Editörler :
17 Kasım 2019 17:39   

Beyinde tümör belirtileri

25 yaşındayım başım sol tarafı zaman zaman ağrıyor ara sıra gözümün önüne bi leke.geliyor acaba tümör olma ihtimali nedir ?

17 Kasım 2019 20:52

Zey006
Memur
Leke derken
17 Kasım 2019 21:08

PcMuhendizz
Aday Memur
daha once beynimde tumor cikti,şöyle anlatim basimi sola cevirdigimde hep basim donuyordu nörolojiye gittim ve beyin mr i cektirince ortaya cikti.Doktor degilim ama belirtilerinize beyin tumoru demek o kadarda kolay degil.Bazen cogu sey psikolojik oluyor ve bizim kafamizda yarattigimiz seyler oluyor.agrilariniz devam ederse nörolojiye gitmenizi tavsiye ederim.
18 Kasım 2019 11:31

erdem1212
Aday Memur

kardeşim doktora gitmeni tavsiye ederim görmeden teşhiş koyulması imkansız

18 Kasım 2019 11:41

gökhan1717
Aday Memur
daha once beynimde tumor cikti,şöyle anlatim basimi sola cevirdigimde hep basim donuyordu nörolojiye gittim ve beyin mr i cektirince ortaya cikti.Doktor degilim ama belirtilerinize beyin tumoru demek o kadarda kolay degil.Bazen cogu sey psikolojik oluyor ve bizim kafamizda yarattigimiz seyler oluyor.agrilariniz devam ederse nörolojiye gitmenizi tavsiye ederim.
PcMuhendizz, 3 ay önce - Alıntıya git
geçmiş olsun ameliyat oldunuz mu şuan nasılsınız
18 Kasım 2019 11:42

gökhan1717
Aday Memur
Leke derken
Zey006, 3 ay önce - Alıntıya git
siyah bi nokta görüyorum böyle açık renkli şeylere bakınca bazen geliyor bazen gidiyor anlam veremedim beyindeki tümörün başka ne gibi belirtileri vardır acaba
18 Kasım 2019 11:47

PcMuhendizz
Aday Memur
geçmiş olsun ameliyat oldunuz mu şuan nasılsınız
gökhan1717, 3 ay önce - Alıntıya git
evet 2 tumor vardi 2016 yilinda 2 defa istanbulda cok iyi bir doktorda(devlet) ameliyat oldum.suan iyiyim cok sukur.eger sikayetiniz devam ederse bir universite veya arastirma hastanesine gitmenizi oneririm
18 Kasım 2019 11:53

gökhan1717
Aday Memur
evet 2 tumor vardi 2016 yilinda 2 defa istanbulda cok iyi bir doktorda(devlet) ameliyat oldum.suan iyiyim cok sukur.eger sikayetiniz devam ederse bir universite veya arastirma hastanesine gitmenizi oneririm
PcMuhendizz, 3 ay önce - Alıntıya git
nöroloji doktoruna gittim bugün beyin mr çekilecek sizin bas ağrınız filan oluyormuydu
18 Kasım 2019 12:07

Zey006
Memur
siyah bi nokta görüyorum böyle açık renkli şeylere bakınca bazen geliyor bazen gidiyor anlam veremedim beyindeki tümörün başka ne gibi belirtileri vardır acaba
O renkli gözlülerde oluyor önemli bir durum değil
18 Kasım 2019 13:20

PcMuhendizz
Aday Memur
nöroloji doktoruna gittim bugün beyin mr çekilecek sizin bas ağrınız filan oluyormuydu
bas donmesi ve siddetli bas agrilarim oluyordu.
18 Ocak 2020 21:29

komodin bahattinn
Aday Memur
ne cikti hocam mr sonucu?
Toplam 10 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?