Editörler : swat3410E.Kayı Han
21 Kasım 2019 17:18

Arnavutköy pomem neler yaşandı

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bu gün 11 grubu olarak arnavutköyde mülakata girdim 50 saniye ile başarısız olarak kaldım.

size anlatmak istiyorum. neler yaptık yaşadık

öncelikle klübedeki polis arkadaş 11 grubu hazır olsun anonsu veriyor.

giriş belgesinde pomem 1 yazanlar sağda pomem 2 yazanlar solda beklesin diyor.

sonra içeri giriyorsunuz çantanız aranıyor. herhangi bir kesici delici alet telefon ses cihazı kulaklık varsa ailenize verin. Çantanızı aradıktan sonra nizamiye gibi bi yere girip pc başında bir polise tcnizi söylüyorsunuz içeri giriyorsunuz.

grup grup halinda sizi evraklarınızın kontrol edileceği alana götürüyorlar. size dosyalık verip evraklarınızı onun içine sıralamasını söyleyerek koyduruyolar sonra imza atıp sağlık kontolüne geçiyorsunuz.

Sağlık kontrolünda boy kilo endeksiniz aşırı değilse kolunuzda faça yoksa ve renk körü değilseniz rahat geçiyorsunuz. Dikiş izlerinme bakmıyorlar bile benim sırtımda dikiş vardı bakmadı.

sonra sağlıkdan geçenler FYT için salona götürülüyor.

Salonda sizden önceki grubun FYT mülakatının bitmesini bekliyorsunuz. bittikten sonra polis dosyalarınızı alıp isimleri okumaya başlıyor 20 şer 20 şer alıyor 20 kişi bitince diğer gruba geçiyor.

isminiz okununca kurula gidiyor imza atıp sizden önceki kişinin bitirmesini bekliyorsunuz.

Bittikten sonra sıra size geliyor kamera önünde bağırarak ad soyad söylüyor siyah çizgide bekliyorsunuz. başla komutuyla hareket ediyorsunuz.

SAHA İNANILMAZ KAYGAN SALON AYAKKABISI ALIN FUTSAL AYAKKABISI KAUÇUK TABAN İŞE YARAR.

EĞER BENİM FUTSAL AYAKKABIM YOK KOŞU AYAKKABIM VAR DERSENİZ KOŞMADAN 2 DK ÖNCE YERE SU DÖKÜP AYAKLARINIZI ÜSTÜNE BASIN ISLATIN TABANINIZI.

TÜYOLAR. 30 saniye takla minderine ulaşan kazanıyor bunu bilin

SLALOM efsane yavaşlatıyor.

Arkadaşlar tüm gücünüzü ağırlığa koşarken ve ağırlığı attıktan sonra sağlık topuna verin deparın anasını ağlatın.

100 kişiden 5 kişi anca geçiyor emin olun

şu sıçrama tahtasına iyi çalışın bütün millet atlamaktan aciz kalıyor onu yapıp tekerleği geçen hızlı olursa alır.

burada yok ben bizim okuldaki salonda 45 yaptım 43 yaptım diyen herkes orada görecekki elenecek. ( moral bozmak değil gerçekler bunlar )

Benim gittiğim spor salonunda ki sağlık topu arası çok yakınmış orada görünce çok şaşırdım.

Gittiğiniz saçma sapan spor salonlarına dikkat edin.

sizi 4-5 metre daha az koşturuyorlar bilginiz olsun.

ben elendim kalanlara başarılar. Allah yardımcınız olsun.

BİLGİLER.

sakalsız sakallı foto götürebilirsiniz.

sakalsız gitmek şart değil elenmiyorsunuz ama sözlüde + avantajınız olur.

1 adet biometrik foto yeter

Kpss puan kağıdı diploma gibi şeyler götürmenize gerek yok.

fotoğraf yapıştırmayın orada zımba veriyorlar basarsınız.

Dikiş izi olanlar sıkıntı yapmasın geçiriyorlar benim vardı geçtim.

şortla gidin daha iyi olur sizin için.

koşu ayakkabıları kaygan olabilir futsal salon ayakkabısı alın kauçuk taban.

BEN 150 KİŞİ GÖRDÜM GİREN SADECE GEÇEN 10 KİŞİ VARDI İNANIN DURUM BU

CİĞERSİZLER GEÇER ANCA BU PARKURU :d

AstPomem
Aday Memur
21 Kasım 2019 17:21

biometrik fotonuz sakallı olabilir kabul edilmek gibi durum yaşamazsınız.

AstPomem
Aday Memur
21 Kasım 2019 17:23

çok kalan var evet ama korkmayın gidin birşey kaybetmezsiniz olmazsa seneye denersiniz

AstPomem
Aday Memur
21 Kasım 2019 17:26

sorusu olan kardeşlerim yazın cevaplarım

Mhmt.bay
Kapalı
21 Kasım 2019 17:45

Kardeşim şehir dışından gidenler için telefonu nereye birakiyoruz içeriye bırakma şansımız varmi

AstPomem
Aday Memur
21 Kasım 2019 17:57

pek bir yer yok kardeşim malesef okulun karşısında bir yer var tost most yapan oraya bırakabilirsin. dağlık bir yer ulaşım zor ben taksimden bindim 130 lira tuttu taksi.

Topkapıya gelip oradaki minibüslere binebilirsin ama onu iyi araştır bu arada yanlış bilgi olmasın dönüşte okulun önünden topkapıya giden minibüsler geçiyor

Mhmt.bay, 4 yıl önce

Kardeşim şehir dışından gidenler için telefonu nereye birakiyoruz içeriye bırakma şansımız varmi

Mhmt.bay
Kapalı
21 Kasım 2019 18:06

Subaylikta telefonları biraktigimiz dolaplar oluyodu pomem okullarinda yok demekki

Kesikparmak
Kapalı
21 Kasım 2019 18:51

Okulun karşısındaki bakkal alıyor emanet. Geçen dönem mülakatlarda oraya bırakmıştım herşeyi ben.

Ulaşım için topkapı habipler tramvayına binip mescid-i selamda inip oradan da polis okuluna giden İETT lere binebilirsiniz.

Hsk49
Aday Memur
21 Kasım 2019 21:49

kilo olarak fazla olanları direk elediler mi 27.30 vs olanlar geçti mi sağlıktan ?

P1yade
Kapalı
21 Kasım 2019 21:52

Hakkında hayırlısı olsun kardeşim, yeni parkur için şunu söyleyebilirim: bacakları güçlü olanlar,kuvvette devamlılık yeteneği iyi olanlar parkurdan geçer.Bu dediğimin en kolay yolu uzun mesafeli düz koşulardır.

Halil Esgiyayla
Kapalı
21 Kasım 2019 23:13

façayı hiç mi kabul etmiyorlar. gözükmeyen yerde olsa bile mi? bu ne diye sormuyorlar mı ?

fragile8106
Aday Memur
22 Kasım 2019 00:04

kardeşim acil özele gelir misin ?

fragile8106
Aday Memur
22 Kasım 2019 00:13

kardeş benim dikiş izim var arkadan bakılınca gözüküyor kolumda . bu dirsekle kol arasinda . 6cm uzunlugunda genişliği 1 cm den az . senin dikiş gözükmeyen yerdeymiş benimki sorun olur mu cevaplarsan sevinirim

Halil Esgiyayla
Kapalı
22 Kasım 2019 13:54

bana mı dedin
fragile8106, 4 yıl önce

kardeşim acil özele gelir misin ?

unyeli52bucuk
Kapalı
22 Kasım 2019 19:21

Yarın giricem tırnak bakıyorlar mi acaba acill bide parkı nasıl yalın ayak yapmayı düşünüyorum

AstPomem
Aday Memur
22 Kasım 2019 19:46

KİLO ENDEKSİ UYMAYAN 2 KİŞİ KALDI BENİM GÖRDÜĞÜM

Hsk49, 4 yıl önce
kilo olarak fazla olanları direk elediler mi 27.30 vs olanlar geçti mi sağlıktan ?
22 Kasım 2019 21:29

Beyler parkuru yalın ayak yapmak serbest dimi ?

H7.alkan.7
Aday Memur
22 Kasım 2019 23:14

Serbest kardeşim.

Maxan, 4 yıl önce

Beyler parkuru yalın ayak yapmak serbest dimi ?

22 Kasım 2019 23:29

Çok teşekkür ettim sagolasın

H7.alkan.7, 4 yıl önce

Serbest kardeşim.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi