Editörler :
19 Kasım 2019 14:26   

Önlisans puan düşsün diyenler mutlu musunuz?

evet myo mezunu prof arkadaşlarımız mutlu oldunuz mu şimdi :D puanın artması talebinde bulunmanız gerekirken düşmesi için böyle ağlarsanız gene faydayı lisans mezunlarına sağıtırsınız :D

19 Kasım 2019 20:11

Tihitok
Aday Memur

Ön lisans mezunuyum 65 çok saçma olsa sınava giren herkes zaten 60 alıyor en az 75 olmalı ön lisans için

19 Kasım 2019 20:13

ulrich2019
Memur

Yeni düzende kpss puanından yüksek puan almanın hiçbir anlamı yok, zira çoğunluk parkurda eleniyor. O yüzden tabanın 65?e düşmesini isteyen tayfanın ağırlıklı olarak bu durumdan memnun olfuğunu düşünüyorum.

19 Kasım 2019 21:11

Nush
Aday Memur

valla kardeşim bu yeni parkurda elenen arkadaşların hepsi lisans mezunuydu ona ne demeli ?

Ben lisans 3. sınıfım, önlisans mezunuyum, ne yani sen 4 yıl saman gibi okuyup mezun oldun diye seninle aynı sınava giremeyecekmiyim ? Benim ne eksiğim var demezler mi ?

İş artık lisans önlisanstan çok parkur+kpss+sözlü puanları şeklinde gidiyor.

Acilen asosyalliği bırakıp gerçek hayatta ağlamanı diliyorum, böyle forum köşelerinde anonim takılmakla kalan gram beynini de buralarda yakma aslan parçası hadi bakalım :)

Ha öncelikle yazı yazmayı öğrenerek başlayabilirsin :)

19 Kasım 2019 21:36

paemadayı23
Memur

valla kardeşim bu yeni parkurda elenen arkadaşların hepsi lisans mezunuydu ona ne demeli ?

Ben lisans 3. sınıfım, önlisans mezunuyum, ne yani sen 4 yıl saman gibi okuyup mezun oldun diye seninle aynı sınava giremeyecekmiyim ? Benim ne eksiğim var demezler mi ?

Acilen asosyalliği bırakıp gerçek hayatta ağlamanı diliyorum, böyle forum köşelerinde anonim takılmakla kalan gram beynini de buralarda yakma aslan parçası hadi bakalım :)

Nush, 3 hafta önce - Alıntıya git

hahahaha kahkaha atarak okudum yazdıklarını, abisi ben zaten paem ve msb subaylık mülakatlarının tüm aşamalarını geçtim şuan sadece sonuçları bekliyorum pomemede öylesine giricem yeni parkuru 42 sn yapıyorum paem parkurunda 40 sn yaptım senin gibi beyinsizlere laf yetiştirecek zamanım yok hahahaha

19 Kasım 2019 21:37

paemadayı23
Memur

Nush, 3 hafta önce - Alıntıya git

senin gibi bir boş beyine çok bile yazdım aslında ama son olarak ocak ayında yüksek lisansdan mezun oluyorum beyinsiz arkadaşım benim sen daha önlisansı bitirene kadar biz doktorayı bitiririz

19 Kasım 2019 23:37

orhan GAZİ EKİNCİ
Aday Memur

senin gibi bir boş beyine çok bile yazdım aslında ama son olarak ocak ayında yüksek lisansdan mezun oluyorum beyinsiz arkadaşım benim sen daha önlisansı bitirene kadar biz doktorayı bitiririz

paemadayı23, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşlerim iyi olan kazansın. Sanada öbür arkadaşımada başarılar dilerim. Birbirimizi sevelim
19 Kasım 2019 23:42

abeniizle
Aday Memur

evet.

19 Kasım 2019 23:48

Asayisberkemal7
Memur
Valla arkadaşlardan Allah razı olsun. Lisans mezunu olarak durumdan çok memnunum. Parkurun zorlaşması benım gibi iyi derece yapan lisanslara yaradı sanırım. Aslında parkur sabit böyle kalmalı. Diğeri çoluk çoçuk işiydi. Keşke paemde böyle olsaydı :)
21 Kasım 2019 01:04

yamtar37
Aday Memur

La paem nickli varlık facebookda adın Murat Köse mi la senin

Toplam 9 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?