Editörler : Mehmet Balci
25 Mart 2020 20:15

ayhanözdemir
Aday Memur

Arkadaşlar sonuçlar açıklanmış. Kazanmışım. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Allah gönlünüze göre versin inşallah

Emrahbozkurt1989, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun kardeş. Jeoloji baya baya ıyı gelmiş.
25 Mart 2020 20:39

Emrahbozkurt1989
Aday Memur
Hayırlı olsun kardeş. Jeoloji baya baya ıyı gelmiş.
ayhanözdemir, 1 hafta önce - Alıntıya git

Jeofizik hocam

26 Mart 2020 01:35

gulishcelik
Aday Memur

Mülakatım bu kadar iyiyken listeye girememek nasıl birşey:( atananlara hayirli olsun kaldık yine:(

26 Mart 2020 08:58

sngl kçk
Aday Memur

Mülakatım bu kadar iyiyken listeye girememek nasıl birşey:( atananlara hayirli olsun kaldık yine:(

gulishcelik, 1 hafta önce - Alıntıya git
Puanlarımız göz göre göre yanacak bu gidişle
26 Mart 2020 11:19

muamma65
Şef
arkadaslar nerde sonuclar bulamadim ben
26 Mart 2020 11:23

muamma65
Şef
ya bu ne ya hepsi dusuk puanli bunlarin bende yedekteyim olurmu boyle ya
26 Mart 2020 12:47

ayhanözdemir
Aday Memur
ya bu ne ya hepsi dusuk puanli bunlarin bende yedekteyim olurmu boyle ya
muamma65, 1 hafta önce - Alıntıya git
Aynen öyle olmuş. Üstekilerin hepsinin mülakatı cok kötü geçmiş.
26 Mart 2020 12:52

gulishcelik
Aday Memur

Mülakat hiç de kötü değildi valla ayhan özdemir listenin sonu gitmiş nerdeyse hep. Ilginç!

26 Mart 2020 12:59

muamma65
Şef
Aynen öyle olmuş. Üstekilerin hepsinin mülakatı cok kötü geçmiş.
ayhanözdemir, 1 hafta önce - Alıntıya git
ne mulakati ayhan ozdemirctorpil isi bu 85 puanin mulakati iyi olsa nolacak. ben helal etmiyorum.elimden gelenide yapacam
26 Mart 2020 13:46

muamma65
Şef
habibe nazli karan basta olmak uzere ciksin ortaya bi gostersin kendini bakalim 85 puanla torpil yapip atanmak nasilmis anlatsin bize. madem o kadar biliyodu bunlar yuksek puan alip atansalardi. ben cimere yazdim arkadaslar sizde yazin yeter bu duzen boyle olmaz. 88 puanla ben duruken 85 ve 86 puanli arladaslar gule oynaya atanamaz
26 Mart 2020 13:58

gulishcelik
Aday Memur

Evet haklısın öyle olmalı ancak malesef değerlendirmeye sadece kendi verdikleri puanı alıyorlar.yazacagim ben de cimere bisey çıkmayacağını bile bile..

26 Mart 2020 14:07

muamma65
Şef

Evet haklısın öyle olmalı ancak malesef değerlendirmeye sadece kendi verdikleri puanı alıyorlar.yazacagim ben de cimere bisey çıkmayacağını bile bile..

gulishcelik, 1 hafta önce - Alıntıya git
valla kardesim kabullene kabullene bu hale geldik artik yeter. bizim gruptan bi ben yedekteyim ne bana ne de size reva degil bu. hep oglenden sonra girenler alinmis cokmu zekiler bizden bizim agzimiz laf yapmiyo onlarinkimi yapiyo. ben bu ise cok takildim.
26 Mart 2020 14:39

DargeçitJeo
Aday Memur
valla kardesim kabullene kabullene bu hale geldik artik yeter. bizim gruptan bi ben yedekteyim ne bana ne de size reva degil bu. hep oglenden sonra girenler alinmis cokmu zekiler bizden bizim agzimiz laf yapmiyo onlarinkimi yapiyo. ben bu ise cok takildim.
muamma65, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bende cimere yazma taraftarıyım hakikaten büyük bir oyun olmuş
26 Mart 2020 14:41

muamma65
Şef
Bende cimere yazma taraftarıyım hakikaten büyük bir oyun olmuş
DargeçitJeo, 1 hafta önce - Alıntıya git
ben listedeki siralama puan hepsini belgelerle gonderdim sizde aynisini yapin gonderin. bu is tek tuk kisiylecolmaz hakki yenen herkes yapsin bunu
26 Mart 2020 20:49

fkadem
Aday Memur

arkadaşlar yedek listedekiler için süreç nasıl işliyor? Olurda yedek sıradan hak kazanırsak internet sayfalarından mı duyuru yapıyorlar yoksa bizimli iletişime mi geçiyorlar acaba?

26 Mart 2020 20:56

muamma65
Şef

arkadaşlar yedek listedekiler için süreç nasıl işliyor? Olurda yedek sıradan hak kazanırsak internet sayfalarından mı duyuru yapıyorlar yoksa bizimli iletişime mi geçiyorlar acaba?

fkadem, 1 hafta önce - Alıntıya git
ben aradim gerek olursa biz tebligat gondericez dediler
27 Mart 2020 19:45

Emrahbozkurt1989
Aday Memur

skyblueskyblue telefon numaramı özelden mesaj attım. haberin olsun

Toplam 97 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?