Editörler : Mehmet Balci
19 Kasım 2019 17:14

elifcimzorlucum
Aday Memur

Hocam onlar firma personeli için geçerli maalesef. Firma personeli olmayanlar için bölüm şartı koymuşlar.

Cenk911, 2 hafta önce - Alıntıya git
Firma personelinin farkı ne ? Memur değil mi o da ?
19 Kasım 2019 17:22

memursebo
Memur
Eke yeni baktım da sizin 4001 dediğiniz şey ptt ztn çalışıyor olan personel için geçerli ilan şartlarında da yazıyor yani 4001 e birşey yok
19 Kasım 2019 18:16

Cenk911
Şef
Firma personelinin farkı ne ? Memur değil mi o da ?
elifcimzorlucum, 2 hafta önce - Alıntıya git

Taşeron çalışanlar hocam.

19 Kasım 2019 18:43

javaugh
Yasaklı
Eke yeni baktım da sizin 4001 dediğiniz şey ptt ztn çalışıyor olan personel için geçerli ilan şartlarında da yazıyor yani 4001 e birşey yok
memursebo, 2 hafta önce - Alıntıya git
Haklısınız firma personeli yazılmış.Ama alım fazla olduğu için çoğu bölümü zaten kapsıyor.Sorun olacağını sanmıyorum. Dediğim gibi üzerinden bir toparlama daha yapılıp son şekli verilir tabiki yönetmelik dışına çok çıkmadan.çok fazla esnetileceğini sanmıyorum artık ama yine de vekleyip görelim.En büyük sorun hala yazılı sınav ve yaş sorunu.OGM dekiler bir çırpıda bu sorunu toplanıp hallettiler.Bizler tüm bölümler hala ses çıkarmıyoruz yazık!
19 Kasım 2019 19:48

memursebo
Memur
Haklısınız firma personeli yazılmış.Ama alım fazla olduğu için çoğu bölümü zaten kapsıyor.Sorun olacağını sanmıyorum. Dediğim gibi üzerinden bir toparlama daha yapılıp son şekli verilir tabiki yönetmelik dışına çok çıkmadan.çok fazla esnetileceğini sanmıyorum artık ama yine de vekleyip görelim.En büyük sorun hala yazılı sınav ve yaş sorunu.OGM dekiler bir çırpıda bu sorunu toplanıp hallettiler.Bizler tüm bölümler hala ses çıkarmıyoruz yazık!
javaugh, 2 hafta önce - Alıntıya git
Valla beni kapsamıyor atanamayan öğretmeni kapsamıyor
19 Kasım 2019 19:52

javaugh
Yasaklı
Valla beni kapsamıyor atanamayan öğretmeni kapsamıyor
memursebo, 2 hafta önce - Alıntıya git
bence 4001 tarzı her lisansın ya da önlisansın başvuracağı alımlar olur.60.000 gibi bir sayıdan bahsediliyor ve ilk alımın 5000 olacağı söyleniyor. Bekleyelim bakalım detaylar çıkar yavaş yavaş
19 Kasım 2019 21:47

Trolawy ve Funglaw
Memur

şaka mısınız ya.

tek fark 70 üstü başvursun diyecekler o kadar gerisi yine aynı tas aynı hamam.

ingilizlerin tarihte bize yaptığı gibi ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler.

şimdi mülakat öncesi 70 barajı geldi diye sevinecek miyiz

19 Kasım 2019 21:57

miray.ayvazova
Aday Memur
Haydin OGM gibi yaş sınırını da kaldıralım bu sefer destek verin .Özellikle yaş sınırındakilerin herkesin ama herkesin hem PTT genel müdürlüğüne hem de cimere yazmasını istiyorum.Kesinlikle sonuç alacağız.OGM yaptı bunlarda yardımcı olur.Ben yaşı tutanların umursayacağını sanmıyorum ama tutmayan bir kişi bu mesajı görüp de destek vermezse vebali kendine.

cimere bu yaş konusunu yazdım ben daha önce, başka bir kurum için. haydi bir daha yazalım!

19 Kasım 2019 21:58

javaugh
Yasaklı

şaka mısınız ya.

tek fark 70 üstü başvursun diyecekler o kadar gerisi yine aynı tas aynı hamam.

ingilizlerin tarihte bize yaptığı gibi ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler.

şimdi mülakat öncesi 70 barajı geldi diye sevinecek miyiz

Trolawy ve Funglaw, 2 hafta önce - Alıntıya git
hocam sızlanıp duruyorsunuz bir gün de destek olun ya.Tweeter aç gelip yazalım.metin hazırla cimere gönderelim ne biliyim kurumu ara 41 yaşı taşeronlara vermişsiziniz normal alıma 36 vermişsiniz de itiraz et, yazılı sınav olmasın diye milleti bilgilendir, kaç katı çağırılacak yönetmelikte bak be bulamadım az destek olun ya anca YAZARSINIZ.o en kolayı
19 Kasım 2019 22:00

miray.ayvazova
Aday Memur
keşke yapacacak bir şey yok.kpss olması en azından memurluk için bekleyen (4001) emek vermiş arkadaşlara umut olacak. Mühendis ve uzman kadrolarında YDS D istenecek sanırım.Yaş şartı 36 olarak belirlenmiş gibi.Uzman olmayan diğer bölümler KPSS ile alınacak.Düz memur puanları böylece oldukça düşer sanırım bundan sonraki alımlarda.

kardeş seni de rahatsız ediyorum ikidir. kusura bakma. ilanı görmedim. 1983 doğumlu başvurabilecek mi?

19 Kasım 2019 22:00

javaugh
Yasaklı

cimere bu yaş konusunu yazdım ben daha önce, başka bir kurum için. haydi bir daha yazalım!

miray.ayvazova, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam metin örneğini isminizi silerek PTT cimere diye başlık açıp yayınlarsanız emin olun 10 larca kişi 2 dk da gönderecektir.Ptt yi işaretlemeyi unutmadınız umarım.ben daha göndermedim.bir sinerji oluşmasını bekliyorum beraber hareket edelim
19 Kasım 2019 22:01

javaugh
Yasaklı

kardeş seni de rahatsız ediyorum ikidir. kusura bakma. ilanı görmedim. 1983 doğumlu başvurabilecek mi?

miray.ayvazova, 2 hafta önce - Alıntıya git
malesef
19 Kasım 2019 22:05

miray.ayvazova
Aday Memur
malesef

Anladım hocam. cimere ben daha önce başka kurum için yazdım. hemen yarın ptt için yazacağım. varsa ptt diye bölüm. bulurum. işaretlerim. hemen yazalım. elimizden geleni yapalım biz.

19 Kasım 2019 22:26

by_nct
Şef
dördüncü bölüm madde 8 KPSS ile diyor eklemişler herkese hayırlı uğurlu olsun.:))) güzel haber geldi sonunda.Kurum belki kendi yazılı sınavını da yapar ama KPSS si olmayan giremeyecek.Ülke de hala namuslu insanlar var.Ümidinizi kaybetmeyin.

Hocam öyle bir yazmışsın ki sanki direk kpss ile merkeziden alım yapılacakmış gibi olmuş.Halbuki öyle değil yine kendi sınavını,mülakatını yapacak ptt geçen seneki gibi sadece önden kpss puan şartı koymuş o da 60 gibi düşük bir puan olur büyük ihtimal yani sonuçta çok bir şey değişmez kısacası ptt memurluğunu bile a grubu kariyer memurluk gibi özel sınavlı mülakatlı bir memurluğa çevirmişler Allah sonumuzu hayır etsin..

19 Kasım 2019 22:29

by_nct
Şef
bence 4001 tarzı her lisansın ya da önlisansın başvuracağı alımlar olur.60.000 gibi bir sayıdan bahsediliyor ve ilk alımın 5000 olacağı söyleniyor. Bekleyelim bakalım detaylar çıkar yavaş yavaş

ptt'ye umarım 4001 gelmez iibf kadrolarını yakan öğretmenlerden mühendislerden bıktık çünkü ilk fırsatta kaçıyorlar kendi alanlarına kurum da mağdur oluyor biz de

19 Kasım 2019 22:40

javaugh
Yasaklı

Hocam öyle bir yazmışsın ki sanki direk kpss ile merkeziden alım yapılacakmış gibi olmuş.Halbuki öyle değil yine kendi sınavını,mülakatını yapacak ptt geçen seneki gibi sadece önden kpss puan şartı koymuş o da 60 gibi düşük bir puan olur büyük ihtimal yani sonuçta çok bir şey değişmez kısacası ptt memurluğunu bile a grubu kariyer memurluk gibi özel sınavlı mülakatlı bir memurluğa çevirmişler Allah sonumuzu hayır etsin..

by_nct, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tamam da sınır 60 olurda bu işsizlikte ve kadrosuzlukta üst sınır ne olur sence ??? millet atanamadı kadro bekliyor bunun altımı olur ya 90 puanlı adama gel ptt gibi kurumda mühendissin diyecekler yok ben 60 puanlılar başvurdu başvurmam mı diyecek.Allah akıl fikir versin kardeşim ya.
20 Kasım 2019 19:08

economi06
Şef
4001 i unutun ..
Toplam 57 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?