu?
16 Mart 2020 14:40

mustafa4026
Memur
kim durdurmuş anlamadım kim söyledi bunu?
burksker, 6 ay önce - Alıntıya git
Hocam 1 tane çalışan arkadaş bakanlıktan gelmişler bunlara alım yapmıcaz demiş yalan doğru bilmiyorum ama o kadar ihtiyaç varken alım olmazmı bazı arkadaşlarda kesin çıkcak alım diyor herkes bişeyler söylüyor kafamız karıştı iyice
16 Mart 2020 14:46

burksker
Aday Memur
Hocam 1 tane çalışan arkadaş bakanlıktan gelmişler bunlara alım yapmıcaz demiş yalan doğru bilmiyorum ama o kadar ihtiyaç varken alım olmazmı bazı arkadaşlarda kesin çıkcak alım diyor herkes bişeyler söylüyor kafamız karıştı iyice
bizim müdürlüğe alım olmazsa çağrı falan alamazlar yani bilemiyorum neye dayanarak öyle konuştuklarını kimin söylediğini falan ama alım olmayacaksa neden kaç personel talep ettiğimizi soruyor bakanlık onu da bi açıklasınlar
16 Mart 2020 14:49

mustafa4026
Memur
bizim müdürlüğe alım olmazsa çağrı falan alamazlar yani bilemiyorum neye dayanarak öyle konuştuklarını kimin söylediğini falan ama alım olmayacaksa neden kaç personel talep ettiğimizi soruyor bakanlık onu da bi açıklasınlar
Aynen öyle sayılar alınmış herşey tamam sizce 2018 puanıyla alım olur dimi yeni kpssden önce birde yeni duyumlar varmıdır hocam ?
18 Mart 2020 18:57

burksker
Aday Memur
Aynen öyle sayılar alınmış herşey tamam sizce 2018 puanıyla alım olur dimi yeni kpssden önce birde yeni duyumlar varmıdır hocam ?
galiba alım olacaktı lakin deprem, çığ, virüs derken başka bahara kaldı gibi öyle düşünüyorum
18 Mart 2020 18:58

mustafa4026
Memur
galiba alım olacaktı lakin deprem, çığ, virüs derken başka bahara kaldı gibi öyle düşünüyorum
Yani yeni kpss den sonramı olur alım ?
18 Mart 2020 19:04

burksker
Aday Memur
Yani yeni kpss den sonramı olur alım ?
personel eksiği var ama sanki öyle olacak gibi
18 Mart 2020 19:36

mustafa4026
Memur

daha demin Cumhurbaşkanı Kamu ve özel sektörde istihdamı aksatmamaya gayret edeceğiz dedi inşallah önce çıkar hayırlısı olsun

07 Nisan 2020 00:41

mustafa4026
Memur

Alim yapılacak bu belli şuan bakanlığın ilana çıkması bekleniyor diye biliyorum ama nezmn olur bilmiyorum. Yeni bi alim olacağı kesin ama nezmn olur bi fikrim yok eğer bi gelişme olursa sizinle paylaşırım

Pinar3828, 7 ay önce - Alıntıya git

hocam 112 açm ilanıyla alakalı bilginiz varmıdır acaba ?

17 Mayıs 2020 16:15

mustafa4026
Memur

hocam 112 açm ilanıyla alakalı bilginiz varmıdır yeni bir haber ne zaman gelir acaba ?

19 Mayıs 2020 00:33

Ersinmelek
Aday Memur
Tokat 112 açm de çalışan personel varsa bana ulaşabilirse çok mutlu olurum
Toplam 93 mesaj