Editörler :
17 Kasım 2019 13:42   

Yapılan değişiklik sonrası parkur dereceniz ne oldu??

Daha kendimi deneme imkanı bulamadım. Paem?de 44 yapmıştım şimdi pomem?e gireceğim ama yapılan değişiklikler korkuttu beni. Herkes 3-4 saniye artar diyor derecelerde. Sizde ne kadarlık bir değişim oldu.

17 Kasım 2019 13:46

don vıto carleone
Aday Memur
Parkur epey zorlaştı dün benim çalıştığım pomem adaylarının çoğu tel tel dökülmüş durumdaydı.
17 Kasım 2019 13:49

Mehmetarslan01
Aday Memur
en son 2 gün önce agirlik 14 metre denediğimde 44 yapmıştım. Dün yeni parkur 47 hocam
17 Kasım 2019 13:58

sarslan97
Aday Memur

43 yapıyordum değişmeden önce. 2-3 hafta araverdim dün yeni parkuru yaptım 49 da tamamaldım moral olarak bittim çöktüm resmen. Acaba her gün gidersem düzelirmi 25 kasımda sınavım

17 Kasım 2019 14:26

rol99st
Memur

40 yapıyordum ne alakaysa 41 yapmaya başladım. Herkeste 3 bende 1 sn oynadı.

17 Kasım 2019 17:53

Asayisberkemal7
Memur
42 yapıyodum 47 oldu. Ama sınava daha 2 hafta var benim. 44 e çekerim yeterli benım için
17 Kasım 2019 23:28

fragile8106
Aday Memur

35 idi ,38 39 arasi gidip geliyor

17 Kasım 2019 23:31

murat788
Daire Başkanı

1-2 güne bende deniycem ben de belirtirim. ama yine söyliyim şunu : bu parkurun bu hale gelmesine kim sebep olduysa allah onların belasını versin ağlak zırlak itler. şimdi görceksiniz nasıl dökülecekler 65 puanı istediklerine pişman olacaklar

18 Kasım 2019 14:21

Nush
Aday Memur

1-2 güne bende deniycem ben de belirtirim. ama yine söyliyim şunu : bu parkurun bu hale gelmesine kim sebep olduysa allah onların belasını versin ağlak zırlak itler. şimdi görceksiniz nasıl dökülecekler 65 puanı istediklerine pişman olacaklar

murat788, 4 hafta önce - Alıntıya git

ötede zırlamanı tavsiye ediyorum :)

18 Kasım 2019 15:34

murat788
Daire Başkanı

ağlak zırlak it dedim ya nasıl kendini biliyo damladı hemen buraya

19 Kasım 2019 19:24

paemadayı23
Memur

önlisans mezunu bir takım başarısız arkadaşlar 5 puan için gördünüz mü :D patır patır elenin

19 Kasım 2019 19:27

ulrich2019
Memur

Paem?de 44 sn yaptım ama dün denedim bu parkuru tama tamına 54 sn yaptım. Şok oldum!! Sizce 1 haftada 6 sn düşürebilir miyim??

19 Kasım 2019 19:30

drogba5269
Aday Memur
Arkadaşlar Allah rızası için forumu takip ediyorum birisi önlisans suç atıyor diğeri lisansa adam bir konu açıyor birbirinize laf ediyorsunuz kardeşim tartışılacak yer bura değil biz bu mesleği vatan sevgisinden ve ekmek parası için yapacaksak eğer birbirinizi yiyerek bu mesleği yapamazsınız açık ve net. Dün ben ilk defa parkur denedim yeni parkur hastaydım 52 saniye yaptım 1 saat antrenmandan sonra sizin düşünceniz nedir ne yapmalıyım? Nasıl çalışılmalı 1 haftam var önümde 2 kez daha parkura gideceğim. Lütfen birbirimize destek olalım elimize bir şey geçmeyecek bu şekilde ayıp oluyor gerçekten yakıştıramıyorum yetişkin insanlarız.
19 Kasım 2019 21:11

sahhaf33
Aday Memur
Arkadaşlar Allah rızası için forumu takip ediyorum birisi önlisans suç atıyor diğeri lisansa adam bir konu açıyor birbirinize laf ediyorsunuz kardeşim tartışılacak yer bura değil biz bu mesleği vatan sevgisinden ve ekmek parası için yapacaksak eğer birbirinizi yiyerek bu mesleği yapamazsınız açık ve net. Dün ben ilk defa parkur denedim yeni parkur hastaydım 52 saniye yaptım 1 saat antrenmandan sonra sizin düşünceniz nedir ne yapmalıyım? Nasıl çalışılmalı 1 haftam var önümde 2 kez daha parkura gideceğim. Lütfen birbirimize destek olalım elimize bir şey geçmeyecek bu şekilde ayıp oluyor gerçekten yakıştıramıyorum yetişkin insanlarız.
drogba5269, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim moralini bozma hiç. Ben Paem için girdiğimde kursta yaptığım denemenin 3 sn. altında bir süre ile bitirmiştim. Bahsettiğin gibi 1 saatlik antrenman sonrasında derece aldırmak zor oluyor. Sonuçta profesyonel sporcu değiliz. Sınav anında motive oluyorsun bir de onun da etkisi var.
19 Kasım 2019 21:20

P1yade
Memur
Parkura girince 5dk ısınma süresi ve motivasyon veriyor hoca.Bize çanakkale savaşından örnek vermişti "buda sizin savaşınız"demişti.Sonrası 30 civarı bi' kayıp...5 kişi sözlüye kaldık.Demem o ki moral bozmadan girin parkurda heyecan yapmayın yeter.Hedefe odaklanın.
19 Kasım 2019 21:29

drogba5269
Aday Memur
Kardeşim moralini bozma hiç. Ben Paem için girdiğimde kursta yaptığım denemenin 3 sn. altında bir süre ile bitirmiştim. Bahsettiğin gibi 1 saatlik antrenman sonrasında derece aldırmak zor oluyor. Sonuçta profesyonel sporcu değiliz. Sınav anında motive oluyorsun bir de onun da etkisi var.
sahhaf33, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok sağol kardeşim ne yapmamı önerirsin bu süreçte tecrübenden yararlanmak isterim
19 Kasım 2019 22:08

sahhaf33
Aday Memur
Çok sağol kardeşim ne yapmamı önerirsin bu süreçte tecrübenden yararlanmak isterim
drogba5269, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim nefes açmak için koşabilirsin çünkü parkurun en önemli özelliği kondisyona dayalı olması. Sınava gitmeden bir gün önce ağır antrenman yapmanı tavsiye etmem, Allah korusun bir sakatlık çıkmasın. Parkura çıkmadan önce bir deneme yaptırıyorlar ben grubun en arkasına geçtim aheste aheste tekrar etmiştim hareketleri böylece kendimi hiç yormadım. En önemlisi sıçrama tahtası iyi çıkarsan her halükarda avantaj elde edersin. Çoğunluk ağırlık taşıma etabıyla beraber yavaşlamaya başlıyor burda geri kalan kısıtlı vakitte koşmak ve antrenman yapmak dışında elimizden bir şey gelmez. Antrenmanın ayarında da aşırıya kaçarsan her tarafın et keser sınavda hareket edemezsin. Yani şu kısıtlı sürede derecemizi 38'e çekmemiz pek mümkün değil. Ama sınav motivasyonu bir başka oluyor gerçekten o an çabalıyorsun bunu da söylemeliyim. Bu arada gerçek derecene yakın bir şey görmek istersen kursa gidip antrenmana girmeden kendi kendine kenarda ısınıp dereceye çıkabilirsin. Burdan alacağın sonuç sınavda yapacağın dereceye daha yakın olacaktır.
19 Kasım 2019 22:39

drogba5269
Aday Memur
Kardeşim nefes açmak için koşabilirsin çünkü parkurun en önemli özelliği kondisyona dayalı olması. Sınava gitmeden bir gün önce ağır antrenman yapmanı tavsiye etmem, Allah korusun bir sakatlık çıkmasın. Parkura çıkmadan önce bir deneme yaptırıyorlar ben grubun en arkasına geçtim aheste aheste tekrar etmiştim hareketleri böylece kendimi hiç yormadım. En önemlisi sıçrama tahtası iyi çıkarsan her halükarda avantaj elde edersin. Çoğunluk ağırlık taşıma etabıyla beraber yavaşlamaya başlıyor burda geri kalan kısıtlı vakitte koşmak ve antrenman yapmak dışında elimizden bir şey gelmez. Antrenmanın ayarında da aşırıya kaçarsan her tarafın et keser sınavda hareket edemezsin. Yani şu kısıtlı sürede derecemizi 38'e çekmemiz pek mümkün değil. Ama sınav motivasyonu bir başka oluyor gerçekten o an çabalıyorsun bunu da söylemeliyim. Bu arada gerçek derecene yakın bir şey görmek istersen kursa gidip antrenmana girmeden kendi kendine kenarda ısınıp dereceye çıkabilirsin. Burdan alacağın sonuç sınavda yapacağın dereceye daha yakın olacaktır.
sahhaf33, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim kardeşim inşallah olur ben takladan sonra ayaklarımı hissetmemeye başladım bakalım dediğin gibi koşu yapmak daha doğru 2 kez daha gideceğim Allah kısmet ederse artık
22 Kasım 2019 18:58

ulrich2019
Memur

BUgün tekrar denedim kendimi çok şüküt 48 yapabildim..

Toplam 18 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;