Editörler : ayşegül bgm
29 Kasım 2019 14:52

Memurlar.net Sağlıkçılar İçin Lütfen Haber Yap!

Sayın editör burayı takip ediyorsunuz lütfen bu başlığı ilgili kişilere iletiniz.

Sayın Memurlar.net yönetimi; Sağlık Bakanı ve Cumhurbaşkanı'nın vermiş olduğu 29.869 kişilik Sağlıkçı alımı sözü 2019 yılı içinde olacaktı ancak bugün yapılan açıklama ile 2020 yılına sarkıtıldığı anlaşılmaktadır. 2019 bütçesi ile alınması gereken personel nasıl 2020 yılına kaydırılabiliyor. Açılacak onlarca hastane varken yeterli personel yokken bu alımı ikiye bölmek ve sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yutturmak nasıl bir akıl tutulmasıdır. Lütfen bu konuyu haber haline getirin. Cumhurbaşkanı 2019'da alınacak sayı demişken bunu nasıl 2020'ye sarkıtabilirler.

ayşegül bgm
Editor
29 Kasım 2019 15:04

Tabiki derhal ilettim.arkadaslar ayrica sag ust kosedeki haber yap kismina bu yaziyi kopyalayip atin lutfen.

Sörc
Şube Müdürü
29 Kasım 2019 15:05

teşekkürler ilginiz için. arkadaşlar lütfen siz de elinizi taşın altına koyun.

ayşegül bgm, 4 yıl önce

Tabiki derhal ilettim.arkadaslar ayrica sag ust kosedeki haber yap kismina bu yaziyi kopyalayip atin lutfen.

3quinox
Aday Memur
29 Kasım 2019 17:38

?Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça ve sosyal yönden tam iyilik halidir.?

Ruh kanseri olduk ruh emeği geçen herkesin ellerinden öperim (!)

#SağlıkAtamasıTekSeferde

#17binsağlıkcıtekseferde

Twitter destek +++++++++++++++

3quinox
Aday Memur
01 Aralık 2019 01:47

Arkadaşlar yapabileceğimiz herşeyi yapmalıyız, haberlere düşmeliyiz, tweeter veya diğer platformlarda gündemden düşmemeliyiz.Çok güzel bir başlık açılmış editörümüz de açıklama yapmış.Sörc arkadaşımızın yazısının haber niteliğinde olan kısmını kopyalayıp Memurlar.net e haber yapmaları için gönderebiliriz.Nasıl mı yapıyoruz?

1-Önce yazıyı kopyalıyoruz.

2-Sonraki adımda (mobil kullananlar) sol üst köşedeki üst üste üç tire butonununa basıp sayfayı masaüstü formatına çeviriyoruz.

3-Son adım ve sayfamız masaüstü formatında şuan.Sağ üst köşede ?Haber Gönder? butonuna tıklayıp kopyaladığımız yazıyı Memurlar.net ekibine iletiyoruz.

Bu kadar kolay.Elimizden geleni yapmalıyız herşeyi denemeliyiz.Hakkımız olanı rica eder olduk, bu alım 2019 alımı ve 2019 da yapılmalı aksi hepimizi üzecek ne olur okuyup geçme çabala en iyisini yap!

İyi forumlar.

EdaÇentikli
Yasaklı
01 Aralık 2019 12:23

Sörc ne oldu evladım hani 29 bin alınacaktı ?? Özür dile ablandan.

Hacker42
Aday Memur
01 Aralık 2019 12:27

++++++++++++++++++

Sörc
Şube Müdürü
02 Aralık 2019 00:46

Bakan sözünü tutmadıysa bu benim problemim değil.

EdaÇentikli, 4 yıl önce

Sörc ne oldu evladım hani 29 bin alınacaktı ?? Özür dile ablandan.

1Psychologist
Kapalı
02 Aralık 2019 01:11

+++

3quinox
Aday Memur
03 Aralık 2019 06:26

Sağ üst köşede haber gönder var (masaüstü sürümü) oradan haber isteğinizi gönderebilirsiniz.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi