Editörler : Mehmet Balci
01 Mart 2020 11:23

Ahmet Serdar Yıldız
Aday Memur

Genel yetnekten 50 + net yapan kimler

amastrist1, 9 ay önce - Alıntıya git

Sen yapmışsın ya belli :D. Lütfen başkalarının netini kıskanmayın(genel konusuyorum) sizde çalışın emek verin sizde yaparsınız.Rızkı veren ALLAH dır siz çalışın gerisini ona bırakın başkalarını çekiştirmeyin kıskanmayın lütfen...

01 Mart 2020 12:18

amastrist1
Daire Başkanı

Yok ya nerdeeee ... tam tersi yapamadig8mdan soruyirum

20 Mart 2020 17:50

kartal14789
Aday Memur

çalışmayı bırakanlar

28 Mart 2020 16:39

Ayssiii
Kapalı
Arkadaşlar ben Gıda mühendisliği mezunuyum. 2020de kpssye gireceğim. Sizce 2020 kpss puanıyla gıda mühendisi alımı olur mu? Mayıs'ta 363 gıda mühendisi alımı olacagı için 1 2 hatta 3 sene Gıda mühendisi alımı yapmazlar diye düşünüyorum. Ona göre kpss calısmayacagım. Sizce 2021de gıda mühendisi alımı olur mu?
29 Mart 2020 12:26

kimseyiilgilendirmez
Aday Memur
Arkadaşlar ben Gıda mühendisliği mezunuyum. 2020de kpssye gireceğim. Sizce 2020 kpss puanıyla gıda mühendisi alımı olur mu? Mayıs'ta 363 gıda mühendisi alımı olacagı için 1 2 hatta 3 sene Gıda mühendisi alımı yapmazlar diye düşünüyorum. Ona göre kpss calısmayacagım. Sizce 2021de gıda mühendisi alımı olur mu?
Ayssiii, 8 ay önce - Alıntıya git
Tarım Bakanlığı her KPSS puanıyla alım yapıyor kimseyi mağdur etmiyor .
29 Mart 2020 12:54

amastrist1
Daire Başkanı

Kpss ertelendi

01 Nisan 2020 18:21

baymutlu
Aday Memur

kadaşlar merhaba bende kasımdan beri çalışıyorum ama eski azim ve istek kalmadı ve hala 80 netlerde zorluyorum inş mühyim en az 95 almam gerekirken bu netlerle sizce ümidi kesmelimiyim?

01 Nisan 2020 20:48

Mustafa Yasin YILDIZ
Aday Memur

Kpss çalışmaları için daha etkili ve doğru cevaplar verebilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına dair görseller ile konu anlatımı ve soru-cevap etkinliklerinin günlük olarak güncel paylaşımlarımız ile daha başarılı bir sınav geçirebilirsiniz.

https://www.kpsshizmetleri.com/

02 Nisan 2020 16:53

present85
Memur

Kpss çalışmaları için daha etkili ve doğru cevaplar verebilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına dair görseller ile konu anlatımı ve soru-cevap etkinliklerinin günlük olarak güncel paylaşımlarımız ile daha başarılı bir sınav geçirebilirsiniz.

https://www.kpsshizmetleri.com/

Mustafa Yasin YILDIZ, 8 ay önce - Alıntıya git

sorular güzel de site çok kullanışsız bir soru cevap yapalım diyorsun soru bi yerde cevap bi yerde indir indir bak vakit kaybı

Toplam 209 mesaj

ANKET
Çin'den getirilen ve inaktif yöntemle üretilen aşıyı olmayı düşünüyor musunuz?