Editörler : crops35
28 Kasım 2019 19:53

Zonguldak Adliyesi Nihai Listeler

Zonguldak ikm için sözlü mülakata girmiştim sorulardan meslekle ilgili olanı ve genel kültürü bilip diğerini bilemedim kpss puanım 78 kılık kıyafet hitabete saygıda kusur etmemeye gayret gösterdiğimi düşünüyorum herhangi bir olumsuzlukta olmamıştı adalet myo mezunuyum ikm için tek başvuran adalet mezunuyum önceliğimiz olduğu için söylüyorum (!) bugün açıklandı sonuçlar yedek bile değilim elbette beni almak seçmek zorunda değiller bunu belirtmek yada yermek için yazmayın tc ile girip sonucunu öğrenebiliyosun başarısız ibaresinden başka bişey yazmıyordu diğer adliyelerdeki gibi sıralama puan belirten listelere ulaşabilme imkanımız varmı ve itiraz etsem elime bişey geçerli cevaplar mısınız lütfen

lutta
Aday Memur
28 Kasım 2019 20:07

dostum öncelikle geçmiş olsun. hayırlısı diyelim sana göre iyi ama onlara göre iyi olmamış bir mülakat ki böyle kanaat getirdiler itiraz etsen bile sonuç alacağını düşünmüyorum...

fcura22
Aday Memur
01 Aralık 2019 20:39

Adalet mezunu olduğunu yazmışsın şu konuda uyarayım adalet mezunları yalnızca katiplik konsunda öncelikli durumda oluyorlar. ikm için böyle bir durum söz konusu değildi.
Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi