Editörler :
25 Kasım 2019 22:46   

Bursa ne zaman açıklar

Bu ankete 6 günde, 38 kişi oy kullandı ve 01/12/2019 22:46 tarihinde sona erdi.

25 Kasım 2019 22:48

mithrals
Aday Memur

Komisyon biraz dindardı. Cuma günü açıklarlar diye düşünüyorum.

25 Kasım 2019 23:05

robinnohut
Memur

Bursa konusunda açtığınız 3 başlık gördüm şimdiye dek, alakasız yerlerdeki yorumlarınızı saymıyorum. Ben de Bursa'yı bekliyorum ama sizce biraz abartmıyor musunuz? Kimsenin bir bilgisi yok, buna emin olabilirsiniz. Heyecanınızı biraz daha sakin yaşamalısınız, gereksiz başlıklarla diğer önemli başlıkların hakkını işgal etmek de kul hakkıdır.

26 Kasım 2019 03:35

SonKlavyeBükücü
Aday Memur

Bursa konusunda açtığınız 3 başlık gördüm şimdiye dek, alakasız yerlerdeki yorumlarınızı saymıyorum. Ben de Bursa'yı bekliyorum ama sizce biraz abartmıyor musunuz? Kimsenin bir bilgisi yok, buna emin olabilirsiniz. Heyecanınızı biraz daha sakin yaşamalısınız, gereksiz başlıklarla diğer önemli başlıkların hakkını işgal etmek de kul hakkıdır.

robinnohut, 3 hafta önce - Alıntıya git

niye duyar kasıyorsun heycanlıyız bekliyorum işte kardeşim kul hakkı ile başlık açmanın ne

alakası var birinin bir konu hakkında merakı olursa o konuyu araştırır bulur forum burası

26 Kasım 2019 03:50

robinnohut
Memur

niye duyar kasıyorsun heycanlıyız bekliyorum işte kardeşim kul hakkı ile başlık açmanın ne

alakası var birinin bir konu hakkında merakı olursa o konuyu araştırır bulur forum burası

SonKlavyeBükücü, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kardeşim şov yapma, duyarlı olmaktan rahatsız olmanın şovu pozitif getiri sağlamaz. Bir şeyi merak ediyorsan uygun başlığı ararsın, bulursan yorumlara katılırsın. Ha bulamadın mı, yapıştırıverirsin başlığı. Ama 1 tane açarsın. Öyle 3-5-10-50 tane değil. Burası facebook ya da twitter değil, sürekli aynı başlıkları görmek zorunda da değiliz. Bu da kul hakkıdır. Bütün bu söylediklerimde halâ bir tane yanlış bir ifade olduğunu düşünüyorsan git kendi zeka seviyene uygun kişilere sergile şovunu.

29 Kasım 2019 16:06

oozmennn
Aday Memur

26 27 28 29 geçti. Muhtemelen Aralıka kaldı

29 Kasım 2019 16:18

Fearful87
Aday Memur

Komisyon biraz dindardı. Cuma günü açıklarlar diye düşünüyorum.

mithrals, 3 hafta önce - Alıntıya git

ne kadar bos bi yorum ya ! dinarmısmısmıs nerden anladın dindar olduklarını pardon ? namaz kıl diye sana zorlamamı yaptılar oturdular sana sabahtan aksama din mi anlattılar neye göre dindar diyosun bos yorum yapmayı birakın be

29 Kasım 2019 19:21

mithrals
Aday Memur

ne kadar bos bi yorum ya ! dinarmısmısmıs nerden anladın dindar olduklarını pardon ? namaz kıl diye sana zorlamamı yaptılar oturdular sana sabahtan aksama din mi anlattılar neye göre dindar diyosun bos yorum yapmayı birakın be

Fearful87, 2 hafta önce - Alıntıya git

Mülakata giren neredeyse tüm arkadaşlara İslam tarihinden sorular soruldu. Ben yazdığım yazıda bana zorla namaz kıldırdılar diye bişey demedim. Sabahtan akşama kadar din dersi anlattılar da demedim. İnsanlara boş tepki vermeye bayılıyorsunuz. Boş duyar yapmayı bırakın artık.. Boş yorum yapan tek kişi de sensin. Kimseye batmadı da sana mı battı yorumum? Yanlış bişey yazmadım ben.

30 Kasım 2019 05:29

SonKlavyeBükücü
Aday Memur

Kardeşim şov yapma, duyarlı olmaktan rahatsız olmanın şovu pozitif getiri sağlamaz. Bir şeyi merak ediyorsan uygun başlığı ararsın, bulursan yorumlara katılırsın. Ha bulamadın mı, yapıştırıverirsin başlığı. Ama 1 tane açarsın. Öyle 3-5-10-50 tane değil. Burası facebook ya da twitter değil, sürekli aynı başlıkları görmek zorunda da değiliz. Bu da kul hakkıdır. Bütün bu söylediklerimde halâ bir tane yanlış bir ifade olduğunu düşünüyorsan git kendi zeka seviyene uygun kişilere sergile şovunu.

robinnohut, 3 hafta önce - Alıntıya git

çok zekisin sen ya sayfa açma ile kul hakkının ne alakası var asbdasgdfasfdafsd

30 Kasım 2019 20:36

sivaslım58
Aday Memur
guncel
01 Aralık 2019 10:12

sivaslım58
Aday Memur
guncel
Toplam 10 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;