Editörler :
11 Aralık 2019 18:15

mert026
Aday Memur
Hocam yapılacak iş nedir acaba destek hizmetlere temizlik işleride giriyor bende tandım ama
Mert.kr, 2 ay önce - Alıntıya git

klima teknikeriyim şirketlerle görüşür sartnname hazırlarsın klima sistemleriyle ilgili arıza oldugunda servisi cagırrım ne yapılması gerektigini izah edersin vs zor bişey yok ama kurumuna göre

degişir.

11 Aralık 2019 18:17

mert026
Aday Memur

4350 mi ? Yok dostum yanlışın bar iyi araştır 3100 3300 civarı imiş maaşlar

AyaZBeY68, 2 ay önce - Alıntıya git

tekniker kadrosu sözleşmeli memurda yüksek kurumunaa göre degişir

11 Aralık 2019 18:20

mert026
Aday Memur

klima teknikeriyim şirketlerle görüşür sartnname hazırlarsın klima sistemleriyle ilgili arıza oldugu

11 Aralık 2019 20:44

brfkoroglu
Aday Memur

Bugün Ankara Aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığına gittim 7 kişiyle konuştum sonuncusu bilgiliydi ve şunu dedi; tekniker olarak atanmadınız siz destek personelisiniz bunun bilincinde başvurmanız gerekiyordu orda yazıyordu dedi. Bu ne demek dedim maaşımız daha mı az olacak? Maaş bilgisine baktı bakanlığın sayfasından buldu destek personeli maaşı brüt 2917 lira yazıyor bu dedi. Ek ücretiniz var mı onu bilmiyorum varsa da 3200-3300 gibi bir şey olur dedi. Gerçekten moralim bozuldu keşke atanmasaydım diyorum şu an. Normalde tekniker 4 binden başlıyor bunlar maaş az vermek için tekniker değil de destek personeli olarak atadılar sanırım yani küfür etmek istemiyorum. Benim aldığım bilgiler bunlar söyleyen kişilerin yalancısıyım siz de arayın ilinizdeki kuruma gidin sorun, inşallah yanlış bilgilendirilmişimdir.

12 Aralık 2019 13:30

AyaZBeY68
Aday Memur

Bugün Ankara Aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığına gittim 7 kişiyle konuştum sonuncusu bilgiliydi ve şunu dedi; tekniker olarak atanmadınız siz destek personelisiniz bunun bilincinde başvurmanız gerekiyordu orda yazıyordu dedi. Bu ne demek dedim maaşımız daha mı az olacak? Maaş bilgisine baktı bakanlığın sayfasından buldu destek personeli maaşı brüt 2917 lira yazıyor bu dedi. Ek ücretiniz var mı onu bilmiyorum varsa da 3200-3300 gibi bir şey olur dedi. Gerçekten moralim bozuldu keşke atanmasaydım diyorum şu an. Normalde tekniker 4 binden başlıyor bunlar maaş az vermek için tekniker değil de destek personeli olarak atadılar sanırım yani küfür etmek istemiyorum. Benim aldığım bilgiler bunlar söyleyen kişilerin yalancısıyım siz de arayın ilinizdeki kuruma gidin sorun, inşallah yanlış bilgilendirilmişimdir.

brfkoroglu, 2 ay önce - Alıntıya git
bende bi kaç kişiye sordum destek personeli diye bi kadro yokmuş.ilk kez alıyorlarmış.Maaş içinde sizin dediğiniz gibi.Ama ilerde ünvan verirler diyolar.yani teknikerse tekniker.ünvanı.
12 Aralık 2019 14:51

solmonel
Aday Memur

brfkoroglu, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu destek personeli ama neden İstenilen nitelikler Elektrik ve yan dalları idi. Destek personeli ne iş yapıyor diye sorsaydin keşke. internette getir götür çay ver temizlik yap diyo ama inandırıcı gelmedi çünkü istenilen nitelik kodlari neden elektrik ve yan dalları olsun...
Toplam 26 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?