Editörler : swat3410E.Kayı Han

echelon01
Kapalı
18 Kasım 2019 13:05

Ben geçen sene kpss 80 spor 100le sıralamaya bile giremedim, yedek bile gelmedi.. direk "BAŞARISIZ".. Mülakatta da soruyu cevaplayamamam dışında hiçbir falsom yoktu (sorum da cevaplanacak gibi değildi bu arada)..Ama kpss 72 spor 75le şu an eğitimde olan arkadaşım var.. Üstelik ona çıkan soru çok daha kolay olmasına ve cevap verememesine rağmen..

Demem o ki spor ve kpssnin hiç ama hiç önemi yok.. İkisi de 100 olsun, mülakatta 70'in altında verirlerse bitersin.. İkisi de 70 olsun mülakatta 90-100 verirlerse hayırlı olsun!

berkos, 4 yıl önce
85 Kpss, 85 spor ile kazanma şansım var mıdır? Kazananların genel puanları ne durumdaydı? Bu yıl alım 700 kişi daha azmış.

dolas
Memur
18 Kasım 2019 15:53

Bizi ilgilendiren daha önemli konular neler hocam zamanınız varsa biraz bilgilendirebilir misiniz?Beklerken küçük bir haber bile çok iyi gelebiliyor.

dogan2323, 4 yıl önce

hocam yönetmelik tarihlerine cok takilmayin onu ayarlarlar. siz kazanın o ayarlanır yani emin olun sizi ilgilendiren daha cok onemli şeyler var

dogan2323
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:32

valla hocam size şöyle söyleyeyim buludunuz yerde pomem vardır. Ordaki pomemlerde genelde devlet hastanesinde sağlık muanesine giriyorlar ve doktorlar yönetmeliği filan biliyordur sorun derim yani en azından size yardımcı olurlar diye düşünüyorum

nirvana08, 4 yıl önce
Hocam başvuru yaparken doldurduğumuz sağlık kağıdında mevcut ve öğrenciliğe engeldir yazan bir hastalık sedef ve vitiligo hastalığı. Ciltte beyaz lekeler oluyor ama bendekiler öyle eşgal belirleyici düzeyde değil görünmüyor bile. Ne çaredir ki e nabız da var tanısı ama ve ilaç da görünüyor.

dogan2323
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:33

Sağlığa yine gireceksiniz hocam o yönetmelikteki desibellerden fazla çıkarsa elenirsiniz. Değerleriniz nedir ve 4000 ile 6000 hz arasındaki işitme değerleriniz kaç baktırdınızmı

Bozokunyigidi, 4 yıl önce

Merhaba hocam ben astsubaylık kazanmama rağmen kulak zarı deliğinden dolayı elendim nasip olursa paem i kazanırsam nasıl olacak ameliyat oldum olumlu rapor alırsam tekrar muayne isterler mi sence

dogan2323
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:41

bişey diyemiyorum hocam neye göre değerlendiyorlar bilmiyorum. müdürlerin taktirine kalmış yani

Paem.pomem.26, 4 yıl önce

Hocam bayanlarda ama cok kalanda olmadı sözlüye 850 kişi kaldı 4 kişide biri olcak alım az ama kalanda az

dogan2323
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:45

Sürekli takip edinn siteyi hocam ben çünkü kayıt süresi çok kisa oluyor ve hele uzaktaysanız daha da bir zor oluyor şuan açıklamayı bekleyin. zaten kazanan arkdaşlar için ayrı bir konu açıp neler yapabilirler diye yardımcı olmaya çalışcam. Çünkü ben ve benim gibi arkdaşlar çok sıkıntı çektiler ve öyle kimsede bize tavsiyede filan bulunmadı. Benim yaşadığım olumsuz şeyleri yaşamamaları için elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

dolas, 4 yıl önce

Bizi ilgilendiren daha önemli konular neler hocam zamanınız varsa biraz bilgilendirebilir misiniz?Beklerken küçük bir haber bile çok iyi gelebiliyor.

ulrich2019
Şef
18 Kasım 2019 20:50

Sağlık kontrolüne gönderdiler mi, yoksa sözlü heyeti mi eledi direkt??

echelon01, 4 yıl önce

Ben geçen sene kpss 80 spor 100le sıralamaya bile giremedim, yedek bile gelmedi.. direk "BAŞARISIZ".. Mülakatta da soruyu cevaplayamamam dışında hiçbir falsom yoktu (sorum da cevaplanacak gibi değildi bu arada)..Ama kpss 72 spor 75le şu an eğitimde olan arkadaşım var.. Üstelik ona çıkan soru çok daha kolay olmasına ve cevap verememesine rağmen..

Demem o ki spor ve kpssnin hiç ama hiç önemi yok.. İkisi de 100 olsun, mülakatta 70'in altında verirlerse bitersin.. İkisi de 70 olsun mülakatta 90-100 verirlerse hayırlı olsun!

ulrich2019
Şef
18 Kasım 2019 22:59

Kardeşim bu e-nabız olayı nedir tam olarak?? Ortada çeşitli ricsyetler var. Yok sağlık daire başkanlığı e-nabız bilgilerine bakıyormuş, yok sağlık daire başkanlığı eliyormuş falan. Sağlık daire başkanlığı e-nabızda beye bakıyor ve insanların kendisine özel olan bilgilerini nasıl görüyor. Buna itiraz edebiliyor muyuz?? Sonuçta istedikleri testleri ve kontrolleri olacağı yani kısacs nedir bu olayın aslı astarı?

mcan66
Aday Memur
19 Kasım 2019 00:42

Hocam Paem spora çalışırken belimi incittim halen az da olsa ağrı var. 1 km koştuktan sonra hafif ağrı oluyor. İntibakta kaç km koşu yapılıyor sıkıntı yaşar mıyım aceba ?

dogan2323
Aday Memur
19 Kasım 2019 16:59

hocam görmesi gereken şeyleri goruyorlar. size intibah egitimde e nabizi olmayanlar e nabiza giris yapsın diyorlar actiyorlar. Goremez diye bişey yok hocam sonuçta sen oraya bunlari kabul ederek gidiyorsun. ve devlet sen neyin nesisin ne hastalığın var ne yapmissim bunlarin hepsini goruyor. ve inceliyorda zaten. cok elzem bisey varsa tabiki

ulrich2019, 4 yıl önce

Kardeşim bu e-nabız olayı nedir tam olarak?? Ortada çeşitli ricsyetler var. Yok sağlık daire başkanlığı e-nabız bilgilerine bakıyormuş, yok sağlık daire başkanlığı eliyormuş falan. Sağlık daire başkanlığı e-nabızda beye bakıyor ve insanların kendisine özel olan bilgilerini nasıl görüyor. Buna itiraz edebiliyor muyuz?? Sonuçta istedikleri testleri ve kontrolleri olacağı yani kısacs nedir bu olayın aslı astarı?

dogan2323
Aday Memur
19 Kasım 2019 17:01

her sabah koşu var hocam hafif tempo koşusu oluyor belli km soyleyemem ama en az 3 km kosu oluyor artıyor giderek . gun icinde şinav ve yürüyüşler oluyor. fiziksel.egitim agirlikli yani zorlayabilir belinizi.

mcan66, 4 yıl önce

Hocam Paem spora çalışırken belimi incittim halen az da olsa ağrı var. 1 km koştuktan sonra hafif ağrı oluyor. İntibakta kaç km koşu yapılıyor sıkıntı yaşar mıyım aceba ?

ulrich2019
Şef
19 Kasım 2019 17:16

Mesela doktor kontrolünü geçtik diyelim. E nabız bilgilerine bakıldı bel fıtığı yazıyor..bu durumdaokuldan uzaklaştırılıyor muyuz yani??

dogan2323, 4 yıl önce

hocam görmesi gereken şeyleri goruyorlar. size intibah egitimde e nabizi olmayanlar e nabiza giris yapsın diyorlar actiyorlar. Goremez diye bişey yok hocam sonuçta sen oraya bunlari kabul ederek gidiyorsun. ve devlet sen neyin nesisin ne hastalığın var ne yapmissim bunlarin hepsini goruyor. ve inceliyorda zaten. cok elzem bisey varsa tabiki

Karahanhoca
Kapalı
19 Kasım 2019 20:25

Arkadaşlar Ola ki Paemi kazandık sağlık bilgilerimizde neleri ve ne kadarını nereden görüyorlar.

Karahanhoca
Kapalı
19 Kasım 2019 20:29

Hocam Ben 20 yıl önce Beyin Ameliyatı oldum. Şükür Hiçbir problem olmadı sapasağlamım.

Herhangi bir ilaç kullanma geçmişim ve kalan sekeller yok. Bu durum Pomem için problem çıkarır mı ne dersiniz?

dogan2323, 4 yıl önce

dogan2323
Aday Memur
20 Kasım 2019 08:26

eger elenme sebebiyse eliyorlar. sizde mahkemeye basvuruyorsunuz tekrardan mahkemenin belirledigi hastanede muane oluyorsunuz eger sağlam alirsaniz sknti yok zaten tkrardan olumsuz alirsaniz eleniyorsunuz. Veya akademi sizi tkrardan bir hastaneye gönderiyor. emin olmak için yine ayni sekil.saglam.alirsaniz sknti yok olmsuz alirsaniz eleniyorsunuz

ulrich2019, 4 yıl önce

Mesela doktor kontrolünü geçtik diyelim. E nabız bilgilerine bakıldı bel fıtığı yazıyor..bu durumdaokuldan uzaklaştırılıyor muyuz yani??

dogan2323
Aday Memur
20 Kasım 2019 08:28

o kadar gecmisin kaydini tuttuklarini sanmam . e nabizdq belirli bir yila kadar kayitlar duruyor diye biliyorum. hem 20 yil once nerdeyse çocuken olmussunuz. sknti olacagni düşünmüyorum. tabi o ameliyatin sizde herhangi bir kotu etki birakmadiysa başarıliysa sknti olmaz hocam merak etmeyin

Karahanhoca, 4 yıl önce

Hocam Ben 20 yıl önce Beyin Ameliyatı oldum. Şükür Hiçbir problem olmadı sapasağlamım.

Herhangi bir ilaç kullanma geçmişim ve kalan sekeller yok. Bu durum Pomem için problem çıkarır mı ne dersiniz?

vavvv
Aday Memur
20 Kasım 2019 10:59

Sağlık daire başkanlığı e nabızıdan kimseyi araştırmaz raporları fiziksel ve hukuksal degerlendiri u

Biyomedikalci06
Aday Memur
20 Kasım 2019 11:20

Hocam mülakat anınızı anlatırmısınız?

dogan2323, 4 yıl önce

sanmıyorum erken olacağını olsa bile bi ihtimal kasimin sonu olur ama oda zor bence. kendi fikirim bu benim.bu arada

berkos
Aday Memur
20 Kasım 2019 11:48

Sizin kpss, Spor puanınız nasıldı. Sıralamanız
dogan2323, 4 yıl önce

o kadar gecmisin kaydini tuttuklarini sanmam . e nabizdq belirli bir yila kadar kayitlar duruyor diye biliyorum. hem 20 yil once nerdeyse çocuken olmussunuz. sknti olacagni düşünmüyorum. tabi o ameliyatin sizde herhangi bir kotu etki birakmadiysa başarıliysa sknti olmaz hocam merak etmeyin

ayhanogretmen00
Aday Memur
20 Kasım 2019 14:33

Verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkürler. Birkaç soru da ben sorayım. Yarıyıl tatiline ne zaman girmiştiniz ve Ramazan bayramında staj yaptırıyorlarmış, siz stajınızı memleketinizde mi yaptınız?

vavvv, 4 yıl önce

Sağlık daire başkanlığı e nabızıdan kimseyi araştırmaz raporları fiziksel ve hukuksal degerlendiri u

Toplam 107 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi