Editörler :
17 Kasım 2019 08:52   

FYT ve Mülakat aynı gün mü olur ?

arkadaşlar mülakat aynı gün mü oluyor yoksa farklı bir tarih mi veriyorlar

17 Kasım 2019 08:58

adayfzt
Aday Memur

Giriş yapıyorum hala belge bulunamadı diyor. Bu durumda olan var mı? Yarın sınavlar başlıyor nasıl ulaşıcam:(

17 Kasım 2019 11:40

kocaoglann
Memur

Giriş yapıyorum hala belge bulunamadı diyor. Bu durumda olan var mı? Yarın sınavlar başlıyor nasıl ulaşıcam:(

adayfzt, 3 hafta önce - Alıntıya git
ais.pa.edu.tr adresinden
17 Kasım 2019 13:09

pomemkolik
Aday Memur

Kardesim bende ayni durumdayim nasil yaptin belgen gozukuyormu. Sistemede giremiyorum ben

17 Kasım 2019 14:10

KomiserBeyoglum
Kapalı

İbare şu şekilde; İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat uygulanacaktır.

Kısacası aynı gün fyt ve sözlü mülakatınız.

17 Kasım 2019 15:32

adayfzt
Aday Memur

Kardesim bende ayni durumdayim nasil yaptin belgen gozukuyormu. Sistemede giremiyorum ben

pomemkolik, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam olmuyor yüzlerce kez denedim belge bulunmamaktadır diyor. Hatta daha evvel 4 sınava girdiğim halde biri gözüküyor Allah rızası için çözen yok mu

17 Kasım 2019 16:08

Mehmetarslan01
Aday Memur

Hocam olmuyor yüzlerce kez denedim belge bulunmamaktadır diyor. Hatta daha evvel 4 sınava girdiğim halde biri gözüküyor Allah rızası için çözen yok mu

Hocam telefondan deniyorsanız bilgisayardan deneyin, farklı tarayıcılarla deneyin
17 Kasım 2019 18:34

erhan.3413
Aday Memur

Yarın mülakata girecek var mı arkadaşlar

17 Kasım 2019 19:49

Oguzhan86
Memur

Dediğiniz ibare nerede bulunuyor ben göremedim de ?

17 Kasım 2019 23:05

adayfzt
Aday Memur

Dediğiniz ibare nerede bulunuyor ben göremedim de ?

Oguzhan86, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ais pa edu dan girince arkadaşım, belgelerim diye çıkıyor ya onaya tıklıyorum ama yok anlamadım neden böyle. Normalde oradan giriş tarihimbileğilerim olmalı

Toplam 9 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?