Editörler : hopaliSafak Vaktii
29 Kasım 2019 23:55   

Bence bu hafta kesin açıklanıyor

Sezgilerim güçlüdür :)

30 Kasım 2019 00:03

Burakd85
Aday Memur

Hocam bende Barbara palvini düşüreceğimi düşünüyorum. Benimde sezgilerim güçlüdür

30 Kasım 2019 00:04

Human Rights Watch
Aday Memur

Hocam bende Barbara palvini düşüreceğimi düşünüyorum. Benimde sezgilerim güçlüdür

Burakd85, 2 hafta önce - Alıntıya git
Çok iyi umudumuz var yani. Waiting for Godot :)
30 Kasım 2019 00:06

sultan6161
Aday Memur

Ne zekisin, bu hafta açıklanacak demek:))

Bunu bilmek için sezgilere ihtiyaç var mı?

Bir de sayfa açıyor,sanki bisey biliyormuş gibi...

30 Kasım 2019 00:08

Human Rights Watch
Aday Memur

Ne zekisin, bu hafta açıklanacak demek:))

Bunu bilmek için sezgilere ihtiyaç var mı?

Bir de sayfa açıyor,sanki bisey biliyormuş gibi...

sultan6161, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hesap bile açtım çünkü bu forum sizin gibi mükemmelliyetçi ama karamsar insanlarla dolu.
30 Kasım 2019 00:13

sultan6161
Aday Memur

Sezgilerinle mutlu bir hayat diliyorum,ben gerçek haberlerle ilgileniyorum...boş şeyler yazıp vakit harcatma kardeşim.

30 Kasım 2019 00:33

Burakd85
Aday Memur

Sezgilerinle mutlu bir hayat diliyorum,ben gerçek haberlerle ilgileniyorum...boş şeyler yazıp vakit harcatma kardeşim.

Kral adama ne ters yapıyorsun? Başlıkta bak bence demiş bence ne demek bana göre bana kalırsa tahmin ediyorum ki demek bence yani girmek okumak zorunda cevap yazmak zorunda değilsin. Sana kimse git şuna yorum yaz demiyor. Burası forum isteyen saygı çerçevesinde görüşünü bildirir. Sende saygı içinde ya cevap verirsin ya da -leyip geçersin. Çokta takılma yani bırak hayatını yaşa zaten gerçek bi atama haberi gelse forumdan önce duyarsın. Git yat uyu keyfine bak. Bence biraz da kelime anlamlarını sözlükten falan araştır. Ya da okuduğunu anlamak için çabala.

30 Kasım 2019 00:42

sercand12
Aday Memur

Herkes çok gergin. :)

30 Kasım 2019 00:57

stuntmanmike
Memur
Şubat'a kaldı. Bu ayda ilan falan gelmez.
30 Kasım 2019 03:55

Benlina
Yasaklı

Kral adama ne ters yapıyorsun? Başlıkta bak bence demiş bence ne demek bana göre bana kalırsa tahmin ediyorum ki demek bence yani girmek okumak zorunda cevap yazmak zorunda değilsin. Sana kimse git şuna yorum yaz demiyor. Burası forum isteyen saygı çerçevesinde görüşünü bildirir. Sende saygı içinde ya cevap verirsin ya da -leyip geçersin. Çokta takılma yani bırak hayatını yaşa zaten gerçek bi atama haberi gelse forumdan önce duyarsın. Git yat uyu keyfine bak. Bence biraz da kelime anlamlarını sözlükten falan araştır. Ya da okuduğunu anlamak için çabala.

Burakd85, 2 hafta önce - Alıntıya git
yalniz hocam bence aciklanir kesin yazmis bide cumlede kesinlik var yani anlatim bozuklugu. bende bunu tespit etmis olayim ne isimize yarayacaksa artik :)
30 Kasım 2019 10:01

sultan6161
Aday Memur

Burakd85 kardesim,bana ders vereceğine kendin oku ve kendini gelistir.bence-kesin aynı cümlede kullanan kişiye yaz sen,aklına gelene de ders verme.3. Kişilerin hiç hoşlanmam,konuyu açan tepki verse eyvallah.Neyse ya,sen işine bak.

30 Kasım 2019 10:11

Burakd85
Aday Memur

Burakd85 kardesim,bana ders vereceğine kendin oku ve kendini gelistir.bence-kesin aynı cümlede kullanan kişiye yaz sen,aklına gelene de ders verme.3. Kişilerin hiç hoşlanmam,konuyu açan tepki verse eyvallah.Neyse ya,sen işine bak.

Kess daha alıntı yapmayı bilmiyorsun ismimi yazıp boş şeyler yaşıyorsun sen işine bak sana mı soracam burası forum istediğim yere istediğim yorum yazarım ulan forum öğretmen değil artist kaynıyor. Laga luga yapma. Adam bence ile cümleye başlamış. Fox TVde 20 bin atama olacağını söylemiş. Al bi yerlerine kına yak yani ellerine başka yerine değil jfkdjejeje

30 Kasım 2019 10:15

memurolm
Şef

fox tv de cumhurbaşkanı yardımcısı açıklama yapmış diyorlar ama izlemedim öyle mi

30 Kasım 2019 10:23

Resim274
Aday Memur

Evet arkadaşlar cb yardımcısı Oktay açıklamış pazartesi günü ilanı yapilacak bı 20 bin için.:( Üzgünüm bunca kişi adına

30 Kasım 2019 10:24

adliyekatip
Kapalı

Evet arkadaşlar cb yardımcısı Oktay açıklamış pazartesi günü ilanı yapilacak bı 20 bin için.:( Üzgünüm bunca kişi adına

Resim274, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bu haber kesin mi ? Ben hiçbir yerde göremedim. Hangi kanalda söyledi ?

30 Kasım 2019 10:26

Resim274
Aday Memur

Bu haber kesin mi ? Ben hiçbir yerde göremedim. Hangi kanalda söyledi ?

adliyekatip, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bütçe görüşmelerinde mi söylenmis ne.kacirdim orayı

30 Kasım 2019 10:27

fhurghan
Daire Başkanı

eger subat ilanli ise, 20bin olarak kalir ancak subar atamali ise kesinlikle ek alim olacaktir. Ben pek subat atamali bir duyuru gelecegini tahmin etmiyorum.
30 Kasım 2019 10:28

MammaMai
Aday Memur

Araştırdım ben de göremedim. Öyle bir şey açıklanmış olsa twitter yıkılırdı..

Resim274
Aday Memur

fox tv de cumhurbaşkanı yardımcısı açıklama yapmış diyorlar ama izlemedim öyle mi

memurolm, 2 hafta önce - Alıntıya git

Fox da açıklama yapilmadida orada haberi verildi.canli bir aciklama falan izletmediler.ama böyle bı açıklama yaptigini söylediler

adliyekatip
Kapalı

Hocam, şimdi Twitter'a felan baktım. Öyle bir rakam görmedim. Hiçbir kimsenin haberi de yok. Kimisi Fox Haber'de söylemiş yazmış. Öyle bir durum da yok gibi. Sanki uydurma gibi geldi. İnşallah 20 bin doğru değildir.

30 Kasım 2019 10:30

adliyekatip
Kapalı

Hocam, şimdi Twitter'a felan baktım. Öyle bir rakam görmedim. Hiçbir kimsenin haberi de yok. Kimisi Fox Haber'de söylemiş yazmış. Öyle bir durum da yok gibi. Sanki uydurma gibi geldi. İnşallah 20 bin doğru değildir.

adliyekatip, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet şimdi videosunu gördüm. Kötü bir haber

Toplam 39 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;