Editörler : Mehmet Balci
28 Kasım 2019 00:27

Alsancak06
Kapalı

Herkes tercih yapabilir bu sitedeki kimseye güvenmemek gerektiği unutulmamalı bende dahil herkesin hakkı herkes istediği şekilde yapar son anda bakarsınız değişir düşünceler ona göre bu konuyu okuyan herkes yapmaları yapmamaları herkesin kendi tercihi herşey nasip

rumuzyo, 2 ay önce - Alıntıya git

yani hocam herkes yapsın yapmak isteyen ne kaybedecek sonuçta 20 tl şans bu işler ne olur ne olmaz tercih 12 aralıkda bitiyor yapsın herkes kader kısmet bol şanslar herkese

29 Kasım 2019 21:12

sansbakalım
Aday Memur

abiler sizin çoğunuz büro personeline cıkar düşük bir puan ile de ben yapacağım

03 Aralık 2019 20:13

safrnbolu78
Aday Memur

Bu yıl en az 100 kadro açarlar gibime geliyorlar. Bende tercih yapacağım herkesin hakkında hayırlısı olsun. Atanacağın şehride göz önünde bulundurmak gerek önce Huzur, mutluluk maddiyat ikinci planda iyi araştırmak lazım yoksa sözleşme imzaladıktan sonra acı cekmenin anlamı yok ne kolay yazmış herkes şu puan ile yapacağım bu puan ile diye pekte inandırıcı gelmiyor değişir fikirler son anda ..

03 Aralık 2019 20:14

sansbakalım
Aday Memur

Bu yıl en az 100 kadro açarlar gibime geliyorlar. Bende tercih yapacağım herkesin hakkında hayırlısı olsun. Atanacağın şehride göz önünde bulundurmak gerek önce Huzur, mutluluk maddiyat ikinci planda iyi araştırmak lazım yoksa sözleşme imzaladıktan sonra acı cekmenin anlamı yok ne kolay yazmış herkes şu puan ile yapacağım bu puan ile diye pekte inandırıcı gelmiyor değişir fikirler son anda ..

safrnbolu78, 2 ay önce - Alıntıya git

yani hocam ne güzel konuşmuşsunuz

10 Aralık 2019 18:17

rumuzyo
Aday Memur

yani hocam ne güzel konuşmuşsunuz

sansbakalım, 2 ay önce - Alıntıya git

herkese tercihlerde başarıla nasip kısmet ne ise olur

13 Aralık 2019 09:21

halil1071
Aday Memur

şu tek kişilik kadro kaçla kapatacak çok merak ettim

14 Aralık 2019 17:12

rumuzyo
Aday Memur

şu tek kişilik kadro kaçla kapatacak çok merak ettim

halil1071, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben aile sosyal bakanlığının büro hizmetlerinde yerleştim buna yapmadım

Toplam 27 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?