Editörler :
19 Kasım 2019 07:45   

Mülakat Tecrübeleri ( herkes ayrı ayrı konu açmasın diye )

Arkadaşlar bu gönderi altında

mülakata giren arkadaşlar tecrübelerini, neler yaşadığını, nerelerde zorluk çektiğini, komisyon karşısında neler yaşadığını, çıkan soruları bizimle paylaşırsa mutlu oluruz. herkes ayrı ayrı post açmasın bu gönderi altında tartışıp soru cevap yapalım.

19 Kasım 2019 09:30

Ozan ikm
Aday Memur

Ben sporda cok heyecanlandım cunku o kadar fazla elenen varki akliniz durur sporu grcince o güzel hisle sozlu de o kdar rahattim ki sozlu disindaki butun komisyonlar iyi davraniyor

19 Kasım 2019 09:44

aveosas
Aday Memur
Çekilen soruyu bilememek ne kadar olumsuzluk yaratir. Elenmeye sebepmidir. Tecrubeli arkadaslae fikirlerini paylasabilirmi
19 Kasım 2019 09:50

Paxi
Aday Memur
Çekilen soruyu bilememek ne kadar olumsuzluk yaratir. Elenmeye sebepmidir. Tecrubeli arkadaslae fikirlerini paylasabilirmi
aveosas, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ben orada brifing veren polislerle konuşmuştum soruyu bilmek önemli değil demişlerdi.Bir arkadasima adini hic duymadigim hacker tarzinda yapilan bir savas cikti cektigi soruda.Kimisine dna nedir kimisine taniklik edemeyen meslek gruplari nedir.Ben de soruya bakmiyolarsa neye bakiyorlar dedim.Selam vermeye duruşa falan dediler.30-40 saniye anca suruyor zaten mulakat.

19 Kasım 2019 10:03

ng93
Kapalı

Acaba başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?

19 Kasım 2019 10:37

P1yade
Memur
aveosas, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bana 2 soru sordular bilmiyorum efendim dedim net bir şekilde, nası bilmezsin sen üni mezunu değilmisin böyle iş mi olur dedi konuşmadım sonra parkurla ilgili sorular sordu bana mülakatım 5dk sürdü 40sn değil.
19 Kasım 2019 10:38

sarslan97
Aday Memur

Peki mülakata girince nasıl durmamız gerekiyor? Nasıl selam vermemiz gerekiyor

19 Kasım 2019 11:38

Paxi
Aday Memur

Peki mülakata girince nasıl durmamız gerekiyor? Nasıl selam vermemiz gerekiyor

sarslan97, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam düz polislik mi yoksa kom. Yrd. Hakkinda mi acilmis baslik bilmiyorum ben kom yrd. Mulakatina girdim.Belki mulakat sureleri digerlerinde farklidir.Kafa selami ile girip kafa selami ile ciktik biz.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?