Editörler : crops35
18 Kasım 2019 18:09

Cezaevinde aşçı olmak

iyi günler arkadaşlar aranızda cezaevinde aşçı olan varsa veya bilgisi çalışma şartları ve maaş durumu nasıl acaba

Ynsmrclk
Aday Memur
18 Kasım 2019 18:19

bende adliyeye başvurdum aşçı olrak tabi nerde görev verirler bilemem siz nereye basvurdunuz

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 18:25

Çorum

enginay14
Kapalı
18 Kasım 2019 20:19

Cezaevinde aşçıyım gayet rahatız. Yanımızda hükümlü çalışanlar var. Onları sen yonlendireceksin sunu yap bu yap diye.Bulasik temizlik , yemek hazırlığını onlara yaptırıyoruz. Sorumluluk sana ait .Çalışma sistemi aşçı sayısına göre değisir birazda mudur beye kalmış. biz 4 aşçıyız vardiyalı çalışıyoruz iki gün sabah 8 akşam 8 iki gün tatil. Maaş olarak 6/1 derecede 4080 lira aliyorum hanim çalismiyor iki cocuk var. 6 aya kalmaz çözersin olayı merak etme. Başka aklına takılan bi sey varsa sor yardımcı oluruz.

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:22

kardeş bende bı kurumda işçi olarak çalışıyorum maaşım düşük olduğundan dolayı mülakata girdim mülakat çok güzel geçti eğer olursa .bende evliyim bir çocuğum var maaş nekadar olur acaba
enginay14, 4 yıl önce

Cezaevinde aşçıyım gayet rahatız. Yanımızda hükümlü çalışanlar var. Onları sen yonlendireceksin sunu yap bu yap diye.Bulasik temizlik , yemek hazırlığını onlara yaptırıyoruz. Sorumluluk sana ait .Çalışma sistemi aşçı sayısına göre değisir birazda mudur beye kalmış. biz 4 aşçıyız vardiyalı çalışıyoruz iki gün sabah 8 akşam 8 iki gün tatil. Maaş olarak 6/1 derecede 4080 lira aliyorum hanim çalismiyor iki cocuk var. 6 aya kalmaz çözersin olayı merak etme. Başka aklına takılan bi sey varsa sor yardımcı oluruz.

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:27

bu forumda asciyla karşılaşmak bayağı zor galiba bilgilerin için de teşekkür ederim

enginay14
Kapalı
18 Kasım 2019 20:43

Valla sozlesmeli ne kadar alır tam bilemiyorum.yanlis bilgi vermek istemem. Muhtemelen 3600 3700 civarı alırsın.

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:52

ben şuan Ankara'da çalışıyorum yaşıyorum tercihim de başka şehir .egerki olursa lojman hakkı ilk girişte doguyormu bı bilgin varmı eğer oluyorsa lojman ücreti nekadar acaba
enginay14, 4 yıl önce

Valla sozlesmeli ne kadar alır tam bilemiyorum.yanlis bilgi vermek istemem. Muhtemelen 3600 3700 civarı alırsın.

Ynsmrclk
Aday Memur
18 Kasım 2019 20:58

kardeş senin mülakatta ne sordular yemek ile ilgili mi yoksa genel kültür mu bana yemek ile ilgili sordular heyacan vardı bazılarını eksik söyledim malzeme açısından felan birde maaş 3280 diye duydum yeni başlayan için
Tekmst, 4 yıl önce
kardeş bende bı kurumda işçi olarak çalışıyorum maaşım düşük olduğundan dolayı mülakata girdim mülakat çok güzel geçti eğer olursa .bende evliyim bir çocuğum var maaş nekadar olur acaba

enginay14
Kapalı
18 Kasım 2019 20:58

Lojman işi illere göre değişir. Boş lojman varsa verirler sıkıntı yok. Ama biş yoksa puanlama ve 24 saat ihtiyaç duyulacak personele öncelik veririler mesela elektrikçi kaloriferci gibi. Lojman ücreti 300 kusur lira diye biliyorum.

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:00

yemekle ilgili sordular zaten bildiğim şeylerdi teknik olarak da cevap verdim
Ynsmrclk, 4 yıl önce
kardeş senin mülakatta ne sordular yemek ile ilgili mi yoksa genel kültür mu bana yemek ile ilgili sordular heyacan vardı bazılarını eksik söyledim malzeme açısından felan birde maaş 3280 diye duydum yeni başlayan için

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:02

anladım kardeş sağolasın .tek maaş konusu aklımı karistiriyor benim şuan 3 bin felan maaşım kadromda var ama askeriyeden çok sıkıldım o yüzden uzaklaşmak istiyorum
enginay14, 4 yıl önce

Lojman işi illere göre değişir. Boş lojman varsa verirler sıkıntı yok. Ama biş yoksa puanlama ve 24 saat ihtiyaç duyulacak personele öncelik veririler mesela elektrikçi kaloriferci gibi. Lojman ücreti 300 kusur lira diye biliyorum.

enginay14
Kapalı
18 Kasım 2019 21:04

Mülakat olalı 10 yıl oldu. Ne sordular unuttum gitti. Maaşı da tam bilmiyorum demiştim.

enginay14
Kapalı
18 Kasım 2019 21:05

Hakkında hayırlısı olsun.

Tekmst
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:08

aynen hayırlısı bakalim
enginay14, 4 yıl önce

Mülakat olalı 10 yıl oldu. Ne sordular unuttum gitti. Maaşı da tam bilmiyorum demiştim.

21 Mart 2021 20:55

Adliye ile cezaevi aşçılığı arasında fark var mı, şartları hakkında bilginiz var mı ? Cevaplarsanız sevinirim.

enginay14, 4 yıl önce

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi