Editörler :
23 Kasım 2019 13:00

dolas
Memur

sıkıntı yapma göz tembelliğine dikkat etmiyorlar eğer senin göz derecelerin referans aralıkların altındaysa sağlam raporu alırsın

paemadayı23, 2 hafta önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim hocam, dereceleri çok şükür sıfırladık.

23 Kasım 2019 13:54

paemadayı23
Memur

Çok teşekkür ederim hocam, dereceleri çok şükür sıfırladık.

dolas, 2 hafta önce - Alıntıya git

bende çizdirdim benimde sağ gözde var tembellik dereceler 0.25 0.50 şuan

23 Kasım 2019 20:10

Yasin ODABAŞI
Aday Memur

Hocam bende de bel fıtığı var. Genel sağlıkta gecsem eğitim boyunca sağlık sürüyor diyorsunuz ya hani. Acaba belde bi sorun çıkarsa mi bakılır yoksa tüm sene boyu ogrencilerin pesinde golge gibi dururlar mi

23 Kasım 2019 23:06

hiperfokal
Aday Memur

Hocam bende de bel fıtığı var. Genel sağlıkta gecsem eğitim boyunca sağlık sürüyor diyorsunuz ya hani. Acaba belde bi sorun çıkarsa mi bakılır yoksa tüm sene boyu ogrencilerin pesinde golge gibi dururlar mi

Yasin ODABAŞI, 2 hafta önce - Alıntıya git
kardesim fitik okadar problem degil sen ordaki egitimde ben yapamiyom iki gun yatim dersen o zaman sorun cikar ama ses etmezsen bisey olmaz
24 Kasım 2019 01:28

Yasin ODABAŞI
Aday Memur
kardesim fitik okadar problem degil sen ordaki egitimde ben yapamiyom iki gun yatim dersen o zaman sorun cikar ama ses etmezsen bisey olmaz
hiperfokal, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam öyle şeylerden cekinmem, çok çok isteyerek gideceğim için eğitimin saniyesini bile kaçırmak istemiyorum açıkçası. Sorun olmazsa İnşallah gireriz bakalım. Girmeden görülen derslere de baktım, bi açıklansa girmeden çalışacağım o derece
24 Kasım 2019 02:58

hiperfokal
Aday Memur
Hocam öyle şeylerden cekinmem, çok çok isteyerek gideceğim için eğitimin saniyesini bile kaçırmak istemiyorum açıkçası. Sorun olmazsa İnşallah gireriz bakalım. Girmeden görülen derslere de baktım, bi açıklansa girmeden çalışacağım o derece
Yasin ODABAŞI, 2 hafta önce - Alıntıya git
Allah gönlüne göre versin kardeşim, hayırlısı olsun
24 Kasım 2019 02:59

Yasin ODABAŞI
Aday Memur
Allah gönlüne göre versin kardeşim, hayırlısı olsun
hiperfokal, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sağolun hocam cümlemize İnşallah Peki siz su an eğitimde misiniz veya mesleğiniz nedir
Toplam 107 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?