Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
25 Kasım 2019 21:43

Çoban yalancı değil ama kral çıplak..
Bazı arkadaşlar söyleyecekleri önemli buldukları şeyleri bu şekilde başlık açarak okutmayı sık tercih ediyolar.. Belki bi bildikleri vardır. Ben de yapayım istedim:) Doğrudur, ben söylüyorum bu başlığı.. Sen düşünmeden geçme. Derindir, bilinesidir, lüzumludur.

mihmano
Yasaklı
30 Mart 2020 16:13

o zaman sahip çıkalım başlığa :)

Eki n
Kapalı
30 Mart 2020 16:16

:)) 8 eksi ile sahip çıkanlar olmuş

mihmano
Yasaklı
30 Mart 2020 16:17

onlar okumadan eksi vermişlerdir bence :)

Eki n
Kapalı
30 Mart 2020 16:34

:) okuyup eksi vermelerinden çok iyidir bu durum haklısın. zira okumuş okuyup eksi verseler; Kralın çıplak olduğunu söyleyemenlere dokunmuş olduğunu düşünürdüm. Düşüncelere karşı çıktıkları için değil, ben yazdığım için eksi veriyolar, bunu kabul etmek istiyorum. :)

mihmano
Yasaklı
31 Mart 2020 11:05

bencede sen bunu kabul et :))

Eki n
Kapalı
31 Mart 2020 11:44

Kabul ediyorum canım, çok sevmezler beni saolsunlar:) O kadar sevmiyolar ki okumuyolar:) okumadan eksilemeleri benim için önemli tabi:) Başka türlü hangi aklın, ne sebeple böyle yaptığını benim aklım almaz clçünkü:) Bak mesela; 'Kadın cinayetleri' diyorum, eksi! 'Savaş olmasa' diyorum, eksi! Aç çocuklardan, çocuk gelinlerden, adaletsizlikten.. yani bir insan"ın rahatsız olacağı, sıkça karşılaştığımız durumlardan, sorunlardan bahsediyorum eksi! :) Yok yok okusalar vermez benim üye arkadaslarım:) o kadar da değildir :))

mihmano
Yasaklı
31 Mart 2020 13:36

bu kadar şeyden bahsedersen eksi verirler tabiki :))

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi